Автор Тема: бъг с 3та категория занаят  (Прочетена 1955 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
бъг с 3та категория занаят
« -: Септември 05, 2009, 11:48:42 am »
изчезнаха ми 100 точки от 3та категория занаят,явно е бъг защото са ми намалели и занаятчийските точки в статистиката,а на по голямата част от другите занаятчии не са се променили....Black_80 бета

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг с 3та категория занаят
« Отговор #1 -: Септември 05, 2009, 12:21:22 pm »
да и аз разбрах..ама е кофти..вместо да иработвам,ще трябва да чакам 2 дни..доста конфузно се получава,но нямам избор,ще чакам какво да правя

ahilix

  • Гост
Re:бъг с 3та категория занаят
« Отговор #2 -: Септември 05, 2009, 12:38:50 pm »
Има още такива играчи .. ще се оправи  в понеделник до колкото разбрах ор крест
Я ги оправят , я направят всички така..Може би твърде много лилави вече излизат на пазара и са решили да направят изработването им още по трудно..

Неактивен dani91

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:бъг с 3та категория занаят
« Отговор #3 -: Септември 05, 2009, 07:26:13 pm »
нас не ни интересува сега какво са решили щом ни врущат точките на зад да ни върнат и диамантите които сме дали аз дигах 3 месеца с героя ми заная4ия и накрая ме върнаха от 366 на 300 няма проблем да ме върнат ма да видят колко диаманти сум дал и тях да ми върнат за 3 месеца постояно сум бил премиум и постояно съм си пускал боносите за занаятчииски опит о допулнителните пакети и за три месеца дигнах само от 300 до 366 и те да ме връщат и да се оправдават това е бета а бета смс-си по 4,8 стотинки щте пуснете ли :? ако техниците не вярват да проверат и аз 6те им покажа по 10 предмета направени от мен така че се надявам да се земете в раце и да спрете с тупите оправдания и вавеждането на нови глупости а да оправите старите и да пуснете един ден земи 4 категория но това мойеби е мн дале4е а занаячията за които говоря е l3s7a7 25 ниво воин надявам се си4ко в понеделник да е наред с него
« Последна редакция: Септември 05, 2009, 07:35:58 pm от dani91 »

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг с 3та категория занаят
« Отговор #4 -: Септември 05, 2009, 09:41:36 pm »
спокойно...бъг е не е реформа..в понеделник ще бъде оправено..поне се надявам  ;D

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:бъг с 3та категория занаят
« Отговор #5 -: Септември 06, 2009, 11:11:58 am »
И аз се надявам, че и без това се прекарах цяла събота майсторя, докато прочетох за бъга и си погледна точките  :(.

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг с 3та категория занаят
« Отговор #6 -: Септември 07, 2009, 11:40:21 am »
ще има ли някакво развитие с този проблем....да можеме спокойно да си продължим да работим

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:бъг с 3та категория занаят
« Отговор #7 -: Септември 07, 2009, 12:06:34 pm »
Искам да дам малко яснота какво правим в момента:
1) Точките в първа категория са 200 максимум, дали сте имали повече или не е било просто визуално така или иначе не можете да правите Легендарни и Епични там
2) Точките във втора категория са 300 максимум, дали сте имали повече или не е било просто визуално така или иначе не можете да правите Епични там
3) Точките над втора категория са 400 максимум. Всички които са изработили Легендарен или Епичен предмет и са имали над 300 точки в категория 3 или 4 в момента са с 300 който не може да се качи повече и не могат да правят Епични. Това в момента е поправено а изгубените точки ще бъдат върнати най-вероятно на базата на точките от Петък (04.09). Моля ви в момента не пускайте изработка докато върнем точките за да не ги загубите ако произведете нещо и вдигнете пак над 300.