Автор Тема: Сперане на опит при наемниците  (Прочетена 5401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Сперане на опит при наемниците
« -: Август 01, 2018, 12:22:23 pm »
Защо наемниците нямат опция за спиране на опита? Примерно ако човек иска да рестартира и иска да си държи 5 наемника 40 ,5 наемника 50 ниво. Или направете опция наемниците да рестартират. Без бонуси, просто да рестарират до ниво 35. Може да сложите 600д такса на наемник :D

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Сперане на опит при наемниците
« Отговор #1 -: Август 01, 2018, 12:44:58 pm »
То това е едно от нещата което забавя рестартите. Да си събереш новото парти, ако и то изчезне всички ще станат 9 рестарта за 2 месеца :)
Иначе казано идеята не ми се струва добра ???

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Сперане на опит при наемниците
« Отговор #2 -: Август 01, 2018, 01:03:36 pm »
То това е едно от нещата което забавя рестартите. Да си събереш новото парти, ако и то изчезне всички ще станат 9 рестарта за 2 месеца :)
Иначе казано идеята не ми се струва добра ???
Наемниците не забавят рестарта. Увеличаването на нужният опт го забавя. Хората с 9 рестарта са рестартирали  преди въвеждането на тази функция. Рестарт 4 го направих с редки наемници и нямах никакви проблеми с трупането на опит. Имам си изработена екипировка ниво 40 която е достатачна за бой по зоните който дават  най- много опит и само сменям оръжията. Малко досадно е да сменяш екипировка това е всичко.А и немисля че трябва да имаш наемници с специални умения просто добри оръжия. Разбирасе говорим ако не изпълняваш
куестовете

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Сперане на опит при наемниците
« Отговор #3 -: Август 01, 2018, 01:18:37 pm »
То ако не събираш всички кристали и инструменти от епичните куестове ... нищо не ти трябва за да рестартираш. Относно нарастващата нужда от опит, то и силата на противниците нараства -> опита от тях също :)

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Сперане на опит при наемниците
« Отговор #4 -: Август 01, 2018, 03:09:18 pm »
То ако не събираш всички кристали и инструменти от епичните куестове ... нищо не ти трябва за да рестартираш. Относно нарастващата нужда от опит, то и силата на противниците нараства -> опита от тях също :)
Аз кристалите си ги купих от магазина и не намирам смисъл от легендарните приключения под левал 50. :DБия се само в две зони