Автор Тема: относно пвп  (Прочетена 2094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
относно пвп
« -: Юли 18, 2018, 01:11:38 am »
 та въпроса ми е следния, как така герои които имат еднакви поръжения(като им отвориш профилите и се вижда че са еднакви или има малка разлика някаква), на пвп единия стартира с по малки поръжения от нормалните а другия с по големи? ето ви един пример:http://prntscr.com/k7ppgp  ??? това е масово явление.ето ви и втори пример:http://prntscr.com/k7prmd за този ще направя уточнение, че дреме ми е с повече сила и копието му е с повече поръжения базови. освен това има и бонусите от наследствените умения имащи отношение към поръженията,  по всички показатели е по добре от безмилост, а на битката нещата са на обратно:) аз ли нещо не разбирам, не знам.хубаво ще е да го обясните това как се е получило, защото двата героя които са с малки поръжения са със мн рестарти и излиза че вместо да стават по-силни, те стават по-слаби.куриозна ситуация.имам още мн въпроси, ама ще се въздържа.надявам се някой от екипа да погледне и да обясни.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: относно пвп
« Отговор #1 -: Юли 18, 2018, 08:05:10 am »
Ха доста любопитно :) Никога не съм заглеждал щетите в ПвП, но очевидно нещо не е наред :)
Изглежда всякъш атакуващия в ПвП битка губи някой от бонусите си, при ПвЕ го няма този проблем.
« Последна редакция: Юли 18, 2018, 08:07:07 am от EndIsNear »

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: относно пвп
« Отговор #2 -: Юли 18, 2018, 08:52:08 am »
Здравейте,

Ще погледнем какъв е проблема. Мерси, че ни казваш за него. Задай въпросите си, а аз ще се опитам да отговоря колкото от тях мога.

Поздрави :)

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: относно пвп
« Отговор #3 -: Юли 18, 2018, 11:02:26 am »
Добър ден .Този проблем го забязах и аз. Вижте какво става когато аз атакувам някого https://prnt.sc/k7v37p. Пораженията трябва да са ми http://prntscr.com/k7v5sl. А точките който показват  колко си силен варират от 600000 до 2 мил. Като говорим за пвп не е лошо да махнете чиит бижутата с крит и чиит коланите с лекуване.Такива итеми вече немогат да се произвеждат и не трябва да са в играта. И още чакаме баланса на стрелците

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: относно пвп
« Отговор #4 -: Юли 18, 2018, 04:14:48 pm »
Чакаме баланс не само на стрелци, ами и на пазители и мистици. Не знам защо в играта беше премахнато най-якото умение, а именно боен транс. Логично е да се промени коренно и умението, което дава дух на пазители след блок. Така е най-правилно, като за дух остане само умението "преливане" на светлия мистик. Може да се измисли подобно и за тъмния. А иначе проблемът с огромните поражения идва от наследствените умения за щети. Може да е само визуално, а може и да не е. Болшинството умения изобщо все още не работят както трябва.
ДД

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: относно пвп
« Отговор #5 -: Юли 18, 2018, 04:44:01 pm »
Пораженията трябва да са ми http://prntscr.com/k7v5sl.
Изобщо не трябва да са толкова много. Имаш максимум +100%, наследствено умение и евентуално бонус от провинция. По мои сметки - около 2500 максимум :)
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: относно пвп
« Отговор #6 -: Юли 18, 2018, 05:17:35 pm »
Изобщо не трябва да са толкова много. Имаш максимум +100%, наследствено умение и евентуално бонус от провинция. По мои сметки - около 2500 максимум :)
да имам евентуален бонус ето една pve битка http://prntscr.com/k815nk. Нещо ма твоите изчисления не са точни  :D
« Последна редакция: Юли 18, 2018, 05:35:06 pm от vexalliaX »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: относно пвп
« Отговор #7 -: Юли 18, 2018, 05:32:19 pm »
Ако не се лъжа атакувах  somnambul (60левел) преди да рестартира и максималните му  поражения бяха 12к *xxx*. Беше с екипиран с метални копия с макс около 1400. Не си спомням точните цифри но беше доста
« Последна редакция: Юли 18, 2018, 05:34:30 pm от vexalliaX »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: относно пвп
« Отговор #8 -: Юли 18, 2018, 05:44:45 pm »
Че защо да не са точни? Сложи си 30% общо горница и после умножи по 2. Ако мечът е базово 1000 щети - ще получиш 2600. Дори и 3000 да ги направиш някак, това пак не е 5000 или 6000. А бронята ти не се прекалкулира в това, което се вижда. Поне засега.
ДД

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: относно пвп
« Отговор #9 -: Юли 19, 2018, 10:57:20 am »
Здравейте,

Проблемите с вариращите щети са нещо, с което се сблъсквахме в доста ситуации в последните месеци.
Не става въпрос за малък бъг, а за системен проблем чиято поправка изисква доста сериозна преработка на код.
Поправката ще се случи като част от друга инициатива, която имаме -> преработка на смятането на щети в битката като цяло.
Това ни позволява да премахнем не само този бъг, но и много други такива, които съществуват по уменията.

По въпросните преработки вече има доста прогрес и мисля, че скоро ще стигнат до вас :)

Поздрави!


Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: относно пвп
« Отговор #10 -: Юли 19, 2018, 12:37:38 pm »
Здравейте,

Проблемите с вариращите щети са нещо, с което се сблъсквахме в доста ситуации в последните месеци.
Не става въпрос за малък бъг, а за системен проблем чиято поправка изисква доста сериозна преработка на код.
Поправката ще се случи като част от друга инициатива, която имаме -> преработка на смятането на щети в битката като цяло.
Това ни позволява да премахнем не само този бъг, но и много други такива, които съществуват по уменията.

По въпросните преработки вече има доста прогрес и мисля, че скоро ще стигнат до вас :)

Поздрави!
добре е че работите по въпроса. С нетарпение чакаме промените :)