Автор Тема: Помощ за развитие на нов Войн!  (Прочетена 4980 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Помощ за развитие на нов Войн!
« -: Септември 14, 2009, 03:01:23 pm »
Здравейте,

моля за малко съвети за това как е най-добре да развивам война си, който в момента е 7мо ниво. Смисъл ясно ми е че трябва повечко на Точност да слагам за да не пропускам, но пък и силата и живота са важни. Ако може да ми кажете и кой е по-добрият билд - Берсеркер или Пазител?

Благодаря предварително.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #2 -: Септември 14, 2009, 04:17:13 pm »
Въпросът ми беше конкретно - след 15то ниво кой е по добрият избор за войн - Берсерк или Пазител.

Благодаря.

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #3 -: Септември 14, 2009, 04:23:44 pm »
воин се развива само на йизненост и на сила ква е тааа точност ти да не си арчер :) :o :o :o

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #4 -: Септември 14, 2009, 04:37:32 pm »
И двете опци са сполучливи..
Свирепия войн има много броня,поражение...
Повече жизненост точност и сила...(която допълнително да увеличи пораженият-мин.)
Пазителя,също има много живот,броня по-малки поражения но с щит и блок до 50% :)
Повече жизненост и точност сила по-малко от на свирепия войн :)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #5 -: Септември 14, 2009, 04:43:11 pm »
не съм верно е ама  до 15 лвл смятам 4е силата и живота ще е наи добре докато му излезнат другите скилове :) да пробва бре мулти акаунта не е забранен

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #6 -: Септември 14, 2009, 04:55:28 pm »
Много благодаря за съветите, комай ще се ориентирам към берсеркер.
А дали си заслужава да си взема наемник? Опита разделя ли се между него и героя?

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #7 -: Септември 15, 2009, 09:22:05 am »
Хора май с последните промени засякащи критикалите (ловкостта трябва да е равна на точността иначе ви се намалява крита) май война супер сатава зле.
Гледам топ листата - всички са само стрелци с тонове критикал и егаси щетите и пак имат доволно броня и живот.
После пък гледам Мистиците - е тези са си животни с още повече критикал (промените няма да ги засегнат понеже си имат маси ловкост и точност по принцип) и имат дори по големи щети от топ войните че и маса блок?
Отделно се лекуват - демек по често могат да се бият. Абе като цяло войните особено Берсеркерите май стават супер зле? Без висок критикал накъде са?

В момента съм 8мо ниво и направо ме счупват в Лагера на Ролон за 3-4 битки и съм на 0 живот (хуманоидите дават много злато че и предмети пускат). Незнам какво да правя, да развивам Мистик ли що ли. Моля опитните играчи да кажат ще има ли бъдеще за войн или да правя друг герой?

Неактивен SteelDragon

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 148
  • Karma: +13/-13
    • Профил
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #8 -: Септември 15, 2009, 11:42:42 am »
Моя боец прави по 1000 критове в пръвия рунд с фронтална атака 5. 23 ниво е. Бия се само в зони с по 4 врага. Първия ляга на първия удар. Останалите 3-ма с въртележката. Битката приключва в 5 - 6хода.

Клас:
Войн
Ниво
23
Обсег:
0
Общо Броня:
1181
Шанс за критичен удар:
18%
Шанс за блок
33%
Поражения
92.4 - 226.7
 
Здраве след битката:
598
Дух след битката:
54
Успешни/Атаки:
12/6
Общо нанесени щети:
2161
Критични удари:
1

tyty_man85

  • Гост
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #9 -: Септември 17, 2009, 11:23:42 pm »
Война се развива доста бавно и мудно и иска много храна, и ако нямаш гилд да те подкрепя с храна и злато или ако не разполагаш с много диаманти няма да ти доставя такова удоволствия както мистика и дори стрелеца.Аз съм с мистик и ми е доста приятно и лесно да играя с него има страшни магии които ти помагат абе не съжелявам че съм го избрал.
Хора май с последните промени засякащи критикалите (ловкостта трябва да е равна на точността иначе ви се намалява крита) май война супер сатава зле.
Гледам топ листата - всички са само стрелци с тонове критикал и егаси щетите и пак имат доволно броня и живот.
После пък гледам Мистиците - е тези са си животни с още повече критикал (промените няма да ги засегнат понеже си имат маси ловкост и точност по принцип) и имат дори по големи щети от топ войните че и маса блок?
Отделно се лекуват - демек по често могат да се бият. Абе като цяло войните особено Берсеркерите май стават супер зле? Без висок критикал накъде са?

В момента съм 8мо ниво и направо ме счупват в Лагера на Ролон за 3-4 битки и съм на 0 живот (хуманоидите дават много злато че и предмети пускат). Незнам какво да правя, да развивам Мистик ли що ли. Моля опитните играчи да кажат ще има ли бъдеще за войн или да правя друг герой?

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #10 -: Септември 19, 2009, 03:58:28 pm »
Война се развива доста бавно и мудно и иска много храна, и ако нямаш гилд да те подкрепя с храна и злато или ако не разполагаш с много диаманти няма да ти доставя такова удоволствия както мистика и дори стрелеца.Аз съм с мистик и ми е доста приятно и лесно да играя с него има страшни магии които ти помагат абе не съжелявам че съм го избрал.
наистина войн се развива бавно, но пък БЕШЕ силен, сега с това ново правило на ловкостта е доста ощетен

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

tyty_man85

  • Гост
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #11 -: Септември 19, 2009, 05:12:22 pm »
Добре ама пък преди ние бяхме ощетени ,за какво вдигаме ловкост и точност като не работят.И не мисля че война е слаб просто изисква много време и средства.
наистина войн се развива бавно, но пък БЕШЕ силен, сега с това ново правило на ловкостта е доста ощетен

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #12 -: Септември 19, 2009, 06:49:44 pm »
Добре бе хора нали 1 точка сила на Берсеркер му дига атрибута с 3 точки? Ако е така значи при мен се е бъгнало, понеже все ми дава по 1.5 точки.

Относно силата - след като въведат изисквания за Сила за предметите (най-вероятно хубавите брони, оръжия и щитове ще искат много сила да се носят) стрелчите ще трябва да бутнат повечко точки там или ще ходят с кожи, което е нормално помоему. Но дотогава силата е здраво безполезна, за съжаление.

tyty_man85

  • Гост
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #13 -: Септември 19, 2009, 07:26:09 pm »
Kaк да не е полезна силата за война,тя за мистика е по-добра  сравнение с интелекта.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Помощ за развитие на нов Войн!
« Отговор #14 -: Септември 19, 2009, 07:52:12 pm »
Добре бе хора нали 1 точка сила на Берсеркер му дига атрибута с 3 точки? Ако е така значи при мен се е бъгнало, понеже все ми дава по 1.5 точки.

Това с 3-те точки беше много отдавна. Промениха го и сега е 1,5 т. Така, че няма бъг. Най-вероятно четеш някоя подсказка с много остарял текст.