Автор Тема: Проблеми с новия ПвП турнир  (Прочетена 4075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Проблеми с новия ПвП турнир
« -: Април 26, 2018, 07:50:20 am »
Герой EndIsNear е победил всичктие му 5 противника и все пак му иска 750 диаманта за да ги поднови ?
Герой EndIsN3ar загуби първата си битка и след това всичките копчета "Атака" не правят нищо това му се случи и вчера и днес ?

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #1 -: Април 26, 2018, 10:54:01 am »
Здравей,
По проблема се работи и ще бъде отстранен скоро.

Поздрави!

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #2 -: Април 26, 2018, 11:20:11 am »
Браво! :)
Много се радвам ,че почнахте да наглеждате форума!!!

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #3 -: Април 27, 2018, 05:01:06 pm »
Също има проблем и с партито. Бях си сменил наемките, за да екипирам нови, нападнали са ме и не участвам със старите с които съм се бил в турнира а само с тези които са качени в момента, ново качените не участват. То и да бяха участвали, нямаше кой знае каква файда да има от тах, след като не са напълно екипирани и без оръжия, примерно. Ако ще се бия с текущо качените, кажете, да се знае, че докато трае турнира, да не си пипаме партито.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #4 -: Април 27, 2018, 06:08:58 pm »
Също има проблем и с партито. Бях си сменил наемките, за да екипирам нови, нападнали са ме и не участвам със старите с които съм се бил в турнира а само с тези които са качени в момента, ново качените не участват. То и да бяха участвали, нямаше кой знае каква файда да има от тах, след като не са напълно екипирани и без оръжия, примерно. Ако ще се бия с текущо качените, кажете, да се знае, че докато трае турнира, да не си пипаме партито.
Предполагам

Цитат
За битките в турнира не се заплаща с енергия и няма прекъсвания за смяна на екипировката.

Това подсказва ,че не може да променяш нищо по време на турнира, с цел да не променяш екипировката за различни противници.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #5 -: Април 27, 2018, 08:09:27 pm »
Предполагам, че не е така. Но аз не говоря за смяна на екипировката. Искам да кажа че не ме пуска с партито с което съм се бил последно, както е при ПВП битките за рейтинг

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #6 -: Май 03, 2018, 09:26:57 am »
Здравейте,

Това което се случва е, че когато сменяш наемници в групата си, те се вадят и от твоята ПвП формация.

Важно е да се спомене, че към всеки герой и неговата група са записани 2 формации - една ПвП и една за ПвЕ битки.
Това е било направено с цел да не ти се налага постоянно да разместваш наемници предполагам.


За да оправиш проблема направи следното. Когато направиш някакви расмествания по групата си, направи една ПвП битка от какъвто и да е тип. Там ще можеш да нагласиш своята ПвП формация и тя ще бъде запазена.

Междувременно ние ще се опитаме да намерим по-елегантно решение.

Поздрави!

Неактивен Mystic_hunter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +5/-7
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #7 -: Май 03, 2018, 04:49:06 pm »
Привет! Когато завърши турнира си бях на 3-то място в категорията 40-49 ниво и като награда трябваше да получа жълт чук и 5 дни ВИП-членство. Първоначално получих всичко по 2, тъй като имаше бъг при разпределянето наградите. Сега виждам, че съм на 4-то място. Изведнъж герой prospekt става първи и всички останали минават една позиция по надолу. Следях класацията и не видях този герой да е в първата тройка по време на турнира. Не мисля, че 10 000 хил. диаманта са конпенсация за жълтия чук и 2 дни ВИП-членство. Да не говорим за човека, който е бил на първа позиция и е ощетен значително. Ако ще си слагате ваши хора като победители по-добре не правете такива турнири. Не е често спрямо останалите играчи.
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #8 -: Май 03, 2018, 06:37:14 pm »
prospekt вдигна от 39 на 40 ниво и го е сложило във вашата категория. той беше 2ри във 30-39 и имаше натрупани точки за тура. prospekt е от моята гилдия и те уверявам, че не е човек на екипа.

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #9 -: Май 04, 2018, 08:22:56 am »
prospekt вдигна от 39 на 40 ниво и го е сложило във вашата категория. той беше 2ри във 30-39 и имаше натрупани точки за тура. prospekt е от моята гилдия и те уверявам, че не е човек на екипа.

Както GLADIATOR е казал, това е причината за разместването. Ще помислим дали може да се направи нещо по въпроса с прехвърлянето на точки, а и дали въобще трябва да се прави нещо по въпроса.
Колкото до хора от екипа, техните герои въобще не участват в класациите и не произвеждат промени по рейтинги :)

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #10 -: Май 04, 2018, 04:48:27 pm »
Аз да питам тогава. На тура ми даде един герой, но не запомних името, целият беше в зелена екипировка, но не комплекти, бяха обикновенни, но в зелен цвят и се сбих с него от любопитство, победи ме и си ми намали точките. Би трябвало да е тестов герой, иначе как ще му свети обикновенната екипировка в зелено

Неактивен peasant

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +13/-12
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #11 -: Май 04, 2018, 06:24:56 pm »
Аз да питам тогава. На тура ми даде един герой, но не запомних името, целият беше в зелена екипировка, но не комплекти, бяха обикновенни, но в зелен цвят и се сбих с него от любопитство, победи ме и си ми намали точките. Би трябвало да е тестов герой, иначе как ще му свети обикновенната екипировка в зелено

И аз имам един въпрос: Защо героя GLADIATOR e Сенчест ловец маршал от Земята на Харода като специализацията му е Призрачен преследвач, а не Сенчест ловец?

« Последна редакция: Май 04, 2018, 06:31:01 pm от peasant »

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #12 -: Май 04, 2018, 07:04:15 pm »
Сменил я е тази седмица преди да се раздадът новите титли в неделя.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #13 -: Май 04, 2018, 08:50:03 pm »
Много правилно. Смених я преди няколко дена

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re: Проблеми с новия ПвП турнир
« Отговор #14 -: Май 04, 2018, 10:09:33 pm »
Привет! Когато завърши турнира си бях на 3-то място в категорията 40-49 ниво и като награда трябваше да получа жълт чук и 5 дни ВИП-членство. Първоначално получих всичко по 2, тъй като имаше бъг при разпределянето наградите. Сега виждам, че съм на 4-то място. Изведнъж герой prospekt става първи и всички останали минават една позиция по надолу. Следях класацията и не видях този герой да е в първата тройка по време на турнира. Не мисля, че 10 000 хил. диаманта са конпенсация за жълтия чук и 2 дни ВИП-членство. Да не говорим за човека, който е бил на първа позиция и е ощетен значително. Ако ще си слагате ваши хора като победители по-добре не правете такива турнири. Не е често спрямо останалите играчи.

привет . от дневните награди и от приключения изхвърлям по 3-4  па и повече жълти и сини чукове на ден на дали това ти е проблема.тук има не домислица която ще се оправя във времето.за това не пробвай ниощо ново докато не е настроено да работи както трябва.


и ако ти трябват толкоз много жълти инструменти кажи да ти ги дам по 1 злато  *hihi*