Автор Тема: Защо ги нулирахте бе хора!  (Прочетена 6008 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Защо ги нулирахте бе хора!
« -: Август 29, 2009, 05:11:10 pm »
Може ли такова нещо. Избил съм толко хуманоиди, заради проклетия бонус и сега - хоп на нула сичко. Може ли таква история?!!! Поне на единия клон да бяхте запазили бонуса. Това е най-тъпото нещо, което можеше да направите евър! Знам защо сте го направили. Или поне по една звезда да бяхте оставили. 400 битки са 400 точки бе! 17 дни са тва!
Направо да ни бяхте смъкнали на всички по 10 нива!
« Последна редакция: Август 31, 2009, 04:39:05 pm от SteelDragon »

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #1 -: Август 29, 2009, 05:26:14 pm »
играта е бета приятелю...такива неща се случват. свиквай ;D

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #2 -: Август 29, 2009, 05:32:40 pm »
В крайна сметка нулирането е еднакво за всички и никой не е прецакан. Аз също имах 4 звезди ама какво да направя :)

Неактивен BraveHand

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +10/-11
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #3 -: Август 29, 2009, 06:59:48 pm »
Направено е, за да се избегне дублирането и да се изчисти самия скрипт, който
добавя точките. Всички същества от хуманоиден вид ще са разделени на отделни групи :)
И, ДА, ТОВА Е БЕТА!!!

Неактивен Lumpy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 119
  • Karma: +2/-13
    • Профил
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #4 -: Август 29, 2009, 07:03:38 pm »
Ем кат е бета ай да пробваме Диамантите да са безплатни по 200 на седмица  :D

HAMELEON

  • Гост
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #5 -: Август 29, 2009, 07:22:20 pm »
Ем кат е бета ай да пробваме Диамантите да са безплатни по 200 на седмица  :D

 Дори и казано под формата на майтап смятам че това е съвсем резонно предложение.
 Все пак трябва да бъдем компенсирани по някакъв начин!!! Ние играещите нямаме никаква вина за това че програмистите са спали когато са правили разбивките на показателите на героите! А и смятам че няма да сгреша ако кажа, че те в началото даже не са били на ясно точно какви видове хуманоиди ще има в играта!!!

 Друг вариант за компенсация може да бъде добавянето на точки за действие на всеки играч ( примерно по 10 на ден в продължение на една,две или три седмици в зависимост от категорията до която е достигнал играещия )!!!

 
« Последна редакция: Август 29, 2009, 07:40:56 pm от HAMELEON »

Неактивен Lumpy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 119
  • Karma: +2/-13
    • Профил
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #6 -: Август 29, 2009, 07:29:44 pm »
Дори и казано под формата на майтап смятам че това е съвсем резонно предложение. Все пак трябва да бъдем компенсирани по някакъв начин!!! Ние играещите нямаме никаква вина за това че програмистите са спали когато са правили разбивките на показателите на героите!
 Друг вариант за компенсация може да бъде добавянето на точки за действие на всеки играч ( примерно по 10 на ден в продължение на една,две или три седмици в зависимост от категолията до която е достигнал играещия )!!!

 
Една седмица мисля ,че ще е добра компенсация,или да се дадът по 50 диаманта :)

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #7 -: Август 30, 2009, 10:26:08 am »
НЯМА БЕТА, КОЯТО СЕ ПЛАЩА! Бета е измиване на ръцете в случая. Играта е пусната, рекламира се и т.н. Може само да се пачва.

В случая като потребител на продукта, имам право да го храня, ако правят простотии.

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #8 -: Август 30, 2009, 12:12:49 pm »
да дадат 50 диаманта и какво .Пропиляли сме толкова точки за действие за да утиде всичко на вятъра ли?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #9 -: Август 30, 2009, 12:16:53 pm »
Не ми казвайте, че тук всички сте имали за цел номер едно да използвате всичките си точки ,  за да направите 4 звезди, които дори не се виждаха като 4  ;D

Какво да кажат мечките и вълците, които трябваше да бъдат пребивани отделно :) а?

HAMELEON

  • Гост
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #10 -: Август 30, 2009, 02:21:36 pm »
Осъзнайте се !!! Точките за статистиката ли си ги пропилял или за опита и предметите,които дават хуманоидите.Бетата НЕ СЕ ПЛАЩА ..... ти си плащаш за удопство.А и как мислите,че модераторите ще узнаят колко мародера,крадци или пък пирати сте избили до сега,след като ги е отчитало под един знаменател ??? За това се налага нулирането.Затова е бета-да се подобряват нещата.....вие какво искате да не правят нищо по играта ли ? Според мен НЕ трябва да се дават диаманти като компенсация(не знам какво искате да ви компенсират)защото както по-горе казъх не сте ги били за статистиката !!!! Ае стига с вашите простотии и нелепи опити да искарате някое друго диамантченце

 Точно защито много от играчите са се осъзнали и ценят левчетата вложени в играта за да се достигне нужното ниво при което да играем за да изпитаме удоволствие от нея, а не отново и отново да ни връщат в 1-ви клас,затова и си търсим компенсациите за това!!!!!

  Колкото до това какво правят за подобряване на играта? Едва ли точно тази статистика имаше крещяща нужда от подобряване!!!!!
  Нима вече работят всички умения на отделните видове герои?
  Нима всички бъгове за които постоянно сигнализират играещите да са отстранени? Или може би са пуснати провинции категория 4??? Останали без работа горките та се заеха с това да спъват така или иначе доста спънатото ни развитие!!!

  И като за последно: ( Бетата НЕ СЕ ПЛАЩА ..... ти си плащаш за удоПство )
  Удобство е когато за някоя глезотийка си решил да пръснеш лев или два,но в конкретния случай за да играеш пълноценно играта си принуден да влагаш диаманти!
 И тук възниква въпроса:Защо за нещо за което вече сме вложили нужните диаманти сега ни принуждават отново да го правим??? А е нужно да го направим понеже в категориите до които сме достигнали без тези 8% бонус е доста по-трудно да се водят битки точно с хуманоиди!

  Аман от осъзнали се адвокати на администратори и програмисти!!!
« Последна редакция: Август 30, 2009, 02:24:25 pm от HAMELEON »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #11 -: Август 30, 2009, 03:13:07 pm »
HAMELEON

Има малка уловка относно плащането .
Като каваш , че бета НЕ СЕ ЗАПЛАЩА , не съзнаваш , че ти не плащаш да играеш играта . Такава такса не съществува . В случая плащаш за екстри, които сам си преценил да вложиш.
Единственото , за което можеш да имаш претенции е , че никъде не е ясно споменто , че това е бета версия , но пък на тази основа не си в състояние да отправяш претенции .
Парагрф 22

HAMELEON

  • Гост
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #12 -: Август 30, 2009, 03:44:31 pm »
HAMELEON

Има малка уловка относно плащането .
Като каваш , че бета НЕ СЕ ЗАПЛАЩА , не съзнаваш , че ти не плащаш да играеш играта . Такава такса не съществува . В случая плащаш за екстри, които сам си преценил да вложиш.
Единственото , за което можеш да имаш претенции е , че никъде не е ясно споменто , че това е бета версия , но пък на тази основа не си в състояние да отправяш претенции .
Парагрф 22


  Още един адвокат!
 Четете бре хора какво съм написал и го осмисляйте добре!
 Никъде в тази тема аз не споря че съм платил за да достигна до това ниво,а за това че веднъж вече съм го достигнал и благодарение на това съм си отвоювал правото да имам онези 8% бонус от които сега някой иска да ме лиши защото не е догледал нещата овреме!!!

Защо за нещо за което вече сме вложили нужните диаманти сега ни принуждават отново да го правим???

 В това е цялата драма на конкретния случай.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #13 -: Август 30, 2009, 03:45:26 pm »
Колкото и да спорите,файда няма.Компенсации няма да има.
Хора от "Реакро" да не се оплакват от липса на диаманти,моля. ;D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защо ги нулирахте бе хора!
« Отговор #14 -: Август 30, 2009, 03:47:41 pm »
За да направиш 8% бонус не са нужни диаманти...