Автор Тема: Компенсация  (Прочетена 6208 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Компенсация
« -: Септември 08, 2009, 01:54:14 pm »
Моля да бъде обърнато внимание ,че във връзка с проблемите, играта , съответно аукциона не функционират..Моля ако е възможно при стартирането да бъде удължен срока с пропуснатото време на всички оферти..Може да ви се струва дребнаво ,ама при мен това са 20 к злато ,дето просто трябва да направя 60 битки за да го набавя..И съвсем не е маловажен въпроса.. >:( >:( >:(

Неактивен mouce

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +1/-2
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #1 -: Септември 08, 2009, 02:11:09 pm »
Съгласна съм с тебе, но едва ли ще го направят...
Това не е приоритет на създателите на играта... Инче кой и за какво ще плаща, за да се играе и да имат печалба :)
Сега няма да го направят и ти ще се принудиш да изпратиш някой друг смс или да вземеш картата, за да си помогнеш сам....
Мисли като тях и ще видиш за какво става въпрос :)

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #2 -: Септември 08, 2009, 02:24:25 pm »
Съгласна съм с тебе, но едва ли ще го направят...
Това не е приоритет на създателите на играта... Инче кой и за какво ще плаща, за да се играе и да имат печалба :)
Сега няма да го направят и ти ще се принудиш да изпратиш някой друг смс или да вземеш картата, за да си помогнеш сам....
Мисли като тях и ще видиш за какво става въпрос :)

ще ми обясниш ли как точно да си набавя злато с смс  :o

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #3 -: Септември 08, 2009, 02:51:28 pm »
ще ми обясниш ли как точно да си набавя злато с смс  :o
Аз мога да обясня  ;). Пускаш SMS и след това активираш премиум за две седмици и ти дава злато за твоята 24 часова работа ако не се лъжа.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #4 -: Септември 08, 2009, 02:56:38 pm »
Аз мога да обясня  ;). Пускаш SMS и след това активираш премиум за две седмици и ти дава злато за твоята 24 часова работа ако не се лъжа.


леле с тия пари май милионер ще стана  :D :D :D :D

сериозно аз не съм работил в кръчма от много отдавна не върви се пак девойките са по красива компания  ;)

сериозно не мисля че ще има компенсация но би било редно аз губя в момента часове че щях да кова 72 броя оръжия  :'(

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #5 -: Септември 08, 2009, 03:04:38 pm »
Аз мога да обясня  ;). Пускаш SMS и след това активираш премиум за две седмици и ти дава злато за твоята 24 часова работа ако не се лъжа.
Да, това е единствения начин, но за съжаление аз си пуснах премиум за 8 месеца още съвсем в началото, когато нямаше от къде да знам че златото ще е такъв проблем...

Сега примерно съм се набутал с 25 диаманта за ордена на търговците, само и единствено за да смогвам с храната и точно към обяд ми беше рефреша. Сега точките за действие се трупат, а храна няма, златото също е прекалено малко и едва щеше да стигне за нея, после като се сбия с нея, пък да взема новата в полунощ, а сега какво става, точките се трупат... Сега в полунощ ще има 10-тина точки повече, за които аз няма от къде да взема злато, за да си купя от безбожно скъпата храна в аукциона, как да си изхарча точите за действие по единствения възможен полезен начин, а именно в култа, където да се биеш е доста скъпо удоволствие?! Едвам стига храната от всички магазини за 10-тина битки и без това ми се трупат точки които не смогвам да похарча поради липсата на храна и злато, а на всичкото отгоре през няколко дни става нещо и съвсем не смогвам... Почва много да ми се гади от тази игра и все повече започва да ми напомня на ИО, от където се махнах за да мога да се наспивам и сега тук да вися и да чакам някакви неща денонощно да се чудя как а свържа двата края, нещо не ми харесва тая работа...

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #6 -: Септември 08, 2009, 03:16:08 pm »
Отивай да харчиш точки ...

ahilix

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #7 -: Септември 08, 2009, 03:25:54 pm »
За компенсация имаме нови цени на предметите - удвоени , утроени , учетворени...Досега не можех си пусна предметите с 20 атаки - сега ми трябват 200...Честито на победителите

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #8 -: Септември 08, 2009, 03:26:01 pm »
Отивай да харчиш точки ...
Няколко човека вече ми се похвалиха че има по 24 точки бонус, което е много хубаво. Гледам и аз имам някъде по 5-10 точки бонус, някъде дори по 15-20, само не разбрах на какъв принцип се слага този бонус, защото в единствения акаунт в който ме интересува колко са ми точките те са по-малко от колкото трябва да бъдат!

Снощи DandD имаше към 50 точки за действие, а сега има 52. А все си мисля че дори без никакъв бонус тряба да са над 70!!! С бонус над 80!!! Гледам има акаунти които си бяха към 40 и сега са на 48, всичко е точно, но тя е с пакет и моля да бъде поправена грешката, сега тя трябва да има най-малко 72 точки за действие, нали?
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 03:29:40 pm от Juggernaut »

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #9 -: Септември 08, 2009, 03:27:23 pm »
За компенсация имаме нови цени на предметите - удвоени , утроени , учетворени...Досега не можех си пусна предметите с 20 атаки - сега ми трябват 200...Честито на победителите
Е какво супер, спираме да занаятчийстваме, почваме да майсторим само когато ни трябва злато  ;D Пък ако излезе нещо евала, ама няма да отиде в аукциона, със сигурност!

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #10 -: Септември 08, 2009, 03:27:39 pm »
аз съм най прецакан от 61 при спирането 48 сега  :'(

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #11 -: Септември 08, 2009, 03:30:49 pm »
аз съм най прецакан от 61 при спирането 48 сега  :'(
Явно тези с пакетите са ги отсвирили, чакаме по 24 точки отгоре, моля!

ahilix

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #12 -: Септември 08, 2009, 03:31:15 pm »
аз съм най прецакан от 61 при спирането 48 сега  :'(
Ти видя ли си цените на предметите вече...Какви часове , какви 5 лева..За да си пуснеш предметите - 120к злато..Накой тотално не е наред с главата или хал хабер си няма от играта..

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #13 -: Септември 08, 2009, 03:32:32 pm »
А гаврата със занаятчийте е най-голяма, те и без това не можеха да работят, за да не се прецакат и сега какво, компенсация никаква :) Сякаш цените не стигат... може да бутнат по +100 000 златце във всеки акаунт, ей това му викам компенсация аз ;)

tyty_man85

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #14 -: Септември 08, 2009, 03:33:22 pm »
На мен пи пуснаха 20-тина точки отгоре