Автор Тема: Прецакан или ?...  (Прочетена 6584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alabala

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Прецакан или ?...
« -: Септември 06, 2009, 07:04:08 pm »
Значи искам да попитам мистиците прецакани ли са или не правя нещо като хората ... аз съм мистик 13 ниво... със всички итеми 18-19 ниво. Херото ми е с ник BounDLesS ако искате да видите статса и предметите ... та да се върна към въпроса си, отивам аз при мародер и мародер - стрелец (група 3, ниво 10-14) пада ми се мародер 14ниво спуква ме ... после отивам пак пада ми се мародер 10то ниво пак ме пуква и така 5-6 пъти нямам 1 спечелена битка, а един френд от гилдията ми стрелец е с копия когато беше 13то ниво си биеше тук и не умираше толкова много о.О ... кажете ми какво да направя за да си подобря героя ( и да малко тъпо съм си вдигал скилловете но за първи път я играя играта но за напред ще знам. Не вярвам да е от скилловете 4ак толкова ... благодаря предварително.

Неактивен alabala

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #1 -: Септември 06, 2009, 07:58:50 pm »
пффф ... тъпо тоест това значи че треа да бия на 2-3 нива по ниски от мен защото сега немога да бия на тези 10-14 и бия на 10-12.... :@

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #2 -: Септември 06, 2009, 08:20:49 pm »
Не ... значи трябва да си намериш предмети които дават жизненост :)

Kilgor

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #3 -: Септември 07, 2009, 11:55:12 am »
Втора категория е трудна за мистиците.След 20то ниво ще можеш да разпределиш точки в специалните умения.Тогава ще ти стане по-лесно.Аз се почувствах истински силен едва около 27-28 ниво.Силата намистиците е в по-горните нива.Има невероятни магий.В последната пета категория очаквам да съм още по-силен.


П.П. Ако искаш напиши си ника в играта да те разгледам.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #4 -: Септември 07, 2009, 01:40:01 pm »
Цитат
Херото ми е с ник BounDLesS ако искате да видите статса и предметите ...

Неактивен hiena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-5
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #5 -: Септември 07, 2009, 01:59:44 pm »
аз в началните нива ползвах и мисля,че и това е решение.

tyty_man85

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #6 -: Септември 07, 2009, 05:24:03 pm »
Вземи си една добра екипировка аз с моя мистик 12 ниво си ги биех тия от 10-14 ниво . И мистика ама въобще не е хилав в началото много си е добре и с всяко ниво става все по-силен.Като минеш 15-то ниво и ти отвори магиите щя разбереш за какво иде реч ;D
Значи искам да попитам мистиците прецакани ли са или не правя нещо като хората ... аз съм мистик 13 ниво... със всички итеми 18-19 ниво. Херото ми е с ник BounDLesS ако искате да видите статса и предметите ... та да се върна към въпроса си, отивам аз при мародер и мародер - стрелец (група 3, ниво 10-14) пада ми се мародер 14ниво спуква ме ... после отивам пак пада ми се мародер 10то ниво пак ме пуква и така 5-6 пъти нямам 1 спечелена битка, а един френд от гилдията ми стрелец е с копия когато беше 13то ниво си биеше тук и не умираше толкова много о.О ... кажете ми какво да направя за да си подобря героя ( и да малко тъпо съм си вдигал скилловете но за първи път я играя играта но за напред ще знам. Не вярвам да е от скилловете 4ак толкова ... благодаря предварително.

Неактивен FasoMaso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #7 -: Септември 07, 2009, 05:38:25 pm »
Магиите ги отваря в 20-то ниво! На 15-то ниво само майсторство с тояга!

tyty_man85

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #8 -: Септември 07, 2009, 06:32:37 pm »
Ади бе аз съм 38-ниво с tyty_man и не знам кво отвяря ех боже
Магиите ги отваря в 20-то ниво! На 15-то ниво само майсторство с тояга!
казах след 15-то ниво тогава започват магиите не съм казал че ги отвяря всичките чети малко преди да пишеш
« Последна редакция: Септември 07, 2009, 06:38:13 pm от tyty_man85 »

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #9 -: Септември 07, 2009, 06:51:16 pm »
отключва ги на 20то приларам шот. в момента съм 17то ниво и имам 2 точки за разпределение

LordDooM, Anarchy, silicholichev

newcomer

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #10 -: Септември 08, 2009, 07:09:38 am »
Мистика е хубав герой, ако знаеш как да си разпределиш точките в умения. Ако не ги разпределиш, както трябва не става за нищо. Най-добре намерете в Статистика някой тъмен или светъл мистик, в зависимост какво направление сте избрали и проверете как си е разпределил точките. С положителност играча с такъв герой си е преразпределил поне веднъж точките в Умения (плаща се 50 диаманта за това, както знаете), т.е. той знае как да играе с мистик.

newcomer

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #11 -: Септември 08, 2009, 07:44:47 am »
Примерно kimmerios, най-добрия светъл мистик 38 ниво, а и най-добрия мистик в ИХ засега няма пукната точка в лекуване. Въпроса е защо  :)

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #12 -: Септември 08, 2009, 08:00:59 am »
Примерно kimmerios, най-добрия светъл мистик 38 ниво, а и най-добрия мистик в ИХ засега няма пукната точка в лекуване. Въпроса е защо  :)

Отговорът е - защото не му трябва. Има много по-хубави умения от лекуването. Например "Вътрешен дух".

newcomer

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #13 -: Септември 08, 2009, 08:34:40 am »
Точно така. И аз съм светъл мистик като него и засега Лекуването само ми спъва битките. Което е малко странно за един мистик на светлината :)

Неактивен alabala

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #14 -: Септември 08, 2009, 10:15:54 am »
благодаря много за всички съвети :) гледам много съм се прецакал см оите точки на уменията, някой може ли да ми каже кои умения са добри за мистик на мрака (мисля такъв да ставам, понеже нямам кой знае какъв гилд ... а някъде четох че мистика на светлината е за парти битки:) Благодаря отново:)