Автор Тема: Разбулване на загадки!  (Прочетена 2107 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Разбулване на загадки!
« -: Септември 04, 2009, 03:11:13 pm »
Малко странно но факт е че случилото се по доло е някак не оправдано.
Вярно единствения показател на превъзходство е щетата но тя ли определя всичко.
Погледнете снимките и анализираите отворен съм за предложения и идеи относно това как ще си случи.

=1=



=2=



=3=




Хе-хе да видим вие какво ще кажете.  ???

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #1 -: Септември 04, 2009, 03:33:24 pm »
Ами то се вижда на последния ред в първата снимка ... късмета да ти вкара 3 критични е решил двубоя !

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #2 -: Септември 04, 2009, 03:50:56 pm »
Мдам забелязах за късмета но се предполага след като имам повече ловкост от неговата точност и ловкост. Статистиката би изглеждала молко по различно аз му вкарвам 1 той 3 не е ли по логично да избегна повечето негови с моята ловкост. А той да се натресе на повече мой удари.

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #3 -: Септември 04, 2009, 04:13:39 pm »
В късмета логика няма ... 

tyty_man85

  • Гост
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #4 -: Септември 04, 2009, 04:37:01 pm »
Бих първия в класацият кривия който е с много повече ловкост и точност.Но това е въпрос на шанс следващия път аз загубих,все пак това е олайн игра не е истинса битка за да търсиш някаква логика в уменията на единия и на другия и по-малко филми да гледате  ;D

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #5 -: Септември 04, 2009, 06:41:06 pm »
Зарежи филмите говориме за играта.
Като е въпрос на шанс що не бия някои 25 ниво в арената ?
Квкво като е с 10 нива и по 20 от всички уменя повече нали е въпрос на шанс все пак не би ли следвало играта да се съпоставя поне малко с релността. че няма да е буквалитет на ния няма, но малко от малко. Както казах по същата логика за шенс аз от 16 ниво трябва да бия човек 25 ниво. В реалността ако сложим киограми ръст умение за бои боини искуства ниво на владеене и причие и изправим някои 16 годишен българин срещу дори да е 18 годишен китаец с добри уменя. Е няма да е резултата добър. Освен ако българина не извади пистолет и не го гръмне. Същото е и обратното ако 16 годишния е с по добри умения от 18 годишния иди му кажи нещо. Освен ако онзи не му скочи в гръб и не го фрасне с някоя тухла.
И пак не е гаранция за успех.
« Последна редакция: Септември 04, 2009, 06:42:51 pm от ToNgOis »

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #6 -: Септември 04, 2009, 08:51:28 pm »
Е нещо като тото е. Всеки път се тегли едно число от 1 до 100 (включително) на напълно случаен принцип. Ти имаш шанс за критичен удар 14%. Ако ти се падне число измежду 1 и 14, ще нанесеш критичен (всъщност първо се хвърля дали е избегнат удара, после дали е блокиран и ако се стигне до успешна атака- хвърля се трети път дали е критичен или обикновен). Ако е 15 и нагоре- няма. Та в случая опонентът ти е имал супер късмет и те е победил с повечкото критични. Вероятността това да се случи е мнооого малка, но се е случило.

tyty_man85

  • Гост
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #7 -: Септември 04, 2009, 08:59:57 pm »
Брато ти за една загуба орева целия форум  :)Ако всеки вземе да пуска подобни загуби като тебе не знам кво ще стане с тоя форум

tyty_man85

  • Гост
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #8 -: Септември 04, 2009, 09:31:32 pm »
Като ми правят ето такива  удари  някакви мижави лъвчете аз какво да кажа. Със шанс за критичен 2% ;D За малко да ме изнесе :)
Равнинен лъв удря tyty_man за 249.27933333333 поражения и последният остава с 130.92 здраве.Изпълнен е Критичен удар! 2/2!

Неактивен ogunche

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #9 -: Септември 05, 2009, 11:57:31 am »
не е ли по логично да избегна повечето негови с моята ловкост. А той да се натресе на повече мой удари.

Да, обаче тои пък има повече блок и е логично да ти блокира повече удари ако не е успял да ги избегне, може би ако ти беше вкарал 2 вместо 3 критични изхода щеше да е различен :)
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 12:18:55 pm от ogunche »
Благополучието е велик учител, неволята по-велик.
(Уилям Хазлит)

Неактивен amog

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разбулване на загадки!
« Отговор #10 -: Септември 16, 2009, 11:25:27 am »
Каво само се дразнши :(.Въпрос на шанс.Няма за кво да мрънкаш.