Автор Тема: Хубави неща за без пари  (Прочетена 3631 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #15 -: Септември 08, 2009, 08:15:29 pm »
Коя категория копия искаш?

Вече не искам.. говоря ти за преди

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #16 -: Септември 08, 2009, 08:29:28 pm »
Е аз така и ще направя - всяко нещо с номинал над 1000 ще пускам само при договорен пазар - което пък значи че ще огранича на максимум пускането на наистина хубави предмети  / говоря за рубинени рецепти /..Каква глобална стратегия - то икономическия модел е сбъркан отвсякъде вече..От скромниа ми опит знам и какво ще стане - нещата няма да потръгнат , ще пипнем още 5-6 неща/ ама не тези дето трябва/и съвсем ще прецакаме идеално работеща система..Става ми скучновато вече - икономиката беше солта на играта..Сега битки..Дето и интрига няма в тях..
абе знам ли... дано не се повтори сценария ИО, че ще е жалко... но при един и същ екип някак трудно си представям да е различно :(
така и не разбрах кога и какво се пречупи... още си спомням хъса на Мони и Хаос, когато се създаваше ИО, комуникацията с играчите...
а сега е пълна боза... въпреки, че е машина за пари с безбройните светове, хилядите играчи и наляти пари от СМС-и...
както и да е
поживем - увидим, както казват братята руснаци (тук се опитвам да мисля положително  ;D )
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Rayh

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #17 -: Септември 08, 2009, 08:46:39 pm »
абе знам ли... дано не се повтори сценария ИО, че ще е жалко... но при един и същ екип някак трудно си представям да е различно :(
така и не разбрах кога и какво се пречупи... още си спомням хъса на Мони и Хаос, когато се създаваше ИО, комуникацията с играчите...
а сега е пълна боза... въпреки, че е машина за пари с безбройните светове, хилядите играчи и наляти пари от СМС-и...
както и да е
поживем - увидим, както казват братята руснаци (тук се опитвам да мисля положително  ;D )

както са казали хората мечтите умират последни  :)

приказката за стълбата си я чела  ;)

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #18 -: Септември 09, 2009, 07:29:35 am »
Да - купена е - честито на този който я е взел - със здраве да си я ползва..

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #19 -: Септември 09, 2009, 09:24:35 am »
И аз се присъединявам към мненията. Сега направих една жълта тояга 28-ми ниво. Комисионната е 6000! Не и ли малко множко? Ще кажете, че за диаманти ще я продам, но нали се досещате за ресурса, който е вложен, че е с диаманти изцяло купен, а и като сложиш, че е с рубин... То всяка да светеше ще се избие, ама...