Автор Тема: Как се развива Мистик?  (Прочетена 6764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #15 -: Септември 04, 2009, 04:12:27 pm »
Ловкост, интелект и жизненост в съотношение - 2:2:1. От време на време и точност. Поне така съм правил аз.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Wolfes Porter

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #16 -: Септември 04, 2009, 04:15:32 pm »
Мерси,с благодарности към админите,играчите,играта,иии разбира се самите герои.

tyty_man85

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #17 -: Септември 04, 2009, 04:31:22 pm »
Жизненост,точност, ловкост-2.2.1 и си вземи пръстени и амулети с интелект или нещо друго по-свой избор на което няма да слагаш точки ;)

Неактивен hiena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-5
    • Профил
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #18 -: Септември 04, 2009, 10:25:58 pm »
Аз съм на друго мнение. Когато си развил интелекта добре,не ти трябва толкова много да влагаш в жизненост.

tyty_man85

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #19 -: Септември 04, 2009, 10:42:03 pm »
Само така си мислиш,интелекта не е нужно да е 200 моя беше 52 тоест ми даваше 260 дух и ми беше достатъчен за всички магии.Но когато отидеш във култа на мрачното море и те пръснат от бой рейдърите пак ще си говориме дали не ти трябва жизненост.И ако можеш да ми кажеш за какво ти е толкова много интелект ще съм ти много благодарен а после аз ще ти кажа защо в многото интелект няма смисъл.

tyty_man85

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #20 -: Септември 04, 2009, 10:43:54 pm »
Ако искаш ела да се пробваме на арената да видим какъв ще е резултата
Аз съм на друго мнение. Когато си развил интелекта добре,не ти трябва толкова много да влагаш в жизненост.

Неактивен hiena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-5
    • Профил
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #21 -: Септември 04, 2009, 10:57:48 pm »
Ами щом казваш може и да не съм права,но при повечето от битките ми здравето ми изобщо не намалява,дори се увеличава понякога.Така,че мисля дали ще е 1000 или 700 разликата не е от значение.

tyty_man85

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #22 -: Септември 04, 2009, 11:12:47 pm »
Знам имам ги същите магии ;) но ти казах на коя зона да се пробваш или на арената на тези две места се проверяваш.То в началото и аз се бях натъпкал с над 200 интелект но след 10-тина смени на точките останових че интелекта не ми е от полза както и кои магии вършат работа. Има и  невероятните обърквации с имената и бонусите които дават в битка някой магии но нали уж е бета прощавам им но трбва да отворя една тема за тези проблеми.

abvgd

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #23 -: Септември 06, 2009, 07:28:41 pm »
Според мен основно да се наблегне на вътрешен дух след 20 ниво интелект и ловкост , жизненост в по-малка степен , аз съм 30 лв герой , правя по 5-6 поредни битки докато ми свършва духа а живота ми не се променя и затова спрях да развивам жизненост . Иначе от основните умения всичките са важни без знахарство , ако наблягаш на занаят и извор на духа може да се пренебрегне , но аз се бия и затова развих и него почти докрай защото иначе отварите за дух във всички провинции няма да стигнат :)

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #24 -: Септември 06, 2009, 08:27:41 pm »
Преди малко си наредих точките отново . Махнах лекуването и сега колбите с дух ми станаха излшни . Преди това тия по 127 ми хвърчаха за три -четири битки и увисвах.

tyty_man85

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #25 -: Септември 07, 2009, 05:52:49 am »
По-късно май пак ще трябвя да ги сменяш,а като чета отговотите на другите  ще има доста кандидати.Късмет но по-лесно щеше да е ако бяхте видяли първите в класацията които са ги сменяли доста пъти, сега поне може да се възползвате от това и да прецените как да си ги разпределите.А за колегата който каза че  жизнеността не му трябва нека да отиде на култа на мрачното море до 4-та битка и после нека дойде отново да видиме какво ще каже
Според мен основно да се наблегне на вътрешен дух след 20 ниво интелект и ловкост , жизненост в по-малка степен , аз съм 30 лв герой , правя по 5-6 поредни битки докато ми свършва духа а живота ми не се променя и затова спрях да развивам жизненост . Иначе от основните умения всичките са важни без знахарство , ако наблягаш на занаят и извор на духа може да се пренебрегне , но аз се бия и затова развих и него почти докрай защото иначе отварите за дух във всички провинции няма да стигнат :)
Хаа извор на духа ти май не си си погледнал какви магии имаш че си хабиш точките за глупости

a40oo

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #26 -: Септември 09, 2009, 09:21:34 pm »
и аз см мистик  и мисля 4е трябва да се развива в съотношение 1:2:2 жизненост:ловкост:интелект :)

tyty_man85

  • Гост
Re:Как се развива Мистик?
« Отговор #27 -: Септември 10, 2009, 06:19:04 am »
1 пиши на кирилица. 2 Помага ти само занаятчийският инструмент по-възможност си вземи +6. 3.думите "пуснат предмет" говорят достатъчно за да има нужда да се обяснява.
nqkoi shte mi obesni li s kakvo tochno mi pomaga tova pusnat predmet i nqkaf procent molq vi da znam vaprosa mi e dali mi pomaga f zanaqta ili samo  zanaqtchiskite instrumenti mi ovelichavat procenta za po dobar predmet da izrabotq molq vi obesnete mi  blagodarq predvaritelno