Автор Тема: Може би едно "Улеснение" ??  (Прочетена 6298 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #15 -: Септември 13, 2009, 05:40:34 pm »
Благодаря на mitinho !
Явно може да разсъждава!
Благодаря ти за подкрепата mitinho!

Убеден съм че е вярно това което И ТОЙ каза: "Няма да бъде във вреда на никого! На всекиго ще е от полза!"

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #16 -: Септември 13, 2009, 05:42:17 pm »
Чакам специалното обяснение на tyty_man85 с какво идеята за "купчинките" ще му навреди!

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #17 -: Септември 13, 2009, 05:43:08 pm »
Може да се направи това да важи само за храни и отвари (в това число временни и тези за дух и здраве) на мен 10 като максимален брой ми се струва по-справедливо, а и пак е нещо.
А това че някои са против е разбираемо, вложили са толкова пари за да си разширят дома..
Идеята не е лоша, но това дали ще я одобрят си зависи само от екипа.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Ne_pitai

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #18 -: Септември 13, 2009, 05:44:30 pm »
pietro_bg, никой не е казал, че идеята ти не е улеснение за нас, играчите!!! Но ти мислиш едностраничво!  ;) Помисли малко от гледна точка на хората, които правят тази игра и съответно трябва да печелят от труда си! Ако се въведе предлаганото от теб - отпада една от екстрите на премиума (да имаш 3 раници)! И тогава защо да пращат хората смс-и или да правят преводи?

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #19 -: Септември 13, 2009, 05:45:23 pm »
Специално благодаря и на DraganoW !

Ей... Уплаших се бе...

Помислих че аз съм останал единствения с логично мислене...

А то имало и други - на които съм признателен за подкрепата...

Така е, DraganoW ... Прочети най-първия ми въпрос... Всичко зависи от тях...

А това което се харесва на играчите - би следвало да го направят... Нали?

tyty_man85

  • Гост
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #20 -: Септември 13, 2009, 05:46:39 pm »
Колегата ти го обясни доста добре защо идеята ти няма да се приеме,къщата и раниците ще станат излишни,ще трябва да се правят доста промени по-играта и точно затова едва ли ще се приеме не че съм против но и сега ми е добре.А аз като бях 4-та категория с много повече магазини отколкото имаш ти трите раници ми бяха достатъчни без да ползвам къщата ,а твоят проблем с храната е че героят ти е прекалено слаб.
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 05:48:29 pm от tyty_man85 »

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #21 -: Септември 13, 2009, 05:47:23 pm »
Благодаря на mitinho !
Явно може да разсъждава!
Благодаря ти за подкрепата mitinho!

Убеден съм че е вярно това което И ТОЙ каза: "Няма да бъде във вреда на никого! На всекиго ще е от полза!"
Значи раниците + домът(който е 1 страница пълна)
Като купя храна колби,отвари от 3,4 провинции,запълвам всичко..
Представете си ако държа някакви брони,оръжия и т.н..
Мястото не стига,но неможе 50 меса в 1 :),трябва да има точни количества и т.н
Както казах може да се измисли,въпроса е дали ще се приеме от администраторите.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #22 -: Септември 13, 2009, 05:48:21 pm »
Ne_pitai , Нали се сещаш че "Премиума" няма само една полза - "раниците" ... има и достатъчно основателни други ползи...

Те раниците не ги губят... Пак си ги имат щото са си ги платили... Даже във тях - и в първа (каквато имат всички играчи - и тези без премиум) , и във втора, и във трета - се случва това което предлагам... Само ползи!

Премиумите пак ще събират три пъти повече от другите...

tyty_man85

  • Гост
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #23 -: Септември 13, 2009, 05:50:29 pm »
Всички играчи се справяха без твоята идея и занапред ще е така,не знам какво толкова го мислите.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #24 -: Септември 13, 2009, 05:51:02 pm »
Обаче колегата tyty_man85 страшно почва да ме кефи...

Сега си му е готино...
Ти му предлагаш още по-готино да му стане...
Той па не ще ...

Ако може технически - да се въведе за всички играчи с изключение на tyty_man85 - той май ще е най-доволен от всичките... ;D

newcomer

  • Гост
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #25 -: Септември 13, 2009, 05:52:39 pm »
На всеки ще му е от ползва,но просто няма смисъл от другите раници и "Дом" :)
Може би купчинката да е от 5 броя на отделна храна..
5 броя Месо или 10 за премиуми и т.н..
Може да се доизмисли идеята.. :)

Но това ще представлява сериозна промяна в геймплея, особено що се отнася до многостепенните зони. Сам знаеш, че преди да се отиде на такива "места" играча трябва сериозно да запаси героя и наемниците си (ако има такива). Всички знаем, че създаделите на играта се опитват да намалят колкото е възможно бързината на развитието на играта, а със стъпката, която предлага Pietro_bg качването на ниво на героя ще се улесни. Без съмнение категория 4 и бъдещата категория 5 ще бъдат трудни. Доколко разбрах от различни теми във форума ще има зони, където буквално жив ще изядат героя ти / и което е по-опасно - заедно с екипировката му. Та там предполагам с тази допълнителна храна и колби дух на героите ще им е по-лесно да оцелеят, което ще попречи на оригиналната идея, а именно тези зони да са опасни.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #26 -: Септември 13, 2009, 05:53:58 pm »
Би следвало, но не винаги го правят..
Както това с комисионните като ги сложиха отначалото на 100% .. Е, сега вече не е така и е по-добре.

А и играта е още в процес на развитие, може да не го въведат в бетата, но това да стане в официалния свят.
Все пак доста хора в момента са за 4 категория, а наскоро пуснаха първата 4 категория провка..
Има и бъгове с който се занимава екипа, а нововъведения и предложения се оставят на малко по-заден план точно поради тези промени.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #27 -: Септември 13, 2009, 05:54:56 pm »
tyty_man85 не виждам защо "раниците" и "дома" да се превръщат в излишни....
Моля те....Обясни го на разбираем български език...ако обичаш...

Има една ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПОЛЕЗНА ПРИДОБИВКА (ако предложението ми се одобри)... ама няма да ви я казвам... Който се сети - сети! (дано се сети и някой от администраторите и/или програмистите) ...

Само ще намекна...

Ще има повече ТЪРГОВИЯ!!!

tyty_man85

  • Гост
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #28 -: Септември 13, 2009, 05:55:12 pm »
А и някой хора ще имат това предимство отначалото на играта докато ние сме си се справяли и така,а и знаеш ли колко пари са се дали за да се разширят къщите после пък всички ще ревнат да им върнат парите и всичко това няма да има край ,все ще има недоволни,абе отавете хората да работят толкова ли не разбрахте че играта се развива все някой трябва да се появи и да си дава идеите ами направи си сам игра тогава щом си толкова кадърен.

tyty_man85

  • Гост
Re:Може би едно "Улеснение" ??
« Отговор #29 -: Септември 13, 2009, 05:58:03 pm »
Не мисля да ти давам обяснения повече защо домът ще стане излишен ако сам не можеш да го схванеш явно аз съм безсилен да ти го обясня