Автор Тема: Турнир  (Прочетена 17104 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Турнир
« Отговор #45 -: Февруари 26, 2019, 09:38:30 am »
Не може да бие, защото в случая има основателна причина. Надявам се, че ситуацията не в синхрон със съвремието. Плащаш - връчват ти диплома. Нали така? Или ти намираш битката за редовна?
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Турнир
« Отговор #46 -: Февруари 26, 2019, 10:09:14 am »
Не може да бие, защото в случая има основателна причина. Надявам се, че ситуацията не в синхрон със съвремието. Плащаш - връчват ти диплома. Нали така? Или ти намираш битката за редовна?
Знам само че трява на всяка цена ръководството да пачне oще днеска играта и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да не пише нищо в актуализации . Незнам  дали ще понесем ако утре Пит пак загуби :D :D :D :D

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Турнир
« Отговор #47 -: Февруари 26, 2019, 11:17:27 am »
Здравейте колеги. Включвам се в разговора относно занаята. Щетите/бронята на изработките зависят от специализацията. Проверено на 100%. Вещината служи за вдигане на рейтинга за неработещата класация. Също уж трябва да увеличава шанса за да ти дава максималното количество атрибути. Това не съм го проверил. Щетите/бронята на изработките също зависят и от рецептата. Има стари и нови рецепти. По едно време в една определена провинция даваше рецепти със завишени щети/броня, но май го оправиха. Като цяло след втория рестарт майстора може да натрупа 30 вещина в копията 6-та кат. и да прави максималмо възможните щети. А относно вещината, ако има някой майстор тъкмо вдигнал зелените  и друг със 100 вещина, може да се свери наистина ли увеличава шанса за по-голяма сума атрибути.
 За тъмния мистик мога да кажа, че в момента се стремите всячески да го обезличите. "Имал силни проклятия" ....еми не е ли това идеята? Нека не забравяме, че мистика е най-слабата персона във всички други паказатели. Питх много ясно Ви го казва. Като някой каже, че му пречи някоя колона на първия етаж. Бутате я и не мислите дали зградата няма да се срути!
Относно шанса за удар/избягване. Има формула качена в инфопедията на играта. Ако Ви се стори много сложна, просто разиграйте няколко варианта с точност и ловкост. Ще установите, че точността има огромен превес. Шанса мистик да достигне 75% за избягване срещу стрелец е 0, дори стрелеца само да си е дигнал пасивните за точност и да е сложил някоя и друга точка точност, а мистика да е хвърлил всичко в ловкост. Просто за тъмният мистик варианта много проклятия+щит е единственият начин за развитие. Но след като има проклятия с по 10 и 50 пауза и след последните промени, за него остава да си сложи щита и да чака да умре.



Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Турнир
« Отговор #48 -: Февруари 26, 2019, 05:02:20 pm »
По едно време в една определена провинция даваше рецепти със завишени щети/броня, но май го оправиха.

Според мен не трябваше да пипат рецептите в тази зона, защото си беше един вид стимул и награда да трупаш репутация, за да се сдобиеш с тези рецепти.
Да не говорим, че тези рецепти стимулираха играчите да наливат диаманти за рефреш на магазинчето за сини рецепти.

Със сегашните съществуващи дори не си заслужава да майсториш, на фона на онези хубави рецепти...
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Турнир
« Отговор #49 -: Февруари 26, 2019, 05:09:52 pm »
давайте предизвестие от 1-2 седмици преди да правите големи промени по баланса. Сега никой няма нищо подготвено. Промемяте през месец два цялата игра и ние балъците непрекъснато пръскаме диаманти и време да сме конкурентни. Мислех да дигам оръжейника и бижутера до 9 рестарт ама няма да се занимавам .Де да знам какво ще измислите селед 2 седмици . Дадох 100к диаманти за да спра дракус и  това продължи 1 седмица. Обещахте преди година да ни дадете полагащите се точки от рестартите,нищо .Занаята също се сменя през 2-3 месеца. Немисля повече да се занимавам с пвп. По поръчка на Pith_New_Era ли махнате аурите  :D :D :D Питайте го какво точно трябва да барнете  за да стане първи , предавам факлата на Dark-order те да му мислят :D :D :D :D .Голям смях

За аурите съм съгласен, че бяха счупени и трябваше да се поправят.
Но за съжаление с това оправяне, се "оправиха" и други неща по тъмния мистик, които отново го направиха безполезен.

А ти какво толкова се отказваш от ПвП при положение, че в момента героя и партито са ти най-счупените и бъгави в играта и трудно би паднал в битка.

Много бих искал екипът на играта да прегледа битката на Zwack_liqueur срещу rokki. Записана е в любими.
И ако е възможно да ми се отговори на следните въпроси:

2. Защо атаките от rokki и другият свиреп воин в партито му използват умението "последователна атака" с много по-голям шанс от заложения (35%)? При използване на едно оръжие, това което се наблюдава, е невъзможно статистически.
3. Защо умението "последователна атака" се тригерира от умението "атакуващо действие"? Ако така трябва да бъде, защо  щетите, които се нанасят, не са в рамките на ограничението на съответното умение?
4. Защо умението реакция на болка се задейства почти на 100% в партито на rokki?


И аз имам интерес от отговорите на тези въпроси :)
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Турнир
« Отговор #50 -: Февруари 26, 2019, 05:45:54 pm »
Това за рецептите не съм го знаел. Казвайте ги тези неща :)
Иначе препоръчвам да се оправят магазините за рецепти, за да може да се рефрешва за легендарни и епични рецепти. Доколкото знам, тази опция работи само в провинция "Пясъчните степи".
ДД

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Турнир
« Отговор #51 -: Февруари 27, 2019, 08:33:41 am »
Айде, Роки, честито :)
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Турнир
« Отговор #52 -: Февруари 27, 2019, 12:04:43 pm »
Айде, Роки, честито :)

WOW поздравления Пит ,малко хора могат да те разсмеят и натъжат с толкова кратък пост. Чакам утрешния ъпдейт. Дори ти дадох + , направо ми оправи настроението

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Турнир
« Отговор #53 -: Февруари 27, 2019, 02:04:54 pm »
Не, сега чакаме да ти оправят героя, за да се оправи настроението и на всички останали. Че излизат и нови загадки (не са свързани с теб в случая), но те ще си тестват вероятностите до последната. След което всичко ще си дойде на мястото :). Забравих да запазя една битка с Drakus, но ако той пази - да докладва с препоръка.
ДД

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re: Турнир
« Отговор #54 -: Февруари 27, 2019, 02:27:05 pm »
Не, сега чакаме да ти оправят героя, за да се оправи настроението и на всички останали. Че излизат и нови загадки (не са свързани с теб в случая), но те ще си тестват вероятностите до последната. След което всичко ще си дойде на мястото :). Забравих да запазя една битка с Drakus, но ако той пази - да докладва с препоръка.

Коя точно? Че то не е само една битка за запазване
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Турнир
« Отговор #55 -: Февруари 27, 2019, 06:48:50 pm »
Тази от сутринта. Забелязах, че наемник Petra (парти на Zwack_liqueur) вцепенява на поразия. Но това влиза в препоръката за проверка на вероятности. Случаят е подобен с умението за вцепеняване на тъмния мистик. Даже ми се стори, че веднъж проведе две атаки една след друга. Понастоящем не се сещам на какво може да се дължи това. Освен това забелязах, че бидейки вцепен от Petra, Zwack_liqueur успява да контраатакува, ползвайки блок от защитата на наемник Petra. Подобни неща не биват да бъдат позволявани. Знам, че проверките са много сложни, но се налагат, за да нямаме верига от загадъчни недоразумения, породени от неправомерно съчетаване на умения. Сякаш този проблем с произволна активност по време на стън е доста отдавна, може би дори от самото начало. Със сигурност го има и при активност от атакуващо действие и така нататък. Това е, което успях да зърна набързо.
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Турнир
« Отговор #56 -: Март 01, 2019, 06:10:20 pm »
Pith_New_Era  ако  можеш кажи на екипа че проблема с битки който завърщват наравно си седи(сигурно го докладвах преди година) :D :D :D. Въпреки че се бил битката завършва на равно. В любими на  darksithh атакуващ NewOne https://ibb.co/PNczK0G. Не че е кой зне какво ама нали балансирате викам да пиша. А и ако ръковотсвот пусне по добри рецепти за оръжия ще е добре . Определено над 500к диамани в магазина нищо добро

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Турнир
« Отговор #57 -: Март 01, 2019, 06:31:36 pm »
Ако имаш съмнения за нещо - пишеш и прилагаш доказателство (например запомнена битка). Те преглеждат и преценяват. Ако все още четат темата. Не знам защо си ме нарочил, но трябва да ти напиша, че много рядко получавам отговори от HeroicDev. И не съм привилегирован по никакъв начин. На теб оправиха ли ти бъговете или още с тях се занимават? Че изчезнаха нещо напоследък :)
Изчезнаха от екипа, не бъговете. Да няма криворазбиране :)
« Последна редакция: Март 01, 2019, 06:33:33 pm от Pith_New_Era »
ДД

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Турнир
« Отговор #58 -: Март 02, 2019, 10:11:07 am »
rokki, препоръчвам на екипа да постави героя ти под карантина, докато не разбере на какво се дължи зверски бъгавото ти парти. Достатъчно им е само да прегледат последната битка на Zwack_liqueur с rokki. И ако се окаже системен бъг експлойт - да те накаже за поне няколко месеца. Нямам друго обяснение за това как подобни неща се случват може би само при теб. Нищо лично, разбира се. Но ти сам трябва да се осъдиш и да прекъснеш тази порочна практика. Очаквам екипа на играта да излезе със становище по твоя казус. Ще чакам точно 10 дни. След това нещата ще са ясни за мен.
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Турнир
« Отговор #59 -: Март 02, 2019, 10:55:43 am »
rokki, препоръчвам на екипа да постави героя ти под карантина, докато не разбере на какво се дължи зверски бъгавото ти парти. Достатъчно им е само да прегледат последната битка на Zwack_liqueur с rokki. И ако се окаже системен бъг експлойт - да те накаже за поне няколко месеца. Нямам друго обяснение за това как подобни неща се случват може би само при теб. Нищо лично, разбира се. Но ти сам трябва да се осъдиш и да прекъснеш тази порочна практика. Очаквам екипа на играта да излезе със становище по твоя казус. Ще чакам точно 10 дни. След това нещата ще са ясни за мен.
Небъди толкова мелодраматичен . Гарантирам ти не се възползвам  от никакви бъгове. Няма как да стане твойта абсурдна идея да ме сложат под карантина защото не правя нищо нередно. На никой не му пука толкова за пвпто че да опищява отърлъка като загуби. Като говорим за възползване от бъгове и баннване явно наглостта на някои хора няма граници. То беха брони с 50к фълшива броня ,хората направиха десетки милиони, то небеха оръжия с 200к дмг и любимото ми специални работилници. Всичко това пух. Ако имах каквато и да е връзка с екипа щях да банна целия пух. Има много дефектни партита ,не се претиснявай.
   Мен пък ме дразни че моя майстор на брони с абсолютно макс занаят и моя оражейник с макс занаят за 8 рестарта не могат да пройзведат видимо по- добри оръжия и брони от пух въпреки че съм пръснал над 500к диаманти за рефрешване в магазините