Автор Тема: Не е добре така  (Прочетена 2041 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Не е добре така
« -: Септември 03, 2009, 11:46:25 am »
Нововъведението за комисионната в злато при продажба на пазара в диаманти..Не е добре така..Ще се свие пазара максимум..На мен са ми нужни 25 к злато да си пусна офертите..И това всеки 24 часа..Да не говорим колко злато като ресурс просто изчезва от играта..Да има комисионна - да , разумно е..Но да е както при продажбите в злато - 5% припостване на офертата и 15-20% при реална продажба..Сега направо убивате занаятчиите.. >:(

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Не е добре така
« Отговор #1 -: Септември 03, 2009, 12:20:08 pm »
Няма да продаваме,а ще се екипираме,както и гилдията..
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Не е добре така
« Отговор #2 -: Септември 03, 2009, 01:01:53 pm »
Момент нима вече има комисиона при продажбите на аукциоана в диаманти т.е. за офертите в диаманти. Това ще е глупаво нововъведение. Особено за хората които развиват търговията като префесия и за занаятчите на легендарните предмети. При пускане на оферта за предмит от 200 диаманта комисионата ще е много зле и съответно това ще дигне цената на предмита. Ще се дигне отново комисоната, но ще се получат повече приходи.

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен Redrose

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 93
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не е добре така
« Отговор #3 -: Септември 03, 2009, 01:48:41 pm »
Ами за това има гилд,който да му помогне със златото,а иначе подкрепям комисионната защото вече няма да има нереални оферти
Every person is a miracle which had never happened before and will never happen again

ahilix

  • Гост
Re:Не е добре така
« Отговор #4 -: Септември 03, 2009, 01:53:23 pm »
Ами за това има гилд,който да му помогне със златото,а иначе подкрепям комисионната защото вече няма да има нереални оферти
Абе вие изобщо в час ли сте с новите комисионни..За колкото и да пускаш оферта , комисионната е номиналната и стойност..И за 700 диаманта и за 7 диаманта да пусна нещо комисионната е една и съща..

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Не е добре така
« Отговор #5 -: Септември 03, 2009, 02:21:36 pm »
И аз мисля че комисионната е готина СЛЕД ПРОДАЖБААА ! Сега неискам да пускам оферти на пазара над 5 диаманта защото ми зима диамант и ги пускам за 4 ... :( Да зима 15-20% след продажбата иначе е неприятно ...

newcomer

  • Гост
Re:Не е добре така
« Отговор #6 -: Септември 03, 2009, 02:35:39 pm »
Нововъведението за комисионната в злато при продажба на пазара в диаманти..Не е добре така..Ще се свие пазара максимум..На мен са ми нужни 25 к злато да си пусна офертите..И това всеки 24 часа..Да не говорим колко злато като ресурс просто изчезва от играта..Да има комисионна - да , разумно е..Но да е както при продажбите в злато - 5% припостване на офертата и 15-20% при реална продажба..Сега направо убивате занаятчиите.. >:(

Предполага се, че щом даваш оферти, за които комисионната е 25 К си доста богат, т.е. имаш доста злато и тази сума не представлява проблем за теб. Все пак хората напред в класацията в момента имат голямо количество злато, това не е тайна. Това злато обикновено е депозирано в банката и "стои", т.е не е в оборот в ИХ. В резултат цените на пазара са само в диаманти, тъй като те са винаги кът. С едно изречение, тази стъпка от страна на създателите на играта е да се спре "инфлацията" на златото,

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Не е добре така
« Отговор #7 -: Септември 03, 2009, 02:39:10 pm »
Защо си мислиш че има злато,напротив...
За ресурси,храна,ремонт.......а на битка се взима по 300 злато или макс 1000.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен tisho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +2/-0
    • ICQ Messenger - 69601944
    • Профил
    • Флаш игри с класации
Re:Не е добре така
« Отговор #8 -: Септември 06, 2009, 10:29:24 am »
да, взима само злато