Автор Тема: Баланса при тежка броня  (Прочетена 1793 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 277
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Баланса при тежка броня
« -: Септември 20, 2018, 06:06:19 pm »
Мислите ли да направите нещо с  баланса при тежка броня преди всички стрелци да са се накачулили с нея.Може би огромно наказание върху ловкоста. За мене само войните трябва да могат да я носят но знам че вие немислите така

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Баланса при тежка броня
« Отговор #1 -: Септември 22, 2018, 01:51:27 pm »
Не е никак малко това че иска 70 точки сила в повече според мен.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 277
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Баланса при тежка броня
« Отговор #2 -: Септември 22, 2018, 02:49:33 pm »
Не е никак малко това че иска 70 точки сила в повече според мен.
Изискването за сила е незначително и няма никакъв проблем да си екипираш наемниците в тежка броня. Реших да разменя екипировката на война и стрелеца за да покажа нагледно. От 4 стрелци на 4 става като остава около 100 сила в запас. Имайте впредвид че тази броня не е изработена специално за стрелец и може да се изработи нещо много по- добро https://prnt.sc/kxdzgu
 Трябва да има поне  голямо наказание на ловкост според мене или да неможе да се екипира

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Баланса при тежка броня
« Отговор #3 -: Септември 22, 2018, 03:04:26 pm »
Повече броня и по-малко щети за нанасяне. А и стрелците нямат умение за тежка броня. Ако ще има пенълти - то трябва да важи за всички класове. Както е при щитовете.
ДД

Неактивен EndIsNear

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 132
  • Karma: +41/-40
    • Профил
Re: Баланса при тежка броня
« Отговор #4 -: Септември 23, 2018, 10:32:58 am »
Изискването за сила е незначително и няма никакъв проблем да си екипираш наемниците в тежка броня. Реших да разменя екипировката на война и стрелеца за да покажа нагледно. От 4 стрелци на 4 става като остава около 100 сила в запас. Имайте впредвид че тази броня не е изработена специално за стрелец и може да се изработи нещо много по- добро https://prnt.sc/kxdzgu
 Трябва да има поне  голямо наказание на ловкост според мене или да неможе да се екипира
Ти продължаваш да наричаш преследвачите - стрелци и това ме обърква доста :) Както и да е за тях особено е абсолютно безмислено. Ще им намали щетите драстично, а бонуса от тежката броня е СИЛНО недостатъчен да компенсира тази разлика :) Виж сега при сенчестите ловци е друго, те няма да загубят почти нищо от силата инвесторана там и ще получат повече броня да.

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 277
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Баланса при тежка броня
« Отговор #5 -: Септември 23, 2018, 04:41:21 pm »
Ти продължаваш да наричаш преследвачите - стрелци и това ме обърква доста :) Както и да е за тях особено е абсолютно безмислено. Ще им намали щетите драстично, а бонуса от тежката броня е СИЛНО недостатъчен да компенсира тази разлика :) Виж сега при сенчестите ловци е друго, те няма да загубят почти нищо от силата инвесторана там и ще получат повече броня да.
Първо не намалява въобще видимо щетите за  преследвачите
Второ става за рейнджари без проблем http://prntscr.com/kxpvzt
« Последна редакция: Септември 23, 2018, 05:59:09 pm от vexalliaX »