Автор Тема: Хубави неща за без пари  (Прочетена 3633 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Хубави неща за без пари
« -: Септември 08, 2009, 05:06:39 pm »
В знак на протест срещу безумията дето се вършат пуснах 2 сини и един жълт предмет - 2 хасти и една броня срещу злато - на символична цена..Наддавайте - това като подарък за Довиждане от мен...Жълтата хаста особено си заслужава и максималната цена дето съм и я сложил но не държа..И понеже много приказват разни разбирачи ,после ще постна и цената за която е купена - да ми обяснят тогава и от екипа включително как с това злато ще изработиш тая хаста..

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #1 -: Септември 08, 2009, 05:10:10 pm »
Отказваш се от играта ли?
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #2 -: Септември 08, 2009, 05:15:01 pm »
От производството със сигурност - от играта - не точно..Ще влизам по 1 път на ден за 10 мин да си направя битките за точките и толкова..Ако това е смисъла на тази игра - браво...Значи най сетне съм осъзнал какво целят създателите.. По едно време се бях заблудил от изказвания на Хаос ,че ще е нещо смислено , в което ще се толерира предприемчивостта , производството , търговията , дори търговския нюх и дори умерената спекула..Ама явно не съм доразбрал нещо..Как да е..Вече ми се изясниха нещата :)
« Последна редакция: Септември 08, 2009, 05:17:34 pm от ahilix »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #3 -: Септември 08, 2009, 05:37:48 pm »
От производството със сигурност - от играта - не точно..Ще влизам по 1 път на ден за 10 мин да си направя битките за точките и толкова..Ако това е смисъла на тази игра - браво...Значи най сетне съм осъзнал какво целят създателите.. По едно време се бях заблудил от изказвания на Хаос ,че ще е нещо смислено , в което ще се толерира предприемчивостта , производството , търговията , дори търговския нюх и дори умерената спекула..Ама явно не съм доразбрал нещо..Как да е..Вече ми се изясниха нещата :)

Аз разбирам защо пуснаха комисионната ... Златото се обезцени прекалено много ... Аз си търсех едни хубави метателни копия ... Извинявай ама под 5 диаманта които дават точност и ливкост или точност и жизненост просто не намерих ... Направооо ... пращах СМС обаче някой го купи преди мен и 5 лева на вятъра ... Немога да открия нищо на нормални цени ... 50 медни кюлчета - 6000 на какво прилича това !?

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #4 -: Септември 08, 2009, 05:46:32 pm »
ако са 6000 злато щех да бързам да ги купя твя е супер оферта за сегашните спекулации
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #5 -: Септември 08, 2009, 05:47:32 pm »
Синята хаста вече беше купена..На пазара са една броня и черешката - жълта осакатяваща хаста..

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #6 -: Септември 08, 2009, 06:18:59 pm »
Аз разбирам защо пуснаха комисионната ... Златото се обезцени прекалено много ... Аз си търсех едни хубави метателни копия ... Извинявай ама под 5 диаманта които дават точност и ливкост или точност и жизненост просто не намерих ... Направооо ... пращах СМС обаче някой го купи преди мен и 5 лева на вятъра ... Немога да открия нищо на нормални цени ... 50 медни кюлчета - 6000 на какво прилича това !?
Коя категория копия искаш?

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #7 -: Септември 08, 2009, 06:28:08 pm »
Аз исках кат 2 ама няма иначе ако имах едни с кпритичен и ловкост или и точност па и жизненост става
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #8 -: Септември 08, 2009, 06:30:08 pm »
3 та имам хубави сини..Сравнително евтини..

tyty_man85

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #9 -: Септември 08, 2009, 07:03:25 pm »
Значи и аз ще се включа да оборудвам малко гилдията че са доста зле горките ;D

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #10 -: Септември 08, 2009, 07:09:39 pm »
Значи и аз ще се включа да оборудвам малко гилдията че са доста зле горките ;D

Казвай какво искаш - по принцип ще разпродавам всичко ..Имам 5-6 сини хасти - склонен съм да се разделя със всичките срещу злато..То ми се уби вече и желание за игра и всичко..А хората дето са инвестирали в икономика направо ги съжалявам..Толкова усилия , толкова напразни надежди..Ето ви примера дето Сандо го даде и го погледнах - броня една наша лилава вече е оценена на 15 к злато по номинал - съответно толкова е комисионната за 24 часа..Чудя се тоя дето ги мисли всички тия неща играе ли изобщо реално..Говоря да си развие нещата от А до Я без да си ги пише на готово ..Както всички играят..Дали има такъв от Екипа..И ако има ми е любопитно какво е произвел досега - да видя ....Може пък аз да съм в грешка и нещата да са си нормални.. ;D

tyty_man85

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #11 -: Септември 08, 2009, 07:20:23 pm »
Ами пускай каквото имашако не аз  все някой ше го купи щом е за злато, аз вече взех една броня.Аз затова си дремя само на редки,то и без това рядко стават и не се и мъча по-нагоре.Купувам си ги от магазините за злато и хич не се занимавам да ги изработвам .Като се сетя колко ресурс и диаманти съм изхабил да си развивам занаята ама и то с тая 3-та категория кво друго да се прави.

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #12 -: Септември 08, 2009, 07:39:07 pm »
Ами пускай каквото имашако не аз  все някой ше го купи щом е за злато, аз вече взех една броня.Аз затова си дремя само на редки,то и без това рядко стават и не се и мъча по-нагоре.Купувам си ги от магазините за злато и хич не се занимавам да ги изработвам .Като се сетя колко ресурс и диаманти съм изхабил да си развивам занаята ама и то с тая 3-та категория кво друго да се прави.
То и моя стрелец е със жълти копия - точност 18 и критикъл 12 - няма и с тях засега кой да го бие..Направо ще се разбираме и за цени - ще ти пратя листа с оборудването..Лилавите вече пък няма да ги пускам на пазара...Който иска да дава по 50-60 к злато на ден...Аз може да не съм съвсем добре , ама не съм полудял тотално още.. ;D

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #13 -: Септември 08, 2009, 07:50:23 pm »
ужасно ме е яд
от една страна, че нямам достатъчно злато да си купя нещо "на далавера"
от друга страна - че ви принуждават на такива глупости...

що не задържите малко, може промяната на номиналните цени да е част от по-глобална промяна, която пък в крайна сметка да е за добро...

ама така "на сляпо" трудно се вземат решения...
(само не ги вземайте емоционално, ако мога да си позволя лично мнение)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

ahilix

  • Гост
Re:Хубави неща за без пари
« Отговор #14 -: Септември 08, 2009, 08:01:05 pm »
ужасно ме е яд
от една страна, че нямам достатъчно злато да си купя нещо "на далавера"
от друга страна - че ви принуждават на такива глупости...

що не задържите малко, може промяната на номиналните цени да е част от по-глобална промяна, която пък в крайна сметка да е за добро...

ама така "на сляпо" трудно се вземат решения...
(само не ги вземайте емоционално, ако мога да си позволя лично мнение)
Е аз така и ще направя - всяко нещо с номинал над 1000 ще пускам само при договорен пазар - което пък значи че ще огранича на максимум пускането на наистина хубави предмети  / говоря за рубинени рецепти /..Каква глобална стратегия - то икономическия модел е сбъркан отвсякъде вече..От скромниа ми опит знам и какво ще стане - нещата няма да потръгнат , ще пипнем още 5-6 неща/ ама не тези дето трябва/и съвсем ще прецакаме идеално работеща система..Става ми скучновато вече - икономиката беше солта на играта..Сега битки..Дето и интрига няма в тях..