Автор Тема: Прецакан или ?...  (Прочетена 6576 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #15 -: Септември 08, 2009, 10:25:36 am »
благодаря много за всички съвети :) гледам много съм се прецакал см оите точки на уменията, някой може ли да ми каже кои умения са добри за мистик на мрака (мисля такъв да ставам, понеже нямам кой знае какъв гилд ... а някъде четох че мистика на светлината е за парти битки:) Благодаря отново:)

hazart от Reacro е с най-високо ниво доколкото видях. Ето как си е разпределил точките в умения.


Неактивен alabala

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #16 -: Септември 08, 2009, 10:42:48 am »
ехеее... ама то тоя пич е 2-3х моето ниво :P мисълта ми беше сега на моето ниво 13то (BounDLesS) ми е героя - та как да го развия ... какво да продалжа да вдигам гледам имаше една тема за развитие на мистик, но много объркващи отговори има о.О

Kilgor

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #17 -: Септември 08, 2009, 11:09:17 am »
Първо бий се с тояга !!! Второ трябва ти повече точност.По възможност и повече жизненост.Дух за сега не ти трябва, след 20то ниво чак.От базовите умения ти трябва само вътрешна концентрация на МАХ и най-много 2 точки на контра-атака ( само при условия че имаш хубав блок ).От другите умения които ще ти се разкрият след 15то ниво слагаш на "Майсторство с тояга" 2 точки ще можеш преди 20то ниво.Останалите точки си ги пази за 20то ниво и 30то и т.н.Слагай максимума на "Вътрешен дух" и "Болест".Другите магий по твой избор, ще си харесаш.

П.П. Във втора категория има далеч по-добри бижута,включително и с бонус +10.Също и брони с по-високи  бонуси.

П.П.П. Но най-напред махни меча и щита и сложи тояга.

Неактивен alabala

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #18 -: Септември 08, 2009, 11:22:02 am »
аз имам тояга 18то ниво с +4 интелект и +20% ловкост... ама ония 10-14 ниво мародери(мародери - стрелци) ме бият ... немога да убия даже 10то ниво ... явно по нататък ще я махна иначе сега си ги бия доволно. Сигурно не съм вдигал добре точките си ...  Благодаря

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #19 -: Септември 08, 2009, 11:32:07 am »
аз имам тояга 18то ниво с +4 интелект и +20% ловкост... ама ония 10-14 ниво мародери(мародери - стрелци) ме бият ... немога да убия даже 10то ниво ... явно по нататък ще я махна иначе сега си ги бия доволно. Сигурно не съм вдигал добре точките си ...  Благодаря
вземи един сапфирен меч на атаката и един щит и ще ги мелиш

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #20 -: Септември 08, 2009, 12:09:48 pm »
Вчера гледах статитиката на Хазарт и Тити .
Направи ми впечатление , че Тити се справя по-добре  при предизвикателствата . По моя логика,Тити е уцелил с комбинацията. 

tyty_man85

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #21 -: Септември 08, 2009, 03:04:17 pm »
Кака няма да уцеля като съм си пробвал всички варианти и на скоро забелязох и друго в една битка на арената на мистик и стрелец и ще го пробва м и него  ;D
благодаря много за всички съвети :) гледам много съм се прецакал см оите точки на уменията, някой може ли да ми каже кои умения са добри за мистик на мрака (мисля такъв да ставам, понеже нямам кой знае какъв гилд ... а някъде четох че мистика на светлината е за парти битки:) Благодаря отново:)
Виж 2-рият ми герой TYTY_MAN2 kak съм разпределил точките и каква екипировка ти трябва .С тая слабичка  екипировка бия  3-ма 19-то ниво без проблеми.А по-въпроса с лекуването накимериус не му трябва защото няма 4-та категория и няма кой да го бие,  но когато я пуснат ще се наложи да си променя точките ;)

tyty_man85

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #22 -: Септември 08, 2009, 03:07:46 pm »
аз имам тояга 18то ниво с +4 интелект и +20% ловкост... ама ония 10-14 ниво мародери(мародери - стрелци) ме бият ... немога да убия даже 10то ниво ... явно по нататък ще я махна иначе сега си ги бия доволно. Сигурно не съм вдигал добре точките си ...  Благодаря
И си намери тояга с критичен удар ,има по-малко поражения но един критичен ще ти свърши доста повече работа.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #23 -: Септември 08, 2009, 03:37:17 pm »
Кака няма да уцеля като съм си пробвал всички варианти и на скоро забелязох и друго в една битка на арената на мистик и стрелец и ще го пробва м и него  ;DВиж 2-рият ми герой TYTY_MAN2 kak съм разпределил точките и каква екипировка ти трябва .С тая слабичка  екипировка бия  3-ма 19-то ниво без проблеми.А по-въпроса с лекуването накимериус не му трябва защото няма 4-та категория и няма кой да го бие,  но когато я пуснат ще се наложи да си променя точките ;)
Моя мистик ще го коркам с тая подредба още известно време и ако не се държи подобаващо , ще му търтя ревизия за още 50 диаманта . ;D

tyty_man85

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #24 -: Септември 08, 2009, 03:45:50 pm »
Няма начин да не ги преразпределя още едни път ;) най-малко щото като мина в 5-та категория ще  отвори всичките магии вероятно.

Неактивен alabala

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #25 -: Септември 08, 2009, 06:34:36 pm »
еее днеска цял ден бъгната работа немоа видя профила ти - тити ... :(

tyty_man85

  • Гост
Re:Прецакан или ?...
« Отговор #26 -: Септември 08, 2009, 06:41:23 pm »
знам много бъгаво е целият ден 30 минути си купувам само храната от магазините :D