Автор Тема: Отнемане на занаятчийски опит  (Прочетена 12837 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Отнемане на занаятчийски опит
« -: Септември 04, 2009, 05:59:29 pm »
Хайде да си имаме уважението! Аз специално съм си играл да си вдигна първа категория на 300 и втора на 400, защо са ми отнети тези точки?

Неактивен Ne_pitai

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #1 -: Септември 04, 2009, 06:04:12 pm »
Отговорът е прост! Защото сме в БЕТА! :) И се експериментира!
Аз също имах 400 точки във втора, щото, какъвто съм си тъп, не видях, че няма как да правя епични във втора! :) Но какво като са ги махнали? Реално уменията ти с нищо не са намаляли.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #2 -: Септември 04, 2009, 06:51:35 pm »
Ми то си е логично, в първа само редки, втора да са до легендарни, трета епични, няма проблем :) Това ми е ясно и въобще не съм си въобразявал че ще вадя епични във втора, но съм решил да си вдигна до 400 и питам защо са ми отнети тези точки, сега са 300, защо?

П.П. и е много по-логично комплектите да са от 4-та и да се измисли още нещо и за 5-та :) Но като гледам може и да има примерно комплект на елитната имперска армия още в трета, само да не стана като със сапфирените рецепти, дето се появиха, когато всички вече са в трета... Или пък като бижутерството от трета, рубинените рецепти за оръжейник и майстор на брони са факт от доста време, но за бижутер няма, а именно той вади рубини, това е малко нелепо... и тях като ги пуснат чак като сме в пета категория, какъв е смисъла?!

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #3 -: Септември 04, 2009, 07:06:04 pm »
На всички ни беше ясно,че до официалния сървър ще е така...
Промени,забавяне и всичко...
Никой не ви е карал грам пара да вкарате в играта...
Аз лично преди официалния сървър 1 СМС няма да пратя. ;)
Това не значи че няма да имам диаманти. ;D ;D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #4 -: Септември 04, 2009, 07:13:54 pm »
Аз лично това с офертите го приживях вече....
За 4 категория можем само да гадаем...
Надявам се най-накрая,в понеделник,Отон да се прибере от почивка и да даде ясни и точни обеснения по всички въпроси,да ни уведомявам за всички промени ден по-рано...
Или да се направи IH NEWS,както в Глобалните войни....(там всичко ново се изписва...))
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

HAMELEON

  • Гост
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #5 -: Септември 04, 2009, 08:30:00 pm »
Никой не ви е карал грам пара да вкарате в играта...
Аз лично преди официалния сървър 1 СМС няма да пратя. ;)

  А колко вкара до сега?  Май не са малко!

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #6 -: Септември 04, 2009, 08:36:44 pm »
Невероятно много...1 СМС непомня даже дали съм пратил...
Макар в играта да съм изхабил 2000 диаманта ;D ;D ;D ;D.
Може и повече.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

HAMELEON

  • Гост
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #7 -: Септември 04, 2009, 08:40:18 pm »
Невероятно много...1 СМС непомня даже дали съм пратил...
Макар в играта да съм изхабил 2000 диаманта ;D ;D ;D ;D.
Може и повече.

   :D :D :D :D И кое от двете ти твърдения е вярно????????

И защо си мислиш че някой е копал.Двамата с ахил :)
И всички диаманти за изработката се връщат с бонус(на маистора)
Никой не копа че да му се дава нещо за сметка на нас..
Какво очакваш да дам лилаво наметало за което съм дал 20 лева.
А те да ми дадат усмивка и едно мерси ли?

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #8 -: Септември 04, 2009, 09:06:03 pm »
   :D :D :D :D И кое от двете ти твърдения е вярно????????

Това е пример...Ако обърна диамантите които съм дал за наметалото...Стават към 100 лева...Тука по-скоро  съм преувеличил...
Наистина съм пратил 1 СМС за 50 диаманта...
Друг въпрос е че са отлетяли 2000-3000.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

tyty_man85

  • Гост
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #9 -: Септември 04, 2009, 09:15:35 pm »
Ти пък къде си ровел че изкара публикация от миналия месец  ;D
   :D :D :D :D И кое от двете ти твърдения е вярно????????

HAMELEON

  • Гост
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #10 -: Септември 04, 2009, 09:24:34 pm »
Ти пък къде си ровел че изкара публикация от миналия месец  ;D
   :D :D :D :D И кое от двете ти твърдения е вярно????????



   Не е важно от кога е публикацията! Важен е принципът!!!
 Много лесно си сменят позициите някои хора според това какво им изнася в момента  ;)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #11 -: Септември 04, 2009, 09:40:58 pm »

   Не е важно от кога е публикацията! Важен е принципът!!!
 Много лесно си сменят позициите някои хора според това какво им изнася в момента  ;)
Вече ти отговорих...Това с 20 лева съм преувеличил и както ти казах това е пример,не реалност...Никога не бих дал 20 лева за картинки.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен didaka11

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #12 -: Септември 04, 2009, 10:06:14 pm »
Значи като е бета това оправдава парите ни дадени за смс и диаманти ... аз зареждам диаманти за да си дигам категория 360 точки на майстор на брони .. правя една жълта броня и точките ми се връщат на 300 ... как ви се струва това ? искам това да се оправи не мисля че хвърлените ми пари по смс-и се оправдава със " ами тя е бета " защото модераторите си прибират заплатката а ние какво получаваме - незадоволителни обяснения....

ТОВА Е ПРЕДМЕТ ИЗРАБОТЕН ОТ МЕН НА 360 ТОЧКИ СЛЕД ТОВА СЕ РЕСТАРТИРАХА НА 300 ТОЧКИ , ОСВЕН ТОЗИ ИМАМ И МНОГО ДРУГИ ЖЪЛТИ ПРЕДМЕТИ В АУКЦИОНА КОЕТО Е ГАРАНЦИЯ ЧЕ НЕ ГОВОРЯ ГОЛОСЛОВНО !!!





« Последна редакция: Септември 04, 2009, 10:19:48 pm от didaka11 »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #13 -: Септември 04, 2009, 11:17:56 pm »
Сега точките са ясно написани  и няма да се подвеждат  потребителите и да има въпроси имам 400т във 2 категория а не излизат лилави .... или за 1 категория и да чакат там жълти .
Промяната е единствено с тази цел дали са с 300 или 360 т е все тая , това не оказва влияние на заначтчийския опит за класация или някакъв друг шанс .... само че потребителите които не са прочели в коя категория какво може максимално да излезе няма да се подвеждат по точките изписани там.
За комплектите  ще ги има във всички категории . (макар че на този етап за 1 кат. не виждам как ще стане)

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2367.msg13093#msg13093

Неактивен didaka11

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #14 -: Септември 04, 2009, 11:33:09 pm »
значи по твоята логика вместо да ми остават 40 точки до лилави предмети сега ми остават 100 точки и това няма никакво значение ?
Ако случайно си си направил труда да погледнеш снимките говоря ти за 3та категория предмети на 360 точки на 40 точки от направата на лилави предмети за които ресурсите не са като 1ва категория и давам времето и парите си за да ги набавя.

Или може едни да правят лилави предмети , а аз трябва да се задоволя с моите жулти понеже бета версията е решила да бъгяса точно на моите точки и разбира се вие няма да направите нищо по въпроса .... така ли ще да го бъде с тази игра за напред ?