Автор Тема: Новости !  (Прочетена 1723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Новости !
« -: Септември 10, 2009, 01:57:41 pm »
Пускане на провинция  4 категория  в бета .
Провинция Сиимлия,  град Аркония .
Далеч от централните провинции, разположена до западните граници на Безкрайната гора, блатистата земя на провинция Сиимлия лежи. Главните находища на сяра в империята покриват целия район с почти нетърпима задушлива миризма на развалени яйца ......


Заедно с пускането на 4-та категория провинция , всички занаятчийски точки на играчите от категория 4 ще бъдат изтрити.
Всички, които имат точки в категория 4 на главните си занаятчийски професии, ще получат диаманти равни на броя на тези точки.


Считано от днес в играта са въведени рецепти за изработване на пръстени и амулети с рубин от занаятчийска Категория 3

Рецептите ще падат като плячка от убити врагове. Няма да се продават в магазините.

Примерни рецепти на бижута с рубин :

Елементът на здравината (пръстен)
+9 Сила
+9 Жизненост

Амулет на огъня
+9 Сила
+9 Жизненост

Хайде народе на рецептите с рубини  :D
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 02:03:55 pm от krest »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Новости !
« Отговор #1 -: Септември 10, 2009, 02:01:32 pm »
Заедно с пускането на 4-та категория провинция , всички занаятчийски точки на играчите от категория 4 ще бъдат изтрити.
Това да се разбира ли като изтриване на точките във втория занаят също или важи само за първия?
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Новости !
« Отговор #2 -: Септември 10, 2009, 02:04:29 pm »
Това да се разбира ли като изтриване на точките във втория занаят също или важи само за първия?
Ще бъдат изтрити всички точки в 4 кат , само за точките в основната професия ще има компенсация .
Изключение ще прави само ювелира , защото там категориите се вдигат с обработка и на обикновенни камъни .
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 02:22:50 pm от krest »

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Новости !
« Отговор #3 -: Септември 10, 2009, 02:29:11 pm »
Точно това ме интересуваше :)
Все пак ювелира ми има по 200 точки дори и в 5-та категория, а иначе като бижутер няма и 1 :-\
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новости !
« Отговор #4 -: Септември 10, 2009, 02:37:29 pm »
Точно това ме интересуваше :)
Все пак ювелира ми има по 200 точки дори и в 5-та категория, а иначе като бижутер няма и 1 :-\
и аз съм така, в 3та категория имам 212 точки, в другите категории имам не по малко от 120, а при бижутера имам 16 точки

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.