Автор Тема: Новите промени около наемниците  (Прочетена 2962 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Новите промени около наемниците
« -: Август 07, 2018, 01:07:22 pm »
Уж "оправихте" наемницте като им заменихте уменията от другите класове, ама някой наемници просто си загубиха 8мото умение ? Това ще се поправя или да ги изхвърляме подобни наемки ?

По новите правила е невъзможно да се развие наемник започнат от бял, за 8 умения (дори само по 4 точки, а те не са само такива) са необходими 3200 точки от наемки или иначе казано 64 епични наемника? Не е ли малко в повече и почти недостижимо ?

Като гледам все още базовите умения (т.е. тези за сила/жизненост и тн, тези от долния ред и тези преди специализацията (като например лекуване при мистиците и 2на атака при рейнджърите) не могат да се паднат при вдигане на рядкостта. Това фиичър или бъг е ? Защото това са едни от най-ценните умения и при сегашното статукво ако наемника ги няма по дефаулт, няма как да ги придобие.
« Последна редакция: Август 07, 2018, 01:10:16 pm от EndIsNear »

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #1 -: Август 07, 2018, 01:08:41 pm »
Аз искам да добавя, че това, което видях аз е налична замяна на умения, които обаче не са по избор на играча. Здраве да е. Но тези, които базово имаха 7 умения - не са станали 8 на брой. Ще станат ли някога осем на брой?
ДД

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #2 -: Август 10, 2018, 04:29:50 pm »
Здравейте,

Ще погледнем какъв е проблема. Ако имате епични наемници с по 7 умения, ще ги поправим.

Поздрави!

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #3 -: Август 11, 2018, 10:23:07 pm »
Здравейте,

Ще погледнем какъв е проблема. Ако имате епични наемници с по 7 умения, ще ги поправим.

Поздрави!
Много добре :)
А другите въпроси ?

Неактивен HeroicDev

  • Game Designer
  • *
  • Публикации: 119
  • Karma: +19/-14
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #4 -: Август 14, 2018, 09:01:06 am »
Здравейте,
Уж "оправихте" наемницте като им заменихте уменията от другите класове, ама някой наемници просто си загубиха 8мото умение ? Това ще се поправя или да ги изхвърляме подобни наемки ?

Казва ми се, че тези би трябвало да са оправени. Можеш ли да провериш дали все още имаш такива с по 7 умения вместо 8 ?

По новите правила е невъзможно да се развие наемник започнат от бял, за 8 умения (дори само по 4 точки, а те не са само такива) са необходими 3200 точки от наемки или иначе казано 64 епични наемника? Не е ли малко в повече и почти недостижимо ?

Като гледам все още базовите умения (т.е. тези за сила/жизненост и тн, тези от долния ред и тези преди специализацията (като например лекуване при мистиците и 2на атака при рейнджърите) не могат да се паднат при вдигане на рядкостта. Това фиичър или бъг е ? Защото това са едни от най-ценните умения и при сегашното статукво ако наемника ги няма по дефаулт, няма как да ги придобие.

Функционалността по развитие на наемниците не е завършена все още. Остава едно финално парче, което ще ви позволи да сменяте уменията на наемник. С него вече ще можете да го направите такъв какъвто искате.

Поздрави.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #5 -: Август 14, 2018, 09:12:44 am »
Казва ми се, че тези би трябвало да са оправени. Можеш ли да провериш дали все още имаш такива с по 7 умения вместо 8 ?
Да все още имам много наемки с по 7 умения.

Функционалността по развитие на наемниците не е завършена все още. Остава едно финално парче, което ще ви позволи да сменяте уменията на наемник. С него вече ще можете да го направите такъв какъвто искате.
Това е доста хубаво и ще улесни доста създаването на наемници, но пак ще си е трудно да направиш цял сет наемки за рестарт ???

Поздрави :)

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #6 -: Август 14, 2018, 09:22:08 am »
Да все още имам много наемки с по 7 умения.
Това е доста хубаво и ще улесни доста създаването на наемници, но пак ще си е трудно да направиш цял сет наемки за рестарт ???

Поздрави :)

Ще обясниш ли какво имаш предвид ?Аз тукощо минах легендарните приключеня (с получен бонус ) 50 лвл с посредствени наемки. Не ти трябват специални наемници за рестарт .

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #7 -: Август 14, 2018, 09:28:18 am »
Ще обясниш ли какво имаш предвид ?Аз тукощо минах легендарните приключеня (с получен бонус ) 50 лвл с посредствени наемки. Не ти трябват специални наемници за рестарт .
Еми ти си про :) Аз аматьорче :) От любопитство на кой рестарт това ?
А ти си написал легендарните ... те са лесните, а кристалите ? :)
« Последна редакция: Август 14, 2018, 09:33:05 am от EndIsNear »

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #8 -: Август 14, 2018, 09:35:59 am »
Еми ти си про :) Аз аматьорче :) От любопитство на кой рестарт това ?
рестарт 5 взех бонусите около 52 ниво. Не мисля че някой е про :D Но може да си сигурен рестарт 6 ще взрема бонусите без проблем, пак с посредствени наемки

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #9 -: Август 14, 2018, 09:42:54 am »
Между другото взех бонусите само защото имах 5 точки стамина намаление иначе щях да ги мина 60 ниво без бонуси. Пак си получаваш чуковете ,бонусите не си струват

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #10 -: Август 15, 2018, 04:13:03 pm »
Еми ти си про :) Аз аматьорче :) От любопитство на кой рестарт това ?
А ти си написал легендарните ... те са лесните, а кристалите ? :)
Преди да пуснат опцията за закупуване на кристали с диаманти и аз ги  минавах куестовете но сега имам достатачно кристали и не ги пипам. Когато пуснат магазина отново може да си взема един голям пакет с кристали

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #11 -: Август 16, 2018, 08:54:11 am »
Преди да пуснат опцията за закупуване на кристали с диаманти и аз ги  минавах куестовете но сега имам достатачно кристали и не ги пипам. Когато пуснат магазина отново може да си взема един голям пакет с кристали
В крайна сметка се получава, че понеже ти не събираш кристалите, предлагаш всички останали да не ги събират или да им отнема 5 месеца подготовката за рестарт :)

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #12 -: Август 17, 2018, 06:30:47 pm »
В крайна сметка се получава, че понеже ти не събираш кристалите, предлагаш всички останали да не ги събират или да им отнема 5 месеца подготовката за рестарт :)
имам герой за рестарт 4 рестарт и като имам време ще пробвам да взема всички куестове след 40 ниво с бонуси. Ще видя дали ще стане с слаби наемки. Ще се задържам макс 2 дена и ще пиша после.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Новите промени около наемниците
« Отговор #13 -: Август 21, 2018, 03:00:56 pm »
Тази наемка я намерих съвсем скоро :) Явно все още се падат наемници с грешен брой умения.