Автор Тема: Уменията на наемки  (Прочетена 3969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Уменията на наемки
« Отговор #15 -: Юли 19, 2018, 02:44:09 pm »
При мен този проблен го има САМО когато избирам кое умение искам да вдигна, както е на скрийшотовете. Нещо се прецаква и не показва правилните нива на уменията. Показва стоманена кожа 8 ниво, но тя си е 4 или пето в действителност.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #16 -: Юли 19, 2018, 02:48:17 pm »
При мен този проблен го има САМО когато избирам кое умение искам да вдигна, както е на скрийшотовете. Нещо се прецаква и не показва правилните нива на уменията. Показва стоманена кожа 8 ниво, но тя си е 4 или пето в действителност.
Не ми се вярва да е 4то, всички прелели са 5то ниво, защото това е максималното позволено за употреба :)

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #17 -: Юли 19, 2018, 02:54:17 pm »
ето ви една епична наемка със 7 умения http://prntscr.com/k8f5p2 не само не е дало още едно умение, а е 'глътнало' в случая една точка която е можело да добави на умение което не е максирано. затова става въпрос.разпределя точките на умение, което е максирано, дефакто тази наемка е с 24 точки за умения.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Уменията на наемки
« Отговор #18 -: Юли 19, 2018, 03:04:30 pm »
Това което се опитвам да обясня е че се пропиляват точки за умения в "преливане" не знам как по-точно да го кажа :)
Сам можеш да видиш на скрииншотите, че наемките ми имат уж 25 точки умения, а те дефакто използват 21 примерно :)
По-точно от това не мога да го кажа ;) Ако пак съм неразбра игнорирай ме, Важното е че HeroicDev ме разбра :)

Според мен не те е разбрал :)
Умения не губиш, тъй като няма граница, зададена от това в скобите. И е добре да бъде направено да няма такава, а ограничение само от максимума на уменията. Защото то и досега наемниците ставаха с 23-25 точки и надграждането би се оказало безсмислено.
ДД

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #19 -: Юли 19, 2018, 03:27:22 pm »
би било добре епичните наемки да си имат 8 умения, и 25 точки за такива-разпределени по тези 8 умения бе з да надхвърлят позволеното от правилата.за това става дума.а за ограничения по уменията, засякох едно такова.дали е случайно или нарочно- от екипа ще кажат.наемка стрелец не може да й се развие умението отрова повече от 5 ниво.за преследвачите няма такова ограничение, те до 10 ниво могат.

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Уменията на наемки
« Отговор #20 -: Юли 23, 2018, 08:22:28 am »
би било добре епичните наемки да си имат 8 умения, и 25 точки за такива-разпределени по тези 8 умения бе з да надхвърлят позволеното от правилата.за това става дума.а за ограничения по уменията, засякох едно такова.дали е случайно или нарочно- от екипа ще кажат.наемка стрелец не може да й се развие умението отрова повече от 5 ниво.за преследвачите няма такова ограничение, те до 10 ниво могат.

Не е случайно :) Наемниците следват класовете на героите. Стрелците могат да имат отрова само на 5-то ниво. Преследвачите - до 10-то.