Анкета

одобряватели фиксирана комисиона

не
37 (68.5%)
да
13 (24.1%)
се ми е тая
4 (7.4%)

Общ брой гласове: 44

Гласуването приключено: Октомври 03, 2009, 02:12:15 pm

Автор Тема: дискусия за пазарни отношения  (Прочетена 34291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #165 -: Септември 04, 2009, 05:41:54 am »
Сега се присетих нещо ..Малко да разведрим атмосферата..Тук е някаква игра - ще го преживеем..Един от собствениците на играта обаче е и депутат от новото управляващо мнозинство..Дано идеята за тая комисионна да не е от управленската програма на ГЕРБ ,че тогава ще ви питам как ще оживеете.. ;D ;D ;D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #166 -: Септември 04, 2009, 09:29:36 am »
  ;) Ако и комуникацията е същата ще разбираме за някой закон след като сме глобени или в затвора ...
А този проблем , специално за комуникацията не е от скоро.
Има промени които променят геймплея  и трябва да има предварително известяване , в глобалните след влизане в акаунта ти се отваряше първо прозореца с новини и смятам че това е необходимост в игра която търпи развитие и промени .

ahilix

  • Гост
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #167 -: Септември 04, 2009, 09:46:22 am »
  ;) Ако и комуникацията е същата ще разбираме за някой закон след като сме глобени или в затвора ...
А този проблем , специално за комуникацията не е от скоро.
Има промени които променят геймплея  и трябва да има предварително известяване , в глобалните след влизане в акаунта ти се отваряше първо прозореца с новини и смятам че това е необходимост в игра която търпи развитие и промени .
Абсолютно си прав..Писах по рано и в друга тема..Стара слабост на Екипа е да въвежда неща ,за които никой не знае..Нищо не е толкова спешно ,че да не може да почака ден , а играчите да бъдат уведомени по съответния начин...Остава впечатление освен за елементарна липса на уважение и за някаква безидейност и хаотичност...Сега ни хрумват нещата и да не ги забравим дай да ги въведем веднага..Ама че това променя геймплея , че има играчи , че в края на краищата има модератори дето всичката помия от безумията ще им се ствари на тях на главата  във Форума и ще трябва да отговарят за неща дето последни научават- бе ти пък сега , кой ти гледа незначителности.. >:(

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #168 -: Септември 04, 2009, 10:13:07 am »
Ами този "дебат" съм го водил вече с хората от които зависи това в глобалните и се надявам да не ми се налага да го водя и тук , да се надяваме че ще се направи нужната организация за да се осъществи .

ahilix

  • Гост
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #169 -: Септември 04, 2009, 10:15:27 am »
Ами този "дебат" съм го водил вече с хората от които зависи това в глобалните и се надявам да не ми се налага да го водя и тук , да се надяваме че ще се направи нужната организация за да се осъществи .
И в ИО е воден..Все същата песен..

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #170 -: Септември 04, 2009, 10:29:08 am »
Абе, хора, това са над 6 години... затвърдена практика...
защо си мислите, че тепърва ще се промени?!?
в ИО не бях влизала с години, във форума също... надявах се нещо да се е променило, но уви...
само старата песен на нов глас и някои участници са различни  ;D
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #171 -: Септември 04, 2009, 10:31:03 am »
IO не съм играл никога и това за мен е новост. В нито една друга игра не е имало  такава  антикомуникация. :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #172 -: Септември 04, 2009, 10:52:23 am »
И в ИО е воден..Все същата песен..
За сега има зелена светлина ... ще видим и крайното решение !  :)
Със сигурност това е в полза не само на играещите , но и на екипа . Ясно е че изисква организация и отделяне на ресурс , но аз и  повечето от играещите предпочитат да са информирани за промените от колкото забавяне с няколко дни за някое подобрение .
Освен това след като веднъж е направено се предполага че се знае и организацията и начина за реализация. 

Неактивен renegade

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #173 -: Септември 04, 2009, 11:12:19 am »
незнам за вас но май аз спирам да играя бях дотук , нещо не ми се нрави вече пълна скука е нито пазар има като хората нито битките са направили а със пазара се занимават според мен това трябваше да е от последните неща след като направят провинжиите оправят рецептите преправят много неща и създадаат и тогава вече недовършените работи , аз сега нещо е супер скука , а и виждам че доста хора също не влизат вече толко често

Неактивен pfenix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +0/-4
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #174 -: Септември 04, 2009, 01:12:31 pm »
Е то за какво да влизаш - битките дават малко опит, малко злато и скубат прилично кръв, копаенето вади ресурс ако си миниор, аз съм кожар а 4та категория кожи няма къде да ми паднат, стоманаа вече не се прави щото липосва съставка 4та категория /която още я няма/, изработката е скука щото няма вече къде да ги слагам предметите /3 торби и 3 страници вкъщи фул/ а в магазина на входа още те шамаросват с безбожна комисионна която великодушно е намалена на 50% и вечче вместо 3000 ми взима 1500 /което са около 4-5 битки пари/ и като никои не купува парите седат в банката и не продавам ама и там с тая лихва 3 смешни процента за 1 седмица, на 200 000 ми дава с мъка 6000 и те отиват за 4 брони в пазара който ако никой не купи или не ги подаря за по 2-3 диаманта пак трябва да продам и пак да се вътря с 6000 /предвид, че за брониите слагам рубин за около 10 - 15 диаманта и 1 диамант за моментна изработка щото иначе 4.5 часа се чака евентуално да стане нещо/ и накрая какво остана "Предизвикателство" там е най весело щото е забавно бия се с някакъв 30 левел аз съм 32 той има 20 % криткъл шанс аз 30 и нагоре вкарвам по 220 демидж а той по 150 и накрая ме утепал и аз нямам нито една успешна атака от 10 да речем а той има 5 и 5те са с критикъл и се забавлявам, само това ми остана и то като няма нищо друго влизам за по час макс.  :'( :-\ :-X :D
"Нема начин да нема начин и каквото не става с пари - става с много пари!"

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #175 -: Септември 04, 2009, 01:30:24 pm »
..........  а в магазина на входа още те шамаросват с безбожна комисионна която великодушно е намалена на 50% и вечче вместо 3000 ми взима 1500 ........
А тука не си прав комисионната не е великодушно намалена на 50% това е от активирания  орден .

Неактивен pfenix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +0/-4
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #176 -: Септември 04, 2009, 01:39:15 pm »
Прав си извинявам се за допуснатата грешка, впрочем видях някакво допитване за и против комисионната ама и видях , че е до Октомври, това означава ли , че 1 месец тази комисионна ще ни мъчи ако да речем повече хора гласуват "против" или...? ???
"Нема начин да нема начин и каквото не става с пари - става с много пари!"

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #177 -: Септември 04, 2009, 02:50:55 pm »
Мисля че това има и добри страни ... например пускаш нещо лилавичко, взима ти 3к злато и получаваш 70-80 диаманта. От тази страна е добре но пък по-слабите имат нужда повече от злато отколкото от диаманти ...

Неактивен Chingiz

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +22/-8
    • Профил
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #178 -: Септември 04, 2009, 03:03:25 pm »
а дали ще има пуснато нещо лилавичко за 70-80 диаманта кат си похарчилв пъти отгоре за да го направиш

ahilix

  • Гост
Re:дискусия за пазарни отношения
« Отговор #179 -: Септември 04, 2009, 03:07:57 pm »
Мисля че това има и добри страни ... например пускаш нещо лилавичко, взима ти 3к злато и получаваш 70-80 диаманта. От тази страна е добре но пък по-слабите имат нужда повече от злато отколкото от диаманти ...
Лошото чче и синичко и жълтичко като пускаш пак ти взима същите пари..Та сега ще си пускаме лилавичките само , а синичките и жълтичките - друг път...Сега пазарчето ще стане една помийна яма със стоки за по 25 злато номиналче..А честито на победителите. ;D