Автор Тема: За "чиста и свята" арена  (Прочетена 4422 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
За "чиста и свята" арена
« -: Май 13, 2009, 11:34:31 pm »
Идеята ми е при битките на Арената да не се отчита влиянието на бонусите от Премиум менюто.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #1 -: Май 15, 2009, 07:41:09 pm »
Подкрепям с две ръце. И не само тези бонуси, а всичко което не е лично на героя.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 07:48:45 pm »
за ...  :)

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 08:00:25 pm »
И аз съм съгласен
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #4 -: Май 15, 2009, 09:22:44 pm »
аз не съм... тогава какъв е смисъла от това премиум... нали това е идеята който плаща да получава това, за което си плаща... има бонуси нека си ги ползва.. а и все пак всеки може да си избере с кой да се бие в арената нали така?

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #5 -: Май 15, 2009, 10:36:50 pm »
Е да ги позлва, ама спрямо чудовищата. Какъв е смисъла тогава да се влиза в битка като знаеш че ще загубиш ако си без премиум и се биеш с някой, който е със?
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #6 -: Май 15, 2009, 11:00:09 pm »
Премиума не дава предимство в битките ....

Цитат
ПРЕМИУМ

1. Дава на героя два допълнителни джоба.
2. Всички мисии изискват само една Точка за действие.
3. Занаятчийството изисква само една Точка за действие.
4. Времето за пътуване по картата е намалено с 50%.
5. Можете да съхранявате до 48 Точки за действие.
6. Можете да изпращате героя да работи в Таверната за 24 или 48 часа.
7. При прекратяване на работата получавате злато за изработеното до момента.
8. Възможност за автоматизирано многократно събиране на ресурс от дадено място.
9. Възможност за архивиране на Лични съобщения.


2 седмичните пакети обаче дават и предполагам те се имат предвид и аз съм съгласен че на арената може да не се вземат бонусите от  активиран подобен пакет !

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #7 -: Май 15, 2009, 11:06:12 pm »
извън темата е - ама някой може ли да каже какво се има предвид с тези джобове ... аз нещо не ги виждам никъде ...

...
ПРЕМИУМ

1. Дава на героя два допълнителни джоба.
...

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #8 -: Май 15, 2009, 11:07:27 pm »
извън темата е - ама някой може ли да каже какво се има предвид с тези джобове ... аз нещо не ги виждам никъде ...
как да видиш нещо което го няма ?  ;) ;D

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #9 -: Май 15, 2009, 11:12:38 pm »
Подкрепям с две ръце. И не само тези бонуси, а всичко което не е лично на героя.
Каква имащ в предвид под това "всичко което не е лично на героя." ?Да не би да искаш да кажеш за оръжия и т.н. взети от гилдията или?Малко не се разбира.Защото,ако е така ще стане весело.Кой се бие без броня,кой без оръжие...
Иначе съм съгласен с мнението на The_God.Нали затова си плащаш - да имаш предимство в играта.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #10 -: Май 16, 2009, 06:23:00 am »
Ами тази гилдия нали е нещо като съюз, няма ли бонуси от това. Ей такива разни уж малки нещица, дето си се натрупват и накрая те смазва само от бонуси... Може да има и други, не знам, не съм толкова навътре с играта, затова го казах по общо. Примерно нали има "мистик-бяла магия", който дава бонуси на съотборниците си, а този с черната трови враговете с проклятия. Смятате ли че това има място на арената? То може и да не може, но говоря абстрактно, да се помисли за всичко ако може. Да не стате после половин работа, ако въобще някой реши да се вслуша в нашите съвети :)

За пакетите ти плащаш, обаче не ка да пише някъде че си такъв и само останалите такива да смеят да се бият с теб, не да гледаш някой равностоен, да решиш да премерите сили и да те смачка с тези бонуси, няма да е много честно според мен! Затова дуела си е дуел! И 1vs1, когато има само единия премиум е "1+"vs"1". Ако двама с пакети или други бонуси си се бият не виждам проблем, както двама "чисти" ако си се бият, но иначе е доста подличко. Не знам, дано екипа помисли по въпроса и наситина да направи една "чиста и свята" арена.

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #11 -: Май 16, 2009, 06:51:35 am »
Ами тази гилдия нали е нещо като съюз, няма ли бонуси от това. Ей такива разни уж малки нещица, дето си се натрупват и накрая те смазва само от бонуси... Може да има и други, не знам, не съм толкова навътре с играта, затова го казах по общо. Примерно нали има "мистик-бяла магия", който дава бонуси на съотборниците си, а този с черната трови враговете с проклятия. Смятате ли че това има място на арената? То може и да не може, но говоря абстрактно, да се помисли за всичко ако може. Да не стате после половин работа, ако въобще някой реши да се вслуша в нашите съвети :)

За пакетите ти плащаш, обаче не ка да пише някъде че си такъв и само останалите такива да смеят да се бият с теб, не да гледаш някой равностоен, да решиш да премерите сили и да те смачка с тези бонуси, няма да е много честно според мен! Затова дуела си е дуел! И 1vs1, когато има само единия премиум е "1+"vs"1". Ако двама с пакети или други бонуси си се бият не виждам проблем, както двама "чисти" ако си се бият, но иначе е доста подличко. Не знам, дано екипа помисли по въпроса и наситина да направи една "чиста и свята" арена.
Гилдиите,които играят ролята на съюзите от ИО не дават никакви бонуси ;) .

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #12 -: Май 16, 2009, 07:03:36 am »
Бях чел, че и в гилдиите ще има разни сдружения, подобни на тези пакети (примерно сдружение на занаятчииите и някакви такива неща, които дават перманентен бонус на всички членове в гилдията).

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #13 -: Май 16, 2009, 07:29:43 am »
Бях чел, че и в гилдиите ще има разни сдружения, подобни на тези пакети (примерно сдружение на занаятчииите и някакви такива неща, които дават перманентен бонус на всички членове в гилдията).
Това мисля,че ще бъде в официалния старт на играта.Когато се изчистят всички бъгове и се пусне всичко планирано...

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:За "чиста и свята" арена
« Отговор #14 -: Май 16, 2009, 08:17:03 am »
Дадох тази идея защото класацията за слава ще бъде само за индивидуални битки един срещу един.
Цитат
Ситемата за слава вече е въедена.

Ето и правилата:

1. Двубой между играчи могат да бъдат провеждани само в Арената, която се намира в Имперския град (засега).
2. По време на двубоите екипировката на играчите губи от своята здравина. Нищо друго.
3. Всеки играч започва с 1200 слава по подразбиране.
4. Слава се дава като награда само за двубои 1 срещу 1.
5. Формула за славата:

Победителят получава: 16 точки слава + 4%(Славата на победения - Славата на победителя)
На победения му се вземат 16 точки слава + 4%(Славата на победения - Славата на победителя)+1
По същата логика там не би трябвало да участват и бонусите от гилдиите, когато и ако ги има.