Автор Тема: Отнемане на занаятчийски опит  (Прочетена 12803 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #45 -: Септември 07, 2009, 11:43:05 am »
Искам да дам малко яснота какво правим в момента:
1) Точките в първа категория са 200 максимум, дали сте имали повече или не е било просто визуално така или иначе не можете да правите Легендарни и Епични там
2) Точките във втора категория са 300 максимум, дали сте имали повече или не е било просто визуално така или иначе не можете да правите Епични там
3) Точките над втора категория са 400 максимум. Всички които са изработили Легендарен или Епичен предмет и са имали над 300 точки в категория 3 или 4 в момента са с 300 който не може да се качи повече и не могат да правят Епични. Това в момента е поправено а изгубените точки ще бъдат върнати най-вероятно на базата на точките от Петък (04.09). Моля ви в момента не пускайте изработка докато върнем точките за да не ги загубите ако произведете нещо и вдигнете пак над 300.

Неактивен sando

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #46 -: Септември 07, 2009, 01:01:52 pm »
кога ще върнат точките

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #47 -: Септември 07, 2009, 01:37:26 pm »
В момента се дърпа копието от Петък и пиша кода който да ги оправи. Когато съм готов и съм тествал ще пиша тук

Неактивен telefon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +7/-0
  • бирата е важно нещо
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #48 -: Септември 07, 2009, 06:07:58 pm »
Що не казахте по рано бре хора  само днеска 2 жълти меча имам да ги прежаля ли като точки 1 даже ми купиха и ко праим  бачкаме залудо >:(
бира .........  рокендрол

Неактивен sando

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #49 -: Септември 07, 2009, 08:54:54 pm »
колко триабва да седим да оправите бакиите, и да неси даваме парите на лудо.понеделник мина,ниа си седим виа си пиите от моите пари 380 лева ми е сметката за 2 месеца от тази игра.Срам нематели?

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #50 -: Септември 07, 2009, 08:58:11 pm »
Явно не е успял да свърши преди края на деня,утре ;) ;D ;D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен telefon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +7/-0
  • бирата е важно нещо
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #51 -: Септември 07, 2009, 09:01:19 pm »
Явно не е успял да свърши преди края на деня,утре ;) ;D ;D
  това утре презря вече маи почна и лилаво да става  а ние си чакаме
бира .........  рокендрол

Неактивен Karpy

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #52 -: Септември 07, 2009, 09:11:35 pm »
колко триабва да седим да оправите бакиите, и да неси даваме парите на лудо.понеделник мина,ниа си седим виа си пиите от моите пари 380 лева ми е сметката за 2 месеца от тази игра.Срам нематели?

Sando трудно ще ги върнат... имам много горчив опит в ИО а и още си далеч от инвестираното от мен в ИО :-)))))

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #53 -: Септември 07, 2009, 10:27:47 pm »
Телефон ли си тухлофон ли си,ако не мрънкате по-бързо ще стане..
Ако мислиш че е толкова лесно да се напише кода и да се върнат,отиди ти го направи..
Щом е казал човека ще го оправи..Не е работа за 2 минути.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #54 -: Септември 08, 2009, 03:39:49 am »
Що не казахте по рано бре хора  само днеска 2 жълти меча имам да ги прежаля ли като точки 1 даже ми купиха и ко праим  бачкаме залудо >:(
Всъщност казаха :) Дори обясниха като за малоумни, но ти пак не си разбрал...

И аз ако бях на тяхно място, точно твоите точки нямаше да ги върна, не че много ще те заболи за 10-те точки които си имал, има хора загубили по 100 и не реват колкото теб!

П.П. Софтуера не е труден, но и най простичкия изисква някакво време за да се напише и за да се тества, а понякога и много време за да се измисли ;) Вярвам че никой не иска да се пусне нещо което да направи още по голямо мазало... Не че не може да се направи едно бекъпче точно преди да се пусне, ей така за застраховка, което ще спести доста главоболия при евентуално възникване на проблем!

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #55 -: Септември 08, 2009, 04:05:13 am »
Не мога да приема съвета да не работим докато се оправи проблема, защото за наше много голямо съжаление, точките ни за действие са лимитирани и всъщност горната граница е доста ниска от само едно денонощие за някой до 2-3 за други... А проблемът възникна преди повече от 3...

Затова сега ще си поиграя на бързо да надраскам едно алгоритъмче, което трябва просто да сравни старата с новата база:

1. Всички които в петък са имали занаятчийски опит по-малък от Х не участват в проверката. Където Х = минималния необходим занаятчийски опит за да имаш 300 точки в трета категория, т.е. опита който ще имаш при 100 в първа + 100 във втора и 300 в трета.
2. Точките на останалите се сравняват и се коригират. Като според мен най удачния метод е да се търси случай в който точките към дадения момент са по-малко от точките в петък, при което се връщат старите.

П.П. Не че съм написал нещо което не са се сетили, а сигурно вече и са направили, но както винаги се чуствам длъжен да помогна с каквото мога ;) Пък и какво друго да правя при липса на 4-та категория и липса възможност за ползване на майсторите  ???

Неактивен telefon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +7/-0
  • бирата е важно нещо
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #56 -: Септември 08, 2009, 09:23:28 am »
Телефон ли си тухлофон ли си,ако не мрънкате по-бързо ще стане..
Ако мислиш че е толкова лесно да се напише кода и да се върнат,отиди ти го направи..
Щом е казал човека ще го оправи..Не е работа за 2 минути.
Ок извинявам се за мрънкането и за отклонениети от темата  каменар съм не съм програмист извинете ме че не разбирам от програми  но си  има правила нали http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=1968.0  не ме обиждаите .Не мога да си мълча припрян съм да зная че е бета да .Ползата мисля е двустрана  ние ви съобщаваме за проблемите и ви ръчкаме (всеки го дразни различно нещо)  вие ги оправяте и става читава игра. Но без обиди моля.
бира .........  рокендрол

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #57 -: Септември 08, 2009, 09:26:55 am »
Ок извинявам се за мрънкането и за отклонениети от темата  каменар съм не съм програмист извинете ме че не разбирам от програми  но си  има правила нали http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=1968.0  не ме обиждаите .Не мога да си мълча припрян съм да зная че е бета да .Ползата мисля е двустрана  ние ви съобщаваме за проблемите и ви ръчкаме (всеки го дразни различно нещо)  вие ги оправяте и става читава игра. Но без обиди моля.
Всички искаме да оправят занаятчийските точки,чакаме и това е...
Когато има решение по проблема ще се напише..стига писания.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен sando

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #58 -: Септември 08, 2009, 03:19:13 pm »
маи триабжа да чакаме и неска да оправиат точките?

Неактивен caligulav

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +2/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Отнемане на занаятчийски опит
« Отговор #59 -: Септември 08, 2009, 03:28:25 pm »
маи триабжа да чакаме и неска да оправиат точките?
Играта тръгна но точките си седят така както са :-(