Автор Тема: Орденът на занаятчиите  (Прочетена 2614 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Орденът на занаятчиите
« -: Септември 01, 2009, 01:28:28 pm »
Активирал съм го този пакет, но определено това нещо дето ги цитирам не се случва. Пак си преработвам по 5 за 1 точка действие. В играта пак така се казвам :)

Активни пакети     

Увеличава преработените ресурси с 1 точка за действие от 5 на 6

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #1 -: Септември 01, 2009, 01:37:38 pm »
значи знам за този проблем и аз дано да го оправят. ама проблема е визуален да знаеш значи на скрола като го местиш ако имаш 1 точка ще ти даде само 6 ще се убедиш че работи както и това че отдоло ти пише че ще ти вземе определен брой точки също е неверно , аз си ги смятам сам и се убеждавам че работи но визуално смята грешни точки за използване в случая x5 но си е x6 и аз така се шашнах в началото

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #2 -: Септември 01, 2009, 01:47:28 pm »
едно допълнение ако сте под 20 ниво не работи

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #3 -: Септември 01, 2009, 02:04:18 pm »
ех това не го знаех понеже го активирах чак след 20 ;) където ми е макс +6% от предмета и така ама и той не е под 20 ниво

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #4 -: Септември 01, 2009, 02:12:31 pm »
Съгласен съм не само че диаманти се дават ами и че въобще не се толерират някои неща като това визуалното , същото беше и със занаятите даже май още е дето визуално пада % шанса за предмет като излезеш и влезеш пак в сайта , добре ама ние вярваме на очите си а те не го орпавят
« Последна редакция: Септември 01, 2009, 02:21:35 pm от renegade »

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #5 -: Септември 01, 2009, 02:21:24 pm »
ми хайде ще тествам колко точки ще вземе, независимо какво изписва и ще пиша... ще рискувам един ход. иначе съм над 20

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #6 -: Септември 01, 2009, 02:22:59 pm »
слави да де поправил съм се горе не виждаш ли че пишех за друго нещо и така се омотах айде hоlera чакаме те да потвърдиш резултата

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #7 -: Септември 01, 2009, 02:27:14 pm »
слави не следиш писането , holera ще тества колко точки ще му изхаби занаята щото след активирване на ордена на занаятчиите му пише пак 5 точки а те са си 6

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #8 -: Септември 01, 2009, 02:28:55 pm »
А добре а ордените на войните мистиците, стрелците защо +10% опит дават след 30 ниво  ??? Не стига ли това че си плащаме за тази услуга че чак да има значение и нивото

и бонусите се увеличават стават 12 атрибутни пакетите и струват след 30 ниво но пък в ниските нива давад боноси за бързо качване на нива там опита за ниво е малко сега на нас ни иска 163 к за ниво  :o 39 за 40 ще е 180 к с битки по 200 опит си е пълна безсмислица а и когато пуснат 4 категория сам битка в ниво забрави ще ходим по 5 в парти опита ще се дели играта ще стане яко отборна  :)

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #9 -: Септември 01, 2009, 02:34:52 pm »
слави не следиш писането , holera ще тества колко точки ще му изхаби занаята щото след активирване на ордена на занаятчиите му пише пак 5 точки а те са си 6

да пусне 6 обработки ще пише 2 точки ще му вземе една

Абе къде са + там е и без него тябва да обработи 30 камъка за да спести 1 ход пак си е такаче ..........

да това  е така ама ако правиш по 200 - 300 кюлчета на ден какво става  ;)

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #10 -: Септември 01, 2009, 02:35:34 pm »
Абе къде са + там е и без него тябва да обработи 30 камъка за да спести 1 ход пак си е такаче ..........

Абе къде са + там е и без него тябва да обработи 30 камъка за да спести 1 ход пак си е такаче ..........
Добре ама ако обработваш всеки ден на гилдията си например по 200 камъка (пример) тогава не мислиш ли че се пести доста а и добавя макар и малко шанс към твоя да критнеш x2 ( около +1% и нещо отгоре) x3 (около +0.7%) това е със ордена на занаятчията също така и 10% повече шанс да изкараш камък или руда ако копаеш което например за рубин и сапфир си е супер ценно предполагам ;). Да не говорим че след 30 левел ти дава право на 72 точки на съхранение
« Последна редакция: Септември 01, 2009, 02:38:18 pm от renegade »

Rayh

  • Гост
Re:Орденът на занаятчиите
« Отговор #11 -: Септември 01, 2009, 02:44:30 pm »

Няма значение колко ще е отборна и колко не просто да ти дават тия  кирливи + 10% опит и по рано за сега и без това след 30 ниво натам дава съвсем малко опит редно е поне сега да се дават на 300 опит применро +30 не виждвам къде е голямата екстра но все пак си плащаш за това

интересно как само тея дето плащат реални пари нямат претенции за разлика от разни търговчета и дребни сметкадджии сприсе да не те спирам аз пак и то за винаги ЯСЕН ЛИ СЪМ

ОЩЕ САМО ЕДИН ПОСТ КОЙТО ДА Е ПРОВОКАТИВЕН И ЗАБРАВЯШ ЗА ТОЯ ФОРУМ