Автор Тема: Колеги помагайте  (Прочетена 1689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Колеги помагайте
« -: Май 14, 2009, 06:15:38 am »
 Имам проблем с бижутера и вчера бях писал в раздел "Проблеми", но явно екипа сега е претоварен, така че който може да помага. Става въпрос за следното: имам герой Бижутер и Ювелир 2 ниво, имам заучени рецепти, но при опит да изработя нещо от 2 ниво  ми изписва, че нямам необходимите ресурси, при положение че ги имам. Възможно ли е да иска камъните да са обработени от Ювелира с рецепти 2 ниво. В същото време камъни обработени с рецепта 2 ниво ги събира с тези изработените на 1 во ниво. Например ето какво ми дава при нешлифован Ахатов амулет:
Бронзово кюлче 2 / 1    Калаено кюлче 2 / 1 Скъпоценен ахат 8 / 1
   Нямате достатъчно ресурси, за да изработите този предмет.

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re: Колеги помагайте
« Отговор #1 -: Май 15, 2009, 09:52:57 pm »
Раздели ги и пак пробвай. ;)
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re: Колеги помагайте
« Отговор #2 -: Май 16, 2009, 05:46:57 am »
 Оправих се, по много интересен начин. Нали ми все ми пишеше че нямам достатъчно ресурси. Аз взех че се заредих с ресурс поне за 10 изделия и рецептите се отвориха - на всички изчезна червеното хиксче. След което заработиха нормално, дори при първоначалните материали с които не тръгваха. Така и си остана загадката, защо не тръгваха и ме мъчиха няколко дена.     
 Заключвам.