Автор Тема: Компенсация  (Прочетена 6202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Karpy

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #30 -: Септември 08, 2009, 09:09:15 pm »
Според мене така се губи цялата логика . ИСКАМЕ ХУБАВА ИГРА , която да не ни губи особенно време, да не ни нерви и да не ни товари излишно . ::) Така убивате занаятите като нема занаяти се губи  повечето от чара на играта.Ако ми беше интересно само да се бия нямаше да развивам занаят.Щом сте го направили и сте вложили усилия в това ,моля направете го така че да е достъпно .Сега е просто безмисленно да се развива занаят.Има 1 виц в които се казва  Беше зле стана още по зле моля ви направете го пак да е само зле.;D


И аз искам да е само зле ! Или поне да ми върнат занята на KARPY преди да ми го оберат и занулят !!!! ама не вярвам на нищо вечеее .... или поне не тука !

ahilix

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #31 -: Септември 08, 2009, 09:16:01 pm »
То има проста логика..Аз произвеждам но имам само част от ресурсите - другите си ги набавям от пазара и стимулирам производителите им..Като изкарам нещо добро - ти го купуват и  стимулират мен..Перфектен кръг..Сега аз не произвеждам - съответно не купувам..Толкова..Ставам и за производител на ресурси и който иска да си блъска главата с производства , развитие на занаяти и комисионни..Хубавото в случая е , че вече не са ми необходими допълнителните часове - с тях копаех ама сега и без това пазара ще се пренасити та няма смисъл просто..От това си спестявам по 20 диаманта и от двата акаунта..Да не говорим че ордените вече ми стават излишни - оттук допълнителни спестявания и ползи..Като се замисля , нещата не са толкова зле - копам 15 хода за рубини или смарагди - с останалите обработвам каквото е дошло..В другия  правя същото с желязото..Харча общо 2 диаманта - 1 за да стигна до ресурса , 1 за обработката да е мигновена..Останалото - чиста печалба..Ама за мен..За тия дето са собственици на играта и очакват приходи - не знам как ще е.. ;D

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #32 -: Септември 08, 2009, 09:27:18 pm »
То има проста логика..Аз произвеждам но имам само част от ресурсите - другите си ги набавям от пазара и стимулирам производителите им..Като изкарам нещо добро - ти го купуват и  стимулират мен..Перфектен кръг..Сега аз не произвеждам - съответно не купувам..Толкова..Ставам и за производител на ресурси и който иска да си блъска главата с производства , развитие на занаяти и комисионни..Хубавото в случая е , че вече не са ми необходими допълнителните часове - с тях копаех ама сега и без това пазара ще се пренасити та няма смисъл просто..От това си спестявам по 20 диаманта и от двата акаунта..Да не говорим че ордените вече ми стават излишни - оттук допълнителни спестявания и ползи..Като се замисля , нещата не са толкова зле - копам 15 хода за рубини или смарагди - с останалите обработвам каквото е дошло..В другия  правя същото с желязото..Харча общо 2 диаманта - 1 за да стигна до ресурса , 1 за обработката да е мигновена..Останалото - чиста печалба..Ама за мен..За тия дето са собственици на играта и очакват приходи - не знам как ще е.. ;D

то при доган няма такива комисиони и то за реални пари явно при бат бойко е по скъпо   :o

Неактивен Karpy

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #33 -: Септември 08, 2009, 09:29:52 pm »
То има проста логика..Аз произвеждам но имам само част от ресурсите - другите си ги набавям от пазара и стимулирам производителите им..Като изкарам нещо добро - ти го купуват и  стимулират мен..Перфектен кръг..Сега аз не произвеждам - съответно не купувам..Толкова..Ставам и за производител на ресурси и който иска да си блъска главата с производства , развитие на занаяти и комисионни..Хубавото в случая е , че вече не са ми необходими допълнителните часове - с тях копаех ама сега и без това пазара ще се пренасити та няма смисъл просто..От това си спестявам по 20 диаманта и от двата акаунта..Да не говорим че ордените вече ми стават излишни - оттук допълнителни спестявания и ползи..Като се замисля , нещата не са толкова зле - копам 15 хода за рубини или смарагди - с останалите обработвам каквото е дошло..В другия  правя същото с желязото..Харча общо 2 диаманта - 1 за да стигна до ресурса , 1 за обработката да е мигновена..Останалото - чиста печалба..Ама за мен..За тия дето са собственици на играта и очакват приходи - не знам как ще е.. ;D

Браво дойде на моята мисъл вече май :-))))) ! Няма смисъл и логика , да не говорим за печалба ! Просто трябва да се позамислят собствениците за раздвизване малко ! Вярно киза е ама и в криза някой хора работят :-)))) Не е лошо да са повечко , поне умните хора на България казват че по-бързо ще се оправим ...... ама малко аз пак не вярвам ! :-)))))

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #34 -: Септември 08, 2009, 09:52:49 pm »
сега да има яснота аз съм взимал и сам давал комисиони и то реални  ;)

има логика и тя е е ма сделка има пари тук стана ама аз казах БАТ  БОЙКО


това е логиката в ио груп сори че се съм бил такъв идиалист  :)


до тук бях поне с помоща към ние  сме великите ако искате  ;)

ако искат да ме бамнат аз съм преди всичко човек  :)

ahilix

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #35 -: Септември 08, 2009, 09:59:29 pm »
Да ви кажа аз лично съм ужасен от начина по който се работи..Играта си е на собствениците - това от ясно ,по - ясно..Каквото те си решат за нея,това ще е - и това ясно..Въпроса ми към Мони и Хаос - смятате ли за редно да правите профилактика , след което в играта да има съществени промени , които не са обявени никъде..Аз лично докато се усетя изгорях с известно количество злато заради увеличените цени! Писах в друга тема - уважението не е навредило никому..И пак в една тема написах ,че по този начин аз оставам за себе си с твърдото убеждение ,че никой не знае какво прави , какво следва и какво ще бъде..Иначе няма логика , ако всичко е по някакъв график и промените се извършват целенасочено и обмислено , играчите/ на всичкото отгоре са и тестващи/ ,да не бъдат уведомявани поне ден преди евентуална промяна в геймплея..Тук това стана лоша практика, вместо изключение..

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #36 -: Септември 08, 2009, 10:40:46 pm »
Моля да бъде обърнато внимание ,че във връзка с проблемите, играта , съответно аукциона не функционират..Моля ако е възможно при стартирането да бъде удължен срока с пропуснатото време на всички оферти..Може да ви се струва дребнаво ,ама при мен това са 20 к злато ,дето просто трябва да направя 60 битки за да го набавя..И съвсем не е маловажен въпроса.. >:( >:( >:(

Недей така, че ако играта си поиска всички безплатни комисионни за предмети пускани за диаманти до сега, няма да можеш да и се изплатиш.

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #37 -: Септември 08, 2009, 10:59:06 pm »
Недей така, че ако играта си поиска всички безплатни комисионни за предмети пускани за диаманти до сега, няма да можеш да и се изплатиш.

респект батка но къде по дяволите е логиката да ми вземат 100 диманта или колкото трябва за реални продажби  ;)

ahilix

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #38 -: Септември 08, 2009, 11:10:46 pm »
Недей така, че ако играта си поиска всички безплатни комисионни за предмети пускани за диаманти до сега, няма да можеш да и се изплатиш.
Първо трудно възприемам израза в червено ..Безплатна комисионна е нещо ново за мен..Но пък тук научих доста нови неща в сектор икономика ,така че не се учудвам..Второ - несъбраните комисионни не се дължат на причини ,за които имам каквато и да е вина , докато спирането на играта и загубата на време в аукциона е пряка последица от действия на екипа..Там пише ясно - 24 часова оферта..Плащам изисканата комисионна при това условие и посредника при приемане на комисионната се задължава да осигури 24 часово представяне на офертата ми..Толкова.

Eдит:    45. Всеки е длъжен да поправи вредите, които виновно е причинил другиму.
    Във всички случаи на непозволено увреждане вината се предполага до доказване на противното..

Цифрата отпред е члена в ЗЗД..
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 11:25:45 pm от ahilix »

Неактивен Karpy

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #39 -: Септември 08, 2009, 11:44:33 pm »
Първо трудно възприемам израза в червено ..Безплатна комисионна е нещо ново за мен..Но пък тук научих доста нови неща в сектор икономика ,така че не се учудвам..Второ - несъбраните комисионни не се дължат на причини ,за които имам каквато и да е вина , докато спирането на играта и загубата на време в аукциона е пряка последица от действия на екипа..Там пише ясно - 24 часова оферта..Плащам изисканата комисионна при това условие и посредника при приемане на комисионната се задължава да осигури 24 часово представяне на офертата ми..Толкова.

Eдит:    45. Всеки е длъжен да поправи вредите, които виновно е причинил другиму.
    Във всички случаи на непозволено увреждане вината се предполага до доказване на противното..

Цифрата отпред е члена в ЗЗД..
Правилно Ахиле ! На мен в ИО като цитирах закона е и малка майна ми запушиха устата до края на ерата ! Но както ти каза който виновно е причинил увреда ...още повече от самия създател е нужно без увъртане да възстанови увреденото ! А са засегнати почти всички играчи сега !!! Независимо че все още мисля че съм играча внесъл в играта една от най крупните суми за развитие :-)))
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 11:46:07 pm от Karpy »

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #40 -: Септември 09, 2009, 12:36:45 am »
Много е забавно обаче - казваме им че комисионните са брутални, всъщото време се изтъква друг абсурд, че не може обикновенните да струват колкото редките и епичните и легендарните и те какво ревашват - да ни направят на пук и вместо само епичните да са на 100% а другите на по малко, те оставят обикновенните на 100% и увеличават другите. Тук вече не говорим за неуважение, тук говорим за съвсем преднамерена гавра!

Неактивен bor4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +4/-15
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Компенсация
« Отговор #41 -: Декември 30, 2009, 12:14:08 am »
izvinqvam se za latinicata bugnaha mi se ezicite. Ta da ama vie ste golemi .... zakakvo zimate diamanti az otnachaloto ne sam polzval diamanti sq malko kucam ama ne mislq 5lv da davam za diamanti a teq komisionni da ne govorim  :D to ne e komisionna to obir ... 4800 za kopiq 3 kategoriq to ti shte zemesh da kajem 10000 pak si na kqr samo s 6000 :D  abe adminite da se opravqt