Автор Тема: Уменията на наемки  (Прочетена 3970 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Уменията на наемки
« -: Юли 17, 2018, 03:16:15 pm »
Преди време писах в темата с промените за ето това, изглежда все едно максимално са разрешени 25 точки за умения.

Разрешено ли е да правиме наемници с повече от 25 скила или има бъг в момента?
Да не стане да инвестираме сума ти наемки в даден наемник и после да ни ги орежете или изтриете :)
« Последна редакция: Юли 17, 2018, 03:18:24 pm от EndIsNear »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Уменията на наемки
« Отговор #1 -: Юли 17, 2018, 04:09:37 pm »
То вече стана. Имаме :)
ДД

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #2 -: Юли 17, 2018, 05:54:56 pm »
То вече стана. Имаме :)
Не съм сигурен, че те разбрах :) Очевидно имаме такива наемки. Но въпроса е бъг ли е или не? За да знаем да инвестираме ли в такива наемки :)

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Уменията на наемки
« Отговор #3 -: Юли 17, 2018, 06:04:39 pm »
Имах предвид, че вече сме инвестирали и би било болезнено да се окаже бъг :)
ДД

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #4 -: Юли 18, 2018, 08:48:05 am »
Здравейте :)

Ограничението за точките за умения на наемниците ще го вдигнем съвсем скоро :) Към момента е 25, но няма да е за дълго.

Поздрави!

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #5 -: Юли 18, 2018, 09:05:54 am »
Здравейте :)

Ограничението за точките за умения на наемниците ще го вдигнем съвсем скоро :) Към момента е 25, но няма да е за дълго.

Поздрави!
Това означава ли, че спокойно можем да ги превишаваме сега ?
Обмисляте ли варинта да махнете възможността някои умения да "преливат", примерно имам наемник с стоманена кожа 8 ?
Какъв ще е новия максимум ако не е тайна ?
« Последна редакция: Юли 18, 2018, 09:39:55 am от EndIsNear »

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #6 -: Юли 18, 2018, 09:43:41 am »
 :D
Можеш ли да ми направиш един скрийншот ? Ховърни с мишката върху скила и го снимай.
Не би трябвало да е възможно въобще да качиш над 5-то ниво на Стоманена кожа.  *xxx*
Също, да не би да имаш предмет който дава 3 точки на умението ? Не съм виждал такъв, но пък знам ли...

Поздрави!

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #7 -: Юли 18, 2018, 09:48:00 am »
Скрииншоти да искаш :)
Дефакто те използват 5 ниво. Но известен брой точки за умения за "пропиляни"

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Уменията на наемки
« Отговор #8 -: Юли 18, 2018, 04:47:10 pm »
Уменията и сега не преливат, просто картинката при избор дава каквото си иска :)
Относно другото - вече вдигнахме доста точки за умения. Какво ще стане с тях, че не успя да ми стане ясно? :)
ДД

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #9 -: Юли 18, 2018, 09:26:06 pm »
Уменията и сега не преливат, просто картинката при избор дава каквото си иска :)
Относно другото - вече вдигнахме доста точки за умения. Какво ще стане с тях, че не успя да ми стане ясно? :)
Както казах те преливат при раздаване на точките, но са неизползваеми точките в повече ... просто се губят точки за умения :)

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #10 -: Юли 19, 2018, 10:38:37 am »
Здрасти,
Още един въпрос имам: Тези допълнителни точки как са се добавили към умения, които вече са на максимално ниво ?
Ти ли успя да си ги цъкнеш там, или при вдигане на рядкост на наемника са се саморазпределили там ?

Поздрави!

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #11 -: Юли 19, 2018, 11:25:57 am »
Здрасти,
Още един въпрос имам: Тези допълнителни точки как са се добавили към умения, които вече са на максимално ниво ?
Ти ли успя да си ги цъкнеш там, или при вдигане на рядкост на наемника са се саморазпределили там ?

Поздрави!
При вдигане на рядкост на наемник се добавят сами :)
Те всички наемници винаги са били така, даже се очудвам, че не го знаете и се чудите от къде е проблема ;)
« Последна редакция: Юли 19, 2018, 11:28:26 am от EndIsNear »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #12 -: Юли 19, 2018, 12:43:34 pm »
Ще ни кажете ли какъв ще е новият лимит на епичен наемник 60 ниво за да не се прецакаме. Аз имам наемник с 28 точки но има 8 в умение за две ръце. С една дума има 25 реални точки а отчита 28

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Уменията на наемки
« Отговор #13 -: Юли 19, 2018, 01:17:32 pm »
Както казах те преливат при раздаване на точките, но са неизползваеми точките в повече ... просто се губят точки за умения :)

Не мога да разбера какво се опитваш да обясниш.
1. При вдигане на рядкост умението винаги е било ограничавано от максималната стойност на умението.
2. Когато въведоха възможността за ъпгрейд на уменията, някои (но съвсем не всички) умения се изписват с по-висока стойност от максималната, но само в прозореца за избор на умение. Те са сиви и така или иначе не можеш да ги пипаш.
3. Когато се ъпгрейдне умение на максимално ниво и се направи избор за смяна на друго - умението отново е сиво и не може да се пипа.
4. Остава една-единствена възможност да опиташ да продължиш да трупаш към дадено ниво, което не е било на максимум, достигнал си максимума, но не си избрал друго за надграждане. Такъв ли е случаят?
ДД

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #14 -: Юли 19, 2018, 02:42:27 pm »
Не мога да разбера какво се опитваш да обясниш.
1. При вдигане на рядкост умението винаги е било ограничавано от максималната стойност на умението.
2. Когато въведоха възможността за ъпгрейд на уменията, някои (но съвсем не всички) умения се изписват с по-висока стойност от максималната, но само в прозореца за избор на умение. Те са сиви и така или иначе не можеш да ги пипаш.
3. Когато се ъпгрейдне умение на максимално ниво и се направи избор за смяна на друго - умението отново е сиво и не може да се пипа.
4. Остава една-единствена възможност да опиташ да продължиш да трупаш към дадено ниво, което не е било на максимум, достигнал си максимума, но не си избрал друго за надграждане. Такъв ли е случаят?
Това което се опитвам да обясня е че се пропиляват точки за умения в "преливане" не знам как по-точно да го кажа :)
Сам можеш да видиш на скрииншотите, че наемките ми имат уж 25 точки умения, а те дефакто използват 21 примерно :)
По-точно от това не мога да го кажа ;) Ако пак съм неразбра игнорирай ме, Важното е че HeroicDev ме разбра :)