Автор Тема: Новата клсация  (Прочетена 1536 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Новата клсация
« -: Юли 30, 2018, 11:58:56 pm »
В новата класация няма ПвП рейтинг  *freak*. Вече няма  нужда да балансирате играта ,ще се класираме по това колко пъти си отишъл до импеския град.Аз съм пас , мерси. Класация по прочистени зони лол

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re: Новата клсация
« Отговор #1 -: Юли 31, 2018, 04:07:31 am »
 в новите категории ще има ли някакви бонуси за тези които са на първите места?друго което ме интересува, в старата класация се виждаше кой колко пъти е рестартирал, хубаво ще е да го въведете това да го има като информация и в новата.няма класация за пвп.защо?

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Новата клсация
« Отговор #2 -: Юли 31, 2018, 03:13:52 pm »
Здравейте,
Рестартите ще се визуализират, със следващият релийз.
PvP класацията е подготвена също. Ранговете ви се пазят и изчисляват и към момента.

Колкото класации като изчистени зони: не всичко е със състезателен характер. Това е един вид мярка за предишна активност.

Поздрави!

Неактивен peasant

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +13/-12
    • Профил
Re: Новата клсация
« Отговор #3 -: Юли 31, 2018, 03:46:59 pm »
Здравейте. Благодаря за нововъведението, доста информативно.

Имам въпрос относно класацията за занаятчиите. Забелязах че Leaderboards - Crafting не отговаря на описаното в меню Order of Craftmen в имперския град.

Например героя Iron_man от гилдия PUH е 6 в класирането в Leaderboards - Crafting, а е Grand Master Craftsman в имперския град сиреч на първо място в класацията. Също така е Master Weaponsmith което дава +5% increased crafting chance for all guild weaponsmiths, заедно със всички бонуси на титлата Grand Master Craftsman.

Прилагам screenshots




Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Новата клсация
« Отговор #4 -: Август 02, 2018, 12:47:51 pm »
Привет и от мен. Искам да добавя нещо относно класирането по занаятчийство.  Героят ми е някъде 20-30 място. Вдигнал съм всички нива във всички категории  на максимално ниво събиране/преработка на ресурси и изработка на предмети. Единствено ми остава да дигам специализации и вещина. От както я има новата класия съм обработил няколко стотин дъски и направил няколко стотин предмета и съм вдигнал някоя и друга специализация, но точките в клацацията не ми са мръднали с 1 дори. Та как евентуално ще стигна играча пред мен  не ми е ясно.

Неактивен peasant

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +13/-12
    • Профил
Re: Новата клсация
« Отговор #5 -: Август 02, 2018, 01:28:54 pm »
По отношение на класирането в занаятчийство 'старата' класация бе 'замразена' поради натрупани прекалено много точки на 'Ниво на Майсторство' в Меню Изработка.

В момента Максималното 'Ниво на майсторство' е както следва:
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' преди рестарт  - 10
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 1 рестарт  - 20
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 2 рестарт  - 30
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 3 рестарт  - 40
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 4 рестарт  - 50
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 5 рестарт  - 60
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 6 рестарт  - 70
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 7 рестарт  - 80
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 8 рестарт  - 90
Максимално 'Ниво на майсторство' в меню 'Изработка' след 9 рестарт  - 100

Преди това максималното 'Ниво на майсторство' не бе ограничено от необходимостта за рестарт и герои бяха натрупани точки над предела за 'Ниво на майсторство' за съответния им рестарт или липсата на такъв.

'Ниво на майсторство' 100 е максимума които може да се постигне /след 9 рестарт/
--------
По отношение на  максималното 'Ниво на Специализация' в меню 'Изработка':
Преди рестарта максималното ниво е 10.
След 1 рестарт максималното ниво се покачва с още 10 и става 20.
След 2 рестарт максималното ниво се покачва с още 10 и става 30.

'Ниво на Специализация' 30 за изработка на даден предмет е максимума които може да се постигне /след 2 рестарт/
--------
Оттук занаятчийските титли които виждаме в имперския град и градовете на фракциите за обвързани със старата 'замразена' класация.

А тези занаятчийски титли дават много полезни бонуси, към които се стреми всеки занаятчия.

В Имперския град например:
Майстор оръжейник дава +5% увеличен шанс за изработка за всички Оръжейници в гилдията
Висш майстор на брони дава +5% увеличен шанс за изработка за всички Майстори на Брони в гилдията
Майстор бижутер дава +5% увеличен шанс за изработка за всички Бижутери в гилдията
В градовете на фракциите този увеличен шанс е 2% в съответните професии.
Бонусите на топ майсторите - 'Гранд майстор занаятчия' в Имперския град и градовете на фракции и т.н
--------