Автор Тема: За или против използването на много акаунта от един потребител.  (Прочетена 2531 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Аз лично съм против използването на два или повече акаунта от един потребител. Проблемът е, че се използва един акаунт за игра в ИХ, докато другите се използват за събиране и обработка на ресурси, като по такъв начин тези играчи затормозяват пазара. Т.е. създават си едно предимство пред играчите с един акаунт. За целта предлагам, ако е възможно да се проследи, всички акаунти на играчите, използващи така наречения multi-accounting да бъдат задължително с включен премиум и орден на занаятчията.

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
против

ahilix

  • Гост
Стига бе..Тъкмо си направих Стрелец и аз да съм като хората..С 2 акаунта поне.. ;D

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Аз лично съм против използването на два или повече акаунта от един потребител. Проблемът е, че се използва един акаунт за игра в ИХ, докато другите се използват за събиране и обработка на ресурси, като по такъв начин тези играчи затормозяват пазара. Т.е. създават си едно предимство пред играчите с един акаунт. За целта предлагам, ако е възможно да се проследи, всички акаунти на играчите, използващи така наречения multi-accounting да бъдат задължително с включен премиум и орден на занаятчията.
никой не ви спира и вие да си направите по 2 акаунта, за да е чесно. ако не ви се занимава си е отделен въпрос :-\

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Всеки си запълва свободното време както иска, играе ти се повече правиш повече акаунти.. Не ти се играе толкова развиваш един. ;)
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен amog

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Аз лично съм против използването на два или повече акаунта от един потребител. Проблемът е, че се използва един акаунт за игра в ИХ, докато другите се използват за събиране и обработка на ресурси, като по такъв начин тези играчи затормозяват пазара. Т.е. създават си едно предимство пред играчите с един акаунт. За целта предлагам, ако е възможно да се проследи, всички акаунти на играчите, използващи така наречения multi-accounting да бъдат задължително с включен премиум и орден на занаятчията.
Аз съм за. Какво само мрънкате, всеки има право да играе колкото си иска.Щом играта  го кефи, защо да не си направи два акаунта

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Все ми е едно! Защото мисля,че този,който е мулти плеуър не получават големи облаги от това,че играят с повече от 1 герой

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
за защото някой път някой приятел дойде и ти от твоя комп му даваш да си види неговия или пък някой пак приятел го няма за няколко дена и те моли да му развиваш героя или пък няма нет!!!!!!

Kilgor

  • Гост
Твърдо ДА !!! Все пак има три вида герой и играта с всеки един от тях е различна.Не мисля че това изкривява играта по някакъв начин.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
ДААААА
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен nrganev

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +24/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Аз съм против мултитата, но предлагам да има някаква вратичка.
ЗАщото ще дам примера, че със сетра ми играем и двамата и ако се сложи това само по Един акаунт на ID то тогава един от нас ще трябва да се откаже от играта.
Вратичката може да е : Нямат право да са в една гилдия, нямат право да си купуват един от друг на Акциона предмети
да влизат с разлика един от друг 1 час (или нещо подобно)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Това дали купуват един от друг в аукциона е трудно за следене. Освен ако не се сложи shadow на IP-то така че да не може да се виждат един-друг герои с едно и също IP.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
не разбрах само има ли право на 2 асс ?

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D