Автор Тема: Приключение за рестарт  (Прочетена 1444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Приключение за рестарт
« -: Януари 23, 2018, 03:40:46 pm »
Поради недостатъчна информация по въпроса, а и имам доста запитваня "Как, колко, къде..." тук ще опиша приключението за рестарт стъпка па стъпка.

След като Героя достигне 60-то ниво приключението се приема от Града на Императорите.

Стъпка 1: Прочисти зона Земите на изпитанието за посвещение. (Зоната се намира в Града на Императорите)

Стъпка 2: 50 победи на PvP. (Това са битки на арената, и не е нужно да са поредни)

Стъпка 3: Прочисти зона Сребърните конюшни. (Трудна 10 стъпкова многостепенна зона, намира се във Фаролин. Не знам дали тази зона е определена за всички фракции, ще проуча въпроса и ще нанеса корекции, ако е необходимо.)

Стъпка 4: Събери 300 материали. (На самата задачка има картинка какви точно материали са необходими за събиране.)

Стъпка 5: Отиди във Фаролин.(Не знам дали тази зона е определена за всички фракции, ще проуча въпроса и ще нанеса корекции, ако е необходимо.)

Стъпка 6: 50 победи в оспорвани провинции. (Битките стават във всяка оспорвана провинция стига тя да граничи с вашата фракция, в едно замъче на картата на провинцията, като сложите курсора на иконката изобразяваща трите фракции пише Оспорвано полесражение, там стават тези битки)

Стъпка 7:Прочисти Сребърните конюшни. (Трудна 10 стъпкова многостепенна зона, намира се във Фаролин. Не знам дали тази зона е определена за всички фракции, ще проуча въпроса и ще нанеса корекции, ако е необходимо.)

Стъпка 8: Облечи се в пурпурно. (Цялата екипировка на Героя ви трябва да бъде лилава/епична, това включва и изработени части от комплекти, защото всъщност всички такива части са епични.)

Стъпка 9: Прочисти зона Земите на изпитанието за посвещение. (Зоната се намира в Града на Императорите)

Стъпка 10: Отиди в Граничното село на ръба(Това е в провинция Края на света).

Стъпка 11:Прочисти всички зони в Края на света. (Зоните са 11 и трябва да бъдат прочистени всички, добре е да си записвате коя зона сте минали да не се повтаряте, не е задължително прочистването да стане за 1 ден)

Стъпка 12: Прочисти Заливът на нечестивия студ. (Зоната се намира в провинция Края на света)

Стъпка 13: Убий 250 хуманоиди. (Тук се търси просто бройката 250 без да има значение от коя провинция си я набавяте)

Стъпка 14: Прочисти зона Глетчерът. (Многостепенна зона, намира се във Фалар)


При промени ще нанасям корекции. Успех.
« Последна редакция: Януари 23, 2018, 04:58:23 pm от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!