Автор Тема: Компенсация  (Прочетена 5973 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #15 -: Септември 08, 2009, 03:34:01 pm »
Ти видя ли си цените на предметите вече...Какви часове , какви 5 лева..За да си пуснеш предметите - 120к злато..Накой тотално не е наред с главата или хал хабер си няма от играта..

ордена не работи бре явно стара база са качили а часовете си ми требват убивам за тях  ;)

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #16 -: Септември 08, 2009, 03:35:03 pm »
На мен пи пуснаха 20-тина точки отгоре
Всеки който е бил на 0 точки преди спирането е набарал на баницата мекото... Това не е никаква компенсация, като ще се добавят точки, да е на всички по равно ! Или ако на някой няма да му се добавят, то поне да не се намаляват, какво е това?!

ahilix

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #17 -: Септември 08, 2009, 03:35:35 pm »
Мне - такива ще са цените - за лилавите хасти - близо 8000..С ордена - 4 к комисионна за 1 хаста..

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #18 -: Септември 08, 2009, 03:37:12 pm »
Мне - такива ще са цените - за лилавите хасти - близо 8000..С ордена - 4 к комисионна за 1 хаста..

 ;D ;D свърши майсторенето

tyty_man85

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #19 -: Септември 08, 2009, 03:40:01 pm »
Не съм бил на 0-ла точки обаче ;D Късметлия съм

ahilix

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #20 -: Септември 08, 2009, 03:43:22 pm »
;D ;D свърши майсторенето
Свърши играта..ИО ми стига да се нервя с промени..Тук ще пропусна..Влизам веднъж на 100 дни и толкоз..Да си я играят специалистите дето ги мъдруват без даже да са наясно с играта..Те да си тестват , те да си се оправят..Аз да не съм опитна мишка?!! Че и един не напише - ей ще се променят  нещата пак - пуснах сега едни предмети без да загледам и ми свърши златото..Ми да не казвам какво ,че съм бесен...Аман вече..Спирам да пиша ,че сериозно ще се скараме с някои хора..То бива подигравки , то може ама пък това на нищо не прилича..

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #21 -: Септември 08, 2009, 03:50:32 pm »


то в 4 категория и в 5 явно ще иска милиони

е то бива то може ама това е оливане и не релно от никъде гледано

Неактивен lisela

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +60/-41
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Компенсация
« Отговор #22 -: Септември 08, 2009, 03:51:43 pm »
и кое казвате сега че е променено и е станало по скъпо
щото гледам и не мога да разбера  :o

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #23 -: Септември 08, 2009, 03:56:27 pm »
и кое казвате сега че е променено и е станало по скъпо
щото гледам и не мога да разбера  :o

ами мълчи като не знаеш

да се спре играта заради тъпа комисиона и да не се оправят проблема със занаята си е честно подигравка

съжалявам но аз не мисля да съм час от това спирам да пиша  8)


Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #24 -: Септември 08, 2009, 03:57:09 pm »


то в едит:3 категория и в 5 явно ще иска милиони

е то бива то може ама това е оливане и не релно от никъде гледано
Не не! Увеличаването на цените на предметите трябваше да се направи много отдавна, защото цените им са нелепо ниски! Но комисионната си беше и стана още по-голяма глупост. Но не цената е грешна, цената и е добре, образуването на комисионната е грешно! Въобще не трябва да има комисионна тук, че чак и твърда...

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #25 -: Септември 08, 2009, 03:58:43 pm »
и кое казвате сега че е променено и е станало по скъпо
щото гледам и не мога да разбера  :o
 

   Сега цената на предмета зависи от това дали е обикновен, рядък, легендарен или епичен. Дотук добре, ама защо първо не оправиха занаятчийските точки.

Rayh

  • Гост
Re:Компенсация
« Отговор #26 -: Септември 08, 2009, 03:59:56 pm »
Не не! Увеличаването на цените на предметите трябваше да се направи много отдавна, защото цените им са нелепо ниски! Но комисионната си беше и стана още по-голяма глупост. Но не цената е грешна, цената и е добре, образуването на комисионната е грешно! Въобще не трябва да има комисионна тук, че чак и твърда...

комисиона да да ми искат такса 1 диамант да си пусна оферта и 10 % при продажба това да другото са глупости ще толерираме копачи не майсторите  >:(

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #27 -: Септември 08, 2009, 04:06:25 pm »
комисиона да да ми искат такса 1 диамант да си пусна оферта и 10 % при продажба това да другото са глупости ще толерираме копачи не майсторите  >:(
Стига глупости, диаманти за да си пусна офертата, ми ако офертата е за 1 диамант?! Каквато и да е комисионната, злато или диаманти, тя трябва да е само след продажба и да не е 100%, като сега, а някакъв разумен %!!!

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #28 -: Септември 08, 2009, 04:22:41 pm »
Може би ако разработчиците се осъзнаят, че сегашното положение с комисионната не е добро и за тях, ще вземат да направят някоя промяна... А защо не е добро - ами при тези цени вече ще се пускат по-малко предмени за диаманти, хора, които по принцип си печелят диамантите от търговия, защото не могат да си позволят да пращат постоянно смс-си, просто ще се откажат... Досега всъщност тези успяваха да спечелят някой диамантче за премиум и някоя друга екстричка като я купуваха предмет за злато и после го пускат за 1-2 диаманта, я се лишават от хубави намерени предмети, за да спечелят от тях чрез хора, които пък могат да пращят повече смс-и - не само за членство, но и за да пазаруват с тях. Сега тези възможности всъщност умират, защото стават прекалено неизгодни финансово, и тези хора, които така да се каже косвено наливат пари в играта, или ще спрат да играят, или просто няма да се мъчат да придобият диаманти и да си активират премиума. Това е една линия на загуба за разработчиците. Другата е развитите акаунти, които ще се изнервят от положението и ще се откажат, или поне няма да дават луди суми диаманти да си набавят ресурсите за изработки, защото дори и да изкарат нещо добро, след това няма да имат злато да го пуснат.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен telefon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +7/-0
  • бирата е важно нещо
    • Профил
Re:Компенсация
« Отговор #29 -: Септември 08, 2009, 08:42:59 pm »
Според мене така се губи цялата логика . ИСКАМЕ ХУБАВА ИГРА , която да не ни губи особенно време, да не ни нерви и да не ни товари излишно . ::) Така убивате занаятите като нема занаяти се губи  повечето от чара на играта.Ако ми беше интересно само да се бия нямаше да развивам занаят.Щом сте го направили и сте вложили усилия в това ,моля направете го така че да е достъпно .Сега е просто безмисленно да се развива занаят.Има 1 виц в които се казва  Беше зле стана още по зле моля ви направете го пак да е само зле.;D
бира .........  рокендрол