Автор Тема: заключена тема  (Прочетена 1341 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
заключена тема
« -: Септември 01, 2009, 09:31:50 pm »
ей хора здравейте отново.така и не разбрах защо Rayh заключи темата ми и вече повече от седмица чакам някакъв отговор.един от програмистите уж се беше заел ама така си и отиде.а сега искам да кажа и на Rayh,нещо.значи първо-никога досега в никоя друга онлайн игра,не ми се беше случвало да ме оберат по тоя долен начин,както тук,а съм ги играл доста щото съм им фен и също играя с не кой знае кви сложни пароли.второ-до тая вечер,никой не ми е влизал в акаунта,освен мен(като изключим и обира,разбира се) и следователно,не съм си казвал паролата на никой друг,а и не съм толкова тъп,за да я кажа на някой в който не съм сигурен в него на над 200%.трето-не казвай,че търсим под вола теле.аз поне съм предоставил достатъчно доказателства за вината на кривия,както предметите които имах,а после се озоваха у него,така и самопризнанията му,във вид на съобщения,които съм побликувал в темата.това беше към теб.а сега отново към хората от които зависят тези неща-както чувам,тоя нещастник,продължава нагло да обира акаунти и се чудя защо позволявате това да продължава???за мен има два отговора-единия е,че зад този седи някой от вас с достатъчно влияние,че да не може нищо да му се случи-на това ме наведе и мисълта в част от съобщението му,че и ще ми изтриели акаунта,разбирате ли.не мисля че обикновен играч може да трие акаунти.другият отговор е,че не ви се прави нищо за да защитите нормалните играчи.не разбрахте ли че трябва да направите вече нещо???за да покажете,че поне малко ви пука за нас.

Rayh

  • Гост
Re:заключена тема
« Отговор #1 -: Септември 01, 2009, 09:38:37 pm »
темата я заключих ясно защо  относно отговор няма казах кога аз ще го дам ясно и точно защо тогава си е мой проблем сега и 1001 теми да отвориш си е се тая ако искаш ме послушай ако ли не твоя воля

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:заключена тема
« Отговор #2 -: Септември 06, 2009, 07:48:47 pm »
ок,ще почакам до утре,нали за 7ми септември говореше?надявам се да получа нещо смисленно,тоя път.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:заключена тема
« Отговор #3 -: Септември 14, 2009, 09:32:11 pm »
ехо пак съм аз.чакам и чакам ама виждам само едно голямо нищо.Rayh,кво става послушах те и все още чакам за как беше-ясен и точен отговор,по моя въпрос.наливам не малко смс-и и мисля че все жаслужавам някакъв отговор :D,поне някакъв?????

Rayh

  • Гост
Re:заключена тема
« Отговор #4 -: Септември 16, 2009, 04:00:50 pm »
правосъдие вина ги е имало и ще има  :)

дано си доволен ;)

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:заключена тема
« Отговор #5 -: Септември 19, 2009, 01:52:56 pm »
еми ко да ти кажа,ще съм доволен чак като видя,че там този който трябва си е свършил работата и накажат кривия,което вече честно казано ме съмнява,след като вече към месец не се вземат никви мерки срещу тоя,въпреки че ви предоставих неуспорими доказателства за това което прави.иначе не виждам на кое трябва да съм доволен :)-или на отклончивия ти отговор,може би??