Автор Тема: Грешни 'Показатели'  (Прочетена 7897 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elenthari

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Грешни 'Показатели'
« -: Август 28, 2009, 10:28:13 am »
Днес реших да проверя показателите си и забелязах, че след промяната на панела се е получила грешка в броя на жертвите ми. Преди имах със сигурност 100 унищожени хуманоида, а сега ми казва, че нямам нито един унищожен. Дори и сметката за убити същества не излиза правилно. (сама я смятах, с калкулатор при това). Ето и скрийншот:
http://tinypic.com/r/s6ok6q/3

ПС: Никът в играта ми е същият като тук

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #1 -: Август 28, 2009, 10:29:32 am »
Всички показатели за убити "Хуманоиди" са нулирани.
Ето това пише на мен.
Хуманоиди
You did not kill any humanoids yet
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Elenthari

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #2 -: Август 28, 2009, 10:30:52 am »
Да, чак сега разбрах, не предполагах, че ще го намеря в темата 'нововъведения'...

Неактивен ImJustEpic

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #3 -: Август 28, 2009, 11:12:17 am »
оо направо перфе  >:( имах към 250 убити хуманоида >.>

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #4 -: Август 28, 2009, 11:22:00 am »
Абе, айде стига своеволия, да ви **** нововъведенията, писна ми вече!!! Как пък всеки път когато едвам с 300 зора си оправя героя и намирате точно с какво да го нокаутирате. Цял месец ме размазват още на 4-5 битка в култа. Най-полсе снощи му хванах цаката и за пръв път стигнах 2 поредни пъти 10-та битка и хоп, дай да нулираме бонусите за хуманоидите...

Искам си 4-те звезди на обсолютно всички хуманоиди !!! Единстено при пиратите трябва да имам най-много една звезда, съгласен съм те да са на 0. Но всички останали хуманоиди, без никакво изключение съм убивал хиляди пъти !!! Ужасно несериозно е на герой 37-мо ниво, който се е бил само с хуманоиди от 30 до 37 да му бъдат на 0. И най важното е че сега отново ме размазват на 4-та битка, защото и без това беше с клизма. Прецакахте и отварите без никаква причина... Защо да не си ходя с 5 отвари за жизненост, следкато останалите и без това не работят, сега и бонусите, утре ако искате още ни орежете, то и сега няма къде да се бием, но защо пък да не е още по гадно... Не може ли да се насочат малко повече усилия към развитие на играта, например пускане на 4-та категория, а не към това как да направим по-трудна 3-та, за геройте от 4-та и 5-та, които за съжаление са принудени да играят в нея...

Това просто не е вярно:

Хуманоиди
Marouder    5 / 100


Heretic Archer    5 / 100


Heretic    3 / 100


Raider    4 / 100

И настоявам да бъде коригирано !!! По възможност веднага, защото имам 40 точки за действие и не съм си теглил допълнителните токущо за да умирам на 4-та битка !!!

И за да ви улесня максимално искам да добавя че всички герой над 20-25 ниво със сигурност имат 4 звезди на всички хуманоиди, а тук говорим за герой 33 и 37, ако обичате !
« Последна редакция: Август 28, 2009, 11:29:37 am от Juggernaut »

Неактивен Elenthari

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #5 -: Август 28, 2009, 11:30:03 am »
Най-странното е, че не отчита, че си убил хуманоид дори и след въвеждането на новия панел. Направих си експеримент (което може би не беше много разумно), но отново не отчете нищо.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #6 -: Август 28, 2009, 11:38:18 am »
Всички показатели за убити "Хуманоиди" са нулирани.
Ето това пише на мен.
Хуманоиди
You did not kill any humanoids yet
За да не пущаме още съобщения ;
silvestra  -Фаролин
DOK1-Фаролин
beleata -фаролин
nkara -Сонория
styrshel-фаролин
Положението и при нас е същото . ???
« Последна редакция: Август 28, 2009, 12:12:00 pm от styrshel »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #7 -: Август 28, 2009, 12:51:01 pm »
Аз минах за загрявка първите 5 нива при Култа в Бунар. Още ме води като невинен филантроп обаче. Та се чудя да не би всички, на които продължава да не зачита хуманоиди, са категория 4 и оттам се получава това (за прекалено лесна жертва не се брои).

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #8 -: Август 28, 2009, 12:52:44 pm »
втора категория невинни филантропи сме  :-\

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #9 -: Август 28, 2009, 12:57:54 pm »
Както съм написал по-горе. Зачита си ги, но защо отначало. Никой няма право да ни връща в първи клас, при условие че и без това култа не може да се бие, а на другите места опита е толкова мизерен че направо вече почна да ми се повръща от тази игра... не че в култа емного голям де...

Тези показатели по-горе са натрупани само от първите 3 битки в култа, за едно ходене и са си съвсем нормални, като изключим факта че аз отдавна имам по няколко хиляди убийства на всички тях !!!!!!!!!!!!

Върнете ни бонусите >:(

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #10 -: Август 28, 2009, 01:03:25 pm »
На мен лично повечето ми битки са с хуманоиди . Имах 400 на скалата , но бяха повече , а сега човеколюбец съм писан  >:(

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #11 -: Август 28, 2009, 01:04:01 pm »
Аз минах за загрявка първите 5 нива при Култа в Бунар. Още ме води като невинен филантроп обаче. Та се чудя да не би всички, на които продължава да не зачита хуманоиди, са категория 4 и оттам се получава това (за прекалено лесна жертва не се брои).

Аз съм 4-та категория и си ми ги отчита. Но явно, ще трябва да си навъртим 400-те бройки наново. Не е болка за умиране, пък и нали е бета все пак. Но така е по-правилно да ги отчита - не е все едно дали си убил мародер-стрелец или някакво бандитче. Според мен екипа заслужава адмирации за тази промяна.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #12 -: Август 28, 2009, 01:08:54 pm »
Не съм съгласен  >:(!

На мен от другите видове почти не ми се водят битки  и ако и от тези се лиша  :-\ :(

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #13 -: Август 28, 2009, 01:09:08 pm »
Аз съм 4-та категория и си ми ги отчита. Но явно, ще трябва да си навъртим 400-те бройки наново. Не е болка за умиране, пък и нали е бета все пак. Но така е по-правилно да ги отчита - не е все едно дали си убил мародер-стрелец или някакво бандитче. Според мен екипа заслужава адмирации за тази промяна.
Пълни глупости!!!

Похвала за идеята, разбира се, но не и за изпълнението. Трябва да са разделени, но като не са се сетили в началото, защо сега на наш гръб?! Поне можеха да го направят много по-безболезнено. Никакви адмирации за тази гавра с нас не може да има !!!

Не било болка за умиране?! Всъщност използва най-точната дума, точно причината да умирам сега е липсата на звездите, които съм заслужил стократно !!!! И си искам звездите!!!

Да не говорим че вчера дадох 100 диаманта да си разпределя и точките и уменията така че да мога да се бия именно там, нагласих ги перфектно, цяла нощ си играх и сега ми показват среден пръст, е просто няма да стане това !!!

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #14 -: Август 28, 2009, 01:17:33 pm »
Привет. Не съм много сигурен, но мисля, че сега при проведена битка ако се биеш с три мародера и един мародец-стрелец ти отчита в показателите 3 убити мародера и 1 мародер-стрелец, а не както преди 1 убит хуманоид.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”