Автор Тема: Много въпроси по гилдиите и уменията  (Прочетена 1079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен galkata

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +12/-4
    • Профил
Много въпроси по гилдиите и уменията
« -: Август 16, 2018, 08:54:43 am »
Здравейте, върнах се отскоро в играта и има супер много промени  :o . Аз не я помня така. Та въпросите :
1. До кога пазара за наемници ги дава на 35 ниво? Докато мина следващата категория ли?
2. Кога и при какви условия дава нови приключения в различните обалсти ? Запънал съм се на 2 битки, последни от приключения и общо взето нямам какво да правя.
3. Залп не трябва ли да работи всеки ход при достатъчно дух ?(при мен работи когато му падне)
4. В гилдийния замък само занаятчийски сгради ли има? Просто се чудя има ли смисъл да събера пари и да го построя.
5. Има ли възможност като преди гилдия да владее територия или сега е променено някак с оспорваните територии?
6. При повишаване на рядкостта на даден наемник получава ли ново умение или само подобрява атрибутите?
7. На някои оръжия има умение последователна атака +1 , но никога не съм виждал да се изпълнява такава, независимо от това на какъв клас е дадено оръжието. Как работи точно?
8. Какво прави умението осакатяване, реже ръката на опонента ли :D? Предполагам, че е като зашеметяване или нещо такова
9. Покушение- "атаката нанася допълнителни х% поражения за всеки активен ефект" За какви ефекти става въпрос, ако може с пример.
10. Растарта на кое ниво е и какво дава?

Благодаря.

ПС: Търся си гилдия, 37 ниво, фракция Харода.

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Много въпроси по гилдиите и уменията
« Отговор #1 -: Август 16, 2018, 10:05:49 am »
1. До кога пазара за наемници ги дава на 35 ниво? Докато мина следващата категория ли?
Не винаги дава само 35 лвл след като го подминеш.

2. Кога и при какви условия дава нови приключения в различните обалсти ? Запънал съм се на 2 битки, последни от приключения и общо взето нямам какво да правя.
Според левела се отключват нови приключения, като дигнеш някой друг левел, ще се появят нови.

3. Залп не трябва ли да работи всеки ход при достатъчно дух ?(при мен работи когато му падне)
Тук не съм много сигурен, но май зависи колко други активиращи умения имаш. Ако оставиш само залпа, той ще се активира май винаги докато не ти свърши духът.

4. В гилдийния замък само занаятчийски сгради ли има? Просто се чудя има ли смисъл да събера пари и да го построя.
Почти да, дигат шансовете за преаботка на ресурси и изработки. Има и няколко сгради свързани с гилдовите обсади и щаб който дава малко точки на всички членове на гилдията когато са в провинция под контрол на тяхната фракция.

5. Има ли възможност като преди гилдия да владее територия или сега е променено някак с оспорваните територии?
Не, така наречените оспорвани провинции (граничен патрул) се владеят от фракциите.

6. При повишаване на рядкостта на даден наемник получава ли ново умение или само подобрява атрибутите?
Получава и умения и точки атрибути.

7. На някои оръжия има умение последователна атака +1 , но никога не съм виждал да се изпълнява такава, независимо от това на какъв клас е дадено оръжието. Как работи точно?
Това е бонус към умението ако го имаш вече. +1 означава че ти трябва да имаш последователна атака поне 1 за да увеличи умението с едно. Има и предмети от типа "Последователна атака 1" те просто ти добавят ново умение.

8. Какво прави умението осакатяване, реже ръката на опонента ли :D? Предполагам, че е като зашеметяване или нещо такова
И аз това се потам отдавна дано някой по вещ да се намеси :)

9. Покушение- "атаката нанася допълнителни х% поражения за всеки активен ефект" За какви ефекти става въпрос, ако може с пример.
Всякакви ефекти положителни/отрицателни. Например осъкатяване, заслпяване и т.н.

10. Растарта на кое ниво е и какво дава?
На 60ти левел получаваш мисията за рестарт, след като я изпълниш можеш да реснеш. Бонусите към момента за след първия рестарт 5 точки умения и 30 точки атрибути.
Освен това за всеки рестарт получаваш наследствени точки които дават +30% процента на разни неща - атрибути, щети, живот, дух и т.н. (това е доста грубо описание).
И последно увеличава максималните ти занаятчииски способности.