Автор Тема: Грешни 'Показатели'  (Прочетена 7914 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #15 -: Август 28, 2009, 01:49:32 pm »
То и преди не ги отчиташе като един .
От една битка с няколко противника ти се зачиташе една точка при показателите за оръжие и бройката на убити противници при статистиката за видове .
« Последна редакция: Август 28, 2009, 02:17:21 pm от styrshel »

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #16 -: Август 28, 2009, 02:31:31 pm »
Пълни глупости!!!

Похвала за идеята, разбира се, но не и за изпълнението. Трябва да са разделени, но като не са се сетили в началото, защо сега на наш гръб?! Поне можеха да го направят много по-безболезнено. Никакви адмирации за тази гавра с нас не може да има !!!

Не било болка за умиране?! Всъщност използва най-точната дума, точно причината да умирам сега е липсата на звездите, които съм заслужил стократно !!!! И си искам звездите!!!

Да не говорим че вчера дадох 100 диаманта да си разпределя и точките и уменията така че да мога да се бия именно там, нагласих ги перфектно, цяла нощ си играх и сега ми показват среден пръст, е просто няма да стане това !!!

А на чий гръб да е? Според мен на гърба на бета-тестерите. Когато сме се регистрирали в бета-сървър ни е било ясно, че играта все още се тества и ще има много промени.

Какво според тебе трябваше да направят програмистите? Да дадат на всички ни по 400 точки за всички видове хуманоиди ли? Смяташ ли, че е правилно  >:( Аз не мисля така. И от къде да знаят, че ти наистина си се бил хиляди пъти с хуманоиди. Може и с един да не си се бил.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #17 -: Август 28, 2009, 02:41:13 pm »
А съм навит и на обикновенни бандити или крадци да ми пишат 400 , но да ме оствят с пръст в устата , не е много честно , нали ?
В момента имам по-малко убити видове от проведените битки с едно оръжие  >:(

Sunyy

  • Гост
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #18 -: Август 28, 2009, 02:49:21 pm »
и при мен е същото  това е гадно имах260 точки на лък 5 ками 2 метателни копия такам глигани 48  вълци 49  мечки 8    тигри 4 такам губят ми се 158 точки които бяха на хуманоиди а сега де къде са ми точките >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(аз съм един недоволен играч що ги занулихте знаете ли колко трудно се правят  може за някои друг да е лесно но товаса ени 150 хуманоида обити със труд и наемник ;D
това е възмутително
Цитат
А съм навит и на обикновенни бандити или крадци да ми пишат 400 , но да ме оствят с пръст в устата , не е много честно , нали ?
В момента имам по-малко убити видове от проведените битки с едно оръжие  Angry
  съгласна съм

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #19 -: Август 28, 2009, 03:01:19 pm »
Witch, я стига с това "бета версия". А парите които даваме "бета верися" ли са?! Следкато даваме съвсем реални пари и то доста, за някакви си глупави картинки в интернет. Следва поне да не ни ги отнемат когато си поискат. Аз съм си платил солено за 4-те звезди!!! И всички ние сме и ДА, опредлено смятам че би било съвсем честно всеки до 20-то ниво например, да си има 4 звезди за бандити и т.н., с каквото се е бил там, останалите нагоре да получат 4 звезди за всички хуманоиди!!! И това би било съвсем справедливо!!!

Ще ти дам пример. Аз до 7-мо съм се бил с разни там глигани, вълци и мечки. От 7 до 10 само в пукнатината. От 10 до 15 бандата на червената ръка. От 15 до 20 мечешкото царство. От 20 до 25 сечището, от 25 до 30 майката на мрака. След 30 ямата, майката и там като пуснаха Бунар само в култа и така до 37. Смяташ че нямам 4 звезди на всички видове хуманоиди ли? Ами права си, имам само по 20-30 звезди, може ли да получа само 4 от тях? Виж колко съм скромен, смея да твърдя че всеки вид хуманоид, подчертавам без пиратите, съм убивал хиляди пъти и си искам звездите, а пък за пиратите нека ми е 0.

Ти сериозно ли мислиш глупостите които пишеш. Сериозно ли твърдиш че е възможно някой да е 37-мо ниво и да няма 4 звезди на всички хуманоиди, следкато от животни никога не може да качи толкова опит и това е най-малкото като аргумент. Айде помисли си пак!!!

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #20 -: Август 28, 2009, 03:07:25 pm »
и при мен е същото  това е гадно имах260 точки на лък 5 ками 2 метателни копия такам глигани 48  вълци 49  мечки 8    тигри 4 такам губят ми се 158 точки които бяха на хуманоиди а сега де къде са ми точките >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(аз съм един недоволен играч що ги занулихте знаете ли колко трудно се правят  може за някои друг да е лесно но товаса ени 150 хуманоида обити със труд и наемник ;D
това е възмутително  съгласна съм
На мен ми има бройката в статисиката за 03 . 08  , когато бях 13 ниво , а сега съм 18 . Към тогвашна дата съм имал- Хуманоиди    360 / 400  http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2823.15

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #21 -: Август 28, 2009, 03:12:59 pm »
Какви 400 аз от всеки вид по 1000 съм убил..според мен трябва да има някаква компенсация..Неможе просто ей така да се нулират и сега да неможем и 4 битка в култат да минем,да не говорим за нататък..
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #22 -: Август 28, 2009, 03:21:41 pm »
Witch, я стига с това "бета версия". А парите които даваме "бета верися" ли са?! Следкато даваме съвсем реални пари и то доста, за някакви си глупави картинки в интернет. Следва поне да не ни ги отнемат когато си поискат. Аз съм си платил солено за 4-те звезди!!! И всички ние сме и ДА, опредлено смятам че би било съвсем честно всеки до 20-то ниво например, да си има 4 звезди за бандити и т.н., с каквото се е бил там, останалите нагоре да получат 4 звезди за всички хуманоиди!!! И това би било съвсем справедливо!!!

Ще ти дам пример. Аз до 7-мо съм се бил с разни там глигани, вълци и мечки. От 7 до 10 само в пукнатината. От 10 до 15 бандата на червената ръка. От 15 до 20 мечешкото царство. От 20 до 25 сечището, от 25 до 30 майката на мрака. След 30 ямата, майката и там като пуснаха Бунар само в култа и така до 37. Смяташ че нямам 4 звезди на всички видове хуманоиди ли? Ами права си, имам само по 20-30 звезди, може ли да получа само 4 от тях? Виж колко съм скромен, смея да твърдя че всеки вид хуманоид, подчертавам без пиратите, съм убивал хиляди пъти и си искам звездите, а пък за пиратите нека ми е 0.

Ти сериозно ли мислиш глупостите които пишеш. Сериозно ли твърдиш че е възможно някой да е 37-мо ниво и да няма 4 звезди на всички хуманоиди, следкато от животни никога не може да качи толкова опит и това е най-малкото като аргумент. Айде помисли си пак!!!

Парите които съм вложила до сега съм ги дала доброволно, никой не ми ги е взел насила. Преценила съм, че си заслужава да ги дам - дала съм ги.

Мисля, че щом си стигнал да 4-та категория си имал 4 звезди за убити хуманоиди. Проблемът тук идва от факта, че не е възможно да се определи по колко от всеки вид си убил. Напълно е възможно да си убил 1000 бандита, но не е чак толкова сигурно, че си убил 400 мародери-стрелци.

Колкото до опита от битки с животни това, което твърдиш не е вярно. Например един лъв 29-то ниво дава 232 опит, а един рейдър дава 187 опит. Друг е въпроса, че при хуманоидите има по-голям дроп, повече злато и те пускат рецепти.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #23 -: Август 28, 2009, 03:27:16 pm »
И са повече на брой..
Ако се паднат 7-8 лъва 29 ниво,ще дадат повече опит,права е.
Никой насила не ни е карал да пращаме СМС или да си купуваме диаманти..
Има много време докато видим играта в завършен вид.
През това време ще има много промени,недоволни и т.н.
Нищо неможе да се направи.
Play for fun.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #24 -: Август 28, 2009, 03:30:31 pm »
Това е игра и не задължава никой. Игри има колкото искаш в Интернет. Какъв е проблема в крайна сметка.  ВСеки може да играе премиум или да не играе премиум. Написано е какви са бонусите за премиум - те не влючват в себе си застраховка от подобни промени/нововъведения или както искайте си ги наричайте.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #25 -: Август 28, 2009, 03:51:39 pm »
Какви 400 аз от всеки вид по 1000 съм убил..според мен трябва да има някаква компенсация..Неможе просто ей така да се нулират и сега да неможем и 4 битка в култат да минем,да не говорим за нататък..
Поне да ги пишат на бандити или крадци , мародерите ги прежалих . Претенции други не ми се водят .
Знам,че игра , но ако една стока ти е дефектна ходиш да си я  върнеш .
В началото дори не бях наясно , че става въпрос за тестване . Не си спомням да го четох в условията при регистрация .

Ако грешката е в мен , моля предварително за извинение!

Неактивен LordJohn

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #26 -: Август 28, 2009, 04:24:50 pm »
То и аз, независимо, че съм ниско ниво - 17-то бях на 4 звезди още на 13 или 14 ниво.
Програмистите можеха съвсем спокойно да си прегледат базите данни и по даден критерий, брой убити хуманоиди и ниво да зачетат служебно някаква бройка. Но нали някой трябва да си поразмърда мозъка как да стане математически. А най-лесното - нулирай всичко и давай.
Писанията за бети и други подобни са жалки. След като събираш пари, и то немалко, то трябва да даваш и нещо насреща. Колко човека играят без премиум и изобщо може ли да се играе без него. Ако някой влиза 2 пъти в седмицата - може, но за ежедневни играчи си е жив мазохизъм !
Следващото разделение , което се очаква е например : мечки и малки мечета, за последните получавате 1/2 кожа.
Или каквото друго се сетите. 

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #27 -: Август 28, 2009, 06:00:55 pm »
Да, аз специално съм си поиграл да вдигна 4 звезди на колкото се може повече оръжия и срещу колкото се може повече видове противници, утре ако искат и тях да изтрият, аз за какво съм си играл?! Може това да е просто една игра, но това е моя труд и най-много мразя да се подиграват с него по подобен начин! Длъжни са служебно да присъдят звезди според нивата и това е!

Не че няма да съм пак на 4 звезди на всички хуманоиди след 2 седмици, но поне да имаше пусната 4-та зона, няма да се връщам назад сега... И без това някой от нас са вече почти 5-та категория, а още бият в трета, ако искате да се върнем сега в първа да си оправим бандитите?! Това е абсурдно!!!

Сега поне 5 дни докато си вдигна 4-те звезди, това са 200 диаманта назад. А да не говорим за златото за допълнителна храна, която и с 4 звезди не стига, тъкмо се зарадвах на повечето колбички със здраве и хоп-троп, пак на метеното...

А след малко ще приложа пълна статистика за култа, само дано успея да я довърша преди да стана 37-мо че ми остават 10-20 битки. Интересно как съм успял да си запиша колко точно опит дават при всеки възможен вариант за 34, 35 и 36 ниво, ако нямам звездите, сигурно са ми се падали веки път различни, нали :) Само за протокола, дори да ми са се падали всеки път различни, то минималния брой битки ще са 9х5=45 и там са х6, та станаха 270, а нещо не виждам по една звездичка навсякъде поне - и това само за 37-мо! Разбира се то не е станало така, но само за протокола това беше минималното. А сега според нея хуманоидите я дават 100 опит и то 6-тима, я не, нали така. Ми добре, така да е: само 36-37 е 126К опит x6/100 = 7560, т.е. много интересно дали имам 4 звезди при 7-8К убити хуманоиди от 4 вида, по горе-долу равен брой, аз ги виждам като че да съм убил по 2000 от вид, най-грубо казано. Та както казах и без да го смятам, гледай как точно съм си ги усетил, таман по 20 звезди на всеки трябва да имам и то само за 37-мо ниво, да не говорим преди това. Е извинете много, но не виждам какво има да се умува?! Според нивото и звездите, просто, ясно и лесно, нали? Сега остава само наистина да ни компенсират и то ако може още днес! Не след седмица, когато пак сме си ги вдигнали...
« Последна редакция: Август 28, 2009, 06:03:48 pm от Juggernaut »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #28 -: Август 28, 2009, 06:23:06 pm »
Само да отбележа, че пи мен почна да ги брои вече поне. И да питам (за понеделник)- едва когато победим враг от един клас ли ще почва статистика за него (понеже в момента нямам статистики за бандити, крадци, бегемоти, летящи твари).

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Грешни 'Показатели'
« Отговор #29 -: Август 28, 2009, 06:42:45 pm »
Само да отбележа, че пи мен почна да ги брои вече поне. И да питам (за понеделник)- едва когато победим враг от един клас ли ще почва статистика за него (понеже в момента нямам статистики за бандити, крадци, бегемоти, летящи твари).

И при мен е така. Когато убиеш поне една твар от някой вид и се добавя нов ред в статистиката за нея. Все още хуманоидите не са преведени на български, но и това ще стане предполагам.