Автор Тема: Към админите  (Прочетена 4317 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Към админите
« Отговор #15 -: Септември 06, 2009, 11:22:22 pm »
в раздеб общи приказки само простотий тук там нещо по съществено на тоя му е скучно чакай да направи нова тема http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=4301.0 тоя пък намерил "нова" програмка чакай да се похвали каква глупост е направил божее милии

Оле божке iceTo0o се разсърди ... Раздела е "ОБЩИ ПРИКАЗКИ" какво лошо има да напишеш някой подобна тема ... Едвали ще е грешно ако и ти пуснеш една ... АААаааа чакай ти си нямаш хал-хабер от програми и се сърди на програмистите ...  ;D ;D ;D

Rayh

  • Гост
Re:Към админите
« Отговор #16 -: Септември 06, 2009, 11:31:06 pm »
да бе пич крум от както е започнала играта си е все почивка митака и той като гледам не се мярка в форума или поне само вечер го срещам а преди като вляза и исолде постоянно беше там ... абе бате бегай се скрии некъде .. тука който каква тема хване няма начин да не я оспами или да изтърси некоя глупост


това което се наказва е лични квалификации и даване на оценки и то персонални

аз с триене на постове няма да се занимавам имам си работа по ми е лесно да трия потребители не спазващи правилата оспамени теми ще има бол особено в тържище утре ще ходи в общи

за останалите ще наказвам бъди сигурен  ;)

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Към админите
« Отговор #17 -: Септември 06, 2009, 11:36:14 pm »
еми бате за това направете един раздел за оплаквания и там да се пише всичко а не веднага да банвате защото мога да ти кажа че в почти всички други игри има тема за оплакване  ;)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Rayh

  • Гост
Re:Към админите
« Отговор #18 -: Септември 06, 2009, 11:43:03 pm »
има докладване на проблеми и въпроси

пишеш си проблема и заключваш  ;) ако няма решение до ден два влизаш пак можеш да я отвориш и питаш пак

за по сигурно линк на лично на мен или колега ще бъде видяно и ще получиш някакъв отговор дали ти харесва е друга работа  ;)