Автор Тема: Проблем със Бижутерство 2-ра категория  (Прочетена 1788 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« -: Септември 01, 2009, 01:24:37 pm »
Желая да споделя че имам проблем със бижутерство 2-ра категория, незнам дали сте забелязали но аз лично не виждам във аукциона легендарни и епични бижута 2-ра категория, аз лично съм със 305 точки и сигорно съм направил над 50 бижута от които нито едно легендарно , и не само съм със премиум ами и съм активирал ордена на занаятчиите което ми дава 10% варху текущия шанс 25 левел съм и съм със занаятчийски инструмент +6 , кажете ми нещо има ли някой който да е правил легендарни и епични 2-ра категория или има някакъв проблем, от поддръжката любезно и неточно ми уточниха че ще проверят, а други казаха че нямало епични бижута 2-ра категория, това е тъпо щото има епични и легендарни 3-та а да няма 2-ра ще е много тъпо , моля споделете

Rayh

  • Гост
Re:Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« Отговор #1 -: Септември 01, 2009, 01:30:13 pm »
епични във втора категория няма както и легендарни в първа все пак доста учене си трябва  ;)

не знам обаче защо няма легендарни  :-[ явноили говорим за карък или грешка в системата въобще давали шас за легендарни ???

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« Отговор #2 -: Септември 01, 2009, 01:35:04 pm »
добре ясно няма епични малко тъпо измислено но както и да е да това за легендарни дали може да се провери че и без тва опитвах със сапфири и не искам да кажа колко тъпо се получава ако може да се провери е ако знаех че няма епични въобще нямаше се занимавам със втора категория става безмислена не мислите ли , защо да я развива човек като знае че ще има само легендарни бижута максимум по скоро според мен личното ми мнение е че всички ще оставят втората категория точно заради това че няма епични само ще дигнат 100 точки и някой друг рядък и това е ще си продължат към епичите от 3-та да развиват, но въпреки това не получих отговор на въпроса с легендарните от 2-ра каръкщина ли е или има некав проблем
« Последна редакция: Септември 01, 2009, 03:38:51 pm от renegade »

Неактивен bobo1994

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +10/-43
    • Профил
Re:Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« Отговор #3 -: Септември 01, 2009, 07:02:33 pm »
според мен проблемът е другаде

ти казваш че имаш 305 точки

3 категория се отключва след 100 т от втора категория при 200 имаш шанс да изработваш редки предмети при 300 легендарни а при 400 епични .

но ти имаш 305 точки => още нямаш шанс да изработваш епични предмети а с над 300 занаятчийски точки опит си изработил само няколко предмета .

шансът ти е няколко процента така че трудно ще изработиш легендарен предмет само с 2 3 опита

опитвай пак и ще се получи

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« Отговор #4 -: Септември 01, 2009, 08:49:49 pm »
според мен проблемът е другаде

ти казваш че имаш 305 точки

3 категория се отключва след 100 т от втора категория при 200 имаш шанс да изработваш редки предмети при 300 легендарни а при 400 епични .

но ти имаш 305 точки => още нямаш шанс да изработваш епични предмети а с над 300 занаятчийски точки опит си изработил само няколко предмета .

шансът ти е няколко процента така че трудно ще изработиш легендарен предмет само с 2 3 опита

опитвай пак и ще се получи
пич не си разбрал какво пиша нали се сещаш че за да стигна до епични трбва да мина през легендарни уви не съм направил нито един легендарен това дето че имам 305 е че бях 293 направих рядък който ми дава 12 точки и така съм 305 и не са 2 3 опита а над 50 и уви всичките със сапфири  :'( не ми се говори за това лошо ми е иначе ако не беше това нямаше да занимавам аудиторята тук с глупости не мислиш ли а и впечатление ми направи че дори в аукциона няма легендарни 2-ра категория бижута виж и се увери сам

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« Отговор #5 -: Септември 01, 2009, 10:51:59 pm »
сега е 23:53 вечерта, за да си затвърдя фактите след малко ще си взема 4 точки за 20 диаманта и ще направя 24 поредни опита и ако пак не изкарам един легендарен предмет ХХХХХХХХХХХ след около 10 мин ще пиша пак
« Последна редакция: Септември 01, 2009, 11:20:51 pm от krest »

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« Отговор #6 -: Септември 01, 2009, 11:13:22 pm »
значи за протокола сега е 0:15 направих 25 поредни опитва със мигновенна изработка естествено и изкарах 2 легендарни амулета значи работи  явно нещо каръкщина при 50-те опита както и да е, остана това че няма епици но кво да се прави тъпотия така де ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА дано бъде с нещо полезна на някой . аз се поохарчих диаманти ама поне разбрах сам отговора а иначе ако трябва да разчитам да ми се отговори сигорно ще мине месец както и да е

Rayh

  • Гост
Re:Проблем със Бижутерство 2-ра категория
« Отговор #7 -: Септември 01, 2009, 11:34:39 pm »
значи за протокола сега е 0:15 направих 25 поредни опитва със мигновенна изработка естествено и изкарах 2 легендарни амулета значи работи  явно нещо каръкщина при 50-те опита както и да е, остана това че няма епици но кво да се прави тъпотия така де ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА дано бъде с нещо полезна на някой . аз се поохарчих диаманти ама поне разбрах сам отговора а иначе ако трябва да разчитам да ми се отговори сигорно ще мине месец както и да е

ами аз като пиша не четете  :)

късмет от тук нататък пусни ги тия  бижута на пазара може и да ми харесат  ;)



това е просто уникално  :)
« Последна редакция: Септември 01, 2009, 11:44:41 pm от Rayh »