Автор Тема: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия  (Прочетена 4477 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jerry

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +4/-3
    • Профил
Re: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия
« Отговор #15 -: Март 27, 2019, 04:52:43 pm »
Здравейте,

Вече таксата за публикуване на оферта ще бъде 1% от по-високата от двете цени (начална цена, изкупна цена).

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия
« Отговор #16 -: Март 27, 2019, 05:17:37 pm »
Не би било зле да слагате такса едва когато направите възможност за разширяване на хранилището. Аз например съм пуснал някакви евтини неща на пазара, които стоят там с месеци и няма кой да ги закупи. Досега да бяха докарали на притежателите си десетки хиляди диаманти...
Бих ги свалил, ала няма къде да ги оставя.
Освен това не е зле да се помисли за оспорваните зони. След като ще се заплащат битките, следва промяна на наградите или поне текущите да важат за цялото парти.
« Последна редакция: Март 27, 2019, 05:22:59 pm от Pith_New_Era »
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия
« Отговор #17 -: Март 27, 2019, 09:53:33 pm »
Трябва да има такса  за подаване на офертата, примерно половината от цялата такса.Продал, не продал плащаш.А не да задръстват пазара с някакви идиотски оферти разни сладури.
viko58 е абсолютно прав , доста са дразнещи абсурдните оферти който предлагат неща за боклука за 1000м. Просто изхърляйте боклуците за какво ги пазите. Доколкото до битките в провинциите 2400 д на ден не са нищо и бонуса  който дават сега си е достатачен. Ако някой мисли че не е далавера просто не ги плаща и готово

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия
« Отговор #18 -: Март 27, 2019, 09:58:50 pm »
Вижте  последната битка на рокки в любими , партито пак не атакува. Това става в двата сървъра, пвп и пве. Случва се и при други герой

Неактивен Pith_New_Era

  • The Grandmaster
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1156
  • Karma: +143/-621
  • По-добре комплексар, отколкото симплексар.
    • Профил
    • DDdaiku
Re: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия
« Отговор #19 -: Март 27, 2019, 10:27:32 pm »
Rokki, аз ти предлагам просто да забравиш за мен изобщо. Няма никакъв смисъл да ме нападаш, защото всички добре те опознаха. А въпросните боклуци на пазара ми осигуряват всеки път печелене на наградите от боса. Трябва да си наистина пълен идиот, за да считаш, че продажбата на 1000 ресурс (1 ден копаене и обработка общо) не заслужава да отиде при стоката ми.
ДД

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия
« Отговор #20 -: Март 27, 2019, 10:45:46 pm »
Rokki, аз ти предлагам просто да забравиш за мен изобщо. Няма никакъв смисъл да ме нападаш, защото всички добре те опознаха. А въпросните боклуци на пазара ми осигуряват всеки път печелене на наградите от боса. Трябва да си наистина пълен идиот, за да считаш, че продажбата на 1000 ресурс (1 ден копаене и обработка общо) не заслужава да отиде при стоката ми.
Не се разстройвай Pith_New_Era. Въобще не говоря за твойте изработки .Влезни в тест сървара и подреди нещата по цена. Хората продават сини инстументи в нормалния сървър по 1000м. Говорим за неща който не си струват

Неактивен vexalliaX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 278
  • Karma: +14/-130
    • Профил
Re: Публичен тестов свят (PTR) - дискусия
« Отговор #21 -: Април 01, 2019, 01:58:58 pm »
Публичен тестов свят не работи