Автор Тема: изчезнали предмети  (Прочетена 2581 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен matev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
изчезнали предмети
« -: Септември 16, 2009, 04:29:56 pm »
от акциона ми изчезна ахатов бронзов смесен меч. някой да знае нещо по въпроса

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:изчезнали предмети
« Отговор #1 -: Септември 16, 2009, 05:29:10 pm »
Да не отварям нова тема - от дома ми изчезна лък - над 30-то ниво, но не си спомням точно кое...За втори път изчезва...Ще си взема поука да не държа нищо там вече >:(
А, забравих да кажа - в бетата играя и ника ми е electra

Ще съм благодарна да ми го върнете, защото сума ти пари потроших за него :(
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 06:12:13 pm от Elektra »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнали предмети
« Отговор #2 -: Септември 16, 2009, 07:29:00 pm »
Моят дом бе напълно опразнен, съдържаше стотина и повече легендарни и епични бижута, повечето 3та категория. Ако може поне да науча причината, не държа да си ги получа обратно.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:изчезнали предмети
« Отговор #3 -: Септември 23, 2009, 02:00:15 am »
Сега вече изчезват и предмети от раницата...
Ехооо има ли екип на играта тук или стана както при ИО?
Не искам да се заяждам или да обидя някого, но всеки влага някакво време и усилия в тази игра...
« Последна редакция: Септември 23, 2009, 02:33:51 am от Elektra »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнали предмети
« Отговор #4 -: Септември 23, 2009, 11:16:15 am »
Ще може ли пояснение на това изчезна? Имало ли е някакви действия над предмета, кога е станало, какъв точно е бил предмета?

След като давате подобни обяснения как да ви отговоря точно и да ви помогна? Ако трябва да се ровя за даден играч за всички предмети или операции които е извършил над предмети последните 2 дена ще ми отиде половината ден.

Неактивен matev

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнали предмети
« Отговор #5 -: Септември 23, 2009, 07:53:34 pm »
акаунт nesho, не получих съобщение че е продаден, а в акциона беше изчезнал
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 05:04:28 am от matev »

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:изчезнали предмети
« Отговор #6 -: Септември 27, 2009, 06:09:06 pm »
Ще може ли пояснение на това изчезна? Имало ли е някакви действия над предмета, кога е станало, какъв точно е бил предмета?

След като давате подобни обяснения как да ви отговоря точно и да ви помогна? Ако трябва да се ровя за даден играч за всички предмети или операции които е извършил над предмети последните 2 дена ще ми отиде половината ден.
ОК ето пояснение - слагам няколко отвари за здраве в раницата (купувам ги по-точно), отивам на битка, тръгвам да се лекувам след нея - отвари няма. Това е за акаунт the_seeker в бетата.
Пак в бетата - акаунт electra - слагам един лък в дома (30 и някое ниво, не помня вече), плащам си наема и чакам да стигна нивото му, за да го ползвам. Когато това най-накрая стана, лъка вече го нямаше. Преди това пак беше изчезвал, но ми беше върнат. След което изчезна и това е.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнали предмети
« Отговор #7 -: Септември 28, 2009, 09:27:06 am »
Относно Домът имаше проблем със всички потребители преди около 2 седмици ако не се лъжа, след това върнахме на всички и след това пак имаше единични случаи на изчезване за около ден. Ако е било тогава е възможно в момента не мисля че има проблем.

За отварите звучи по-странно поне на мен не ми се е случвало а мисля че не съм и чел точно за подобен проблем. Евентуално е възможно да не са били купени поради липса на пари, грешка за мястото на поставяне или лаг от връзката или сървъра. За това се сещам в момента.

Както неколкократно писах извиняваме се на всички имащи проблеми с Аукциона. Където е възможно връщаме пари/диаманти или предмети ако могат да се проследят. Самия Аукцион ще бъде пренаписан и тогава се надяваме че няма да има подобни проблеми. Кога обаче не мога да кажа в момента.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:изчезнали предмети
« Отговор #8 -: Октомври 01, 2009, 02:20:23 am »
Относно дома - предметът не ми беше върнат, но...аз го прежалих вече...
А отварите бяха купени, имаше си пари и след това. А също така изчезнаха половината, а не всичките.
Както и да, дано сте прав и няма повече такива проблеми!

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:изчезнали предмети
« Отговор #9 -: Октомври 03, 2009, 07:46:29 pm »
Писна ми вече да знаете :( Тази вечер 2 пъти ми изчезва храна от раницата - просто ей така - купувам я, влизам в друг магазин и нея вече я няма. Хайде по 1 път на седмица ок, макар че пак е малко дразнещо, но 2 пъти за една вечер е вече прекалено!!!!

tyty_man85

  • Гост
Re:изчезнали предмети
« Отговор #10 -: Октомври 03, 2009, 08:34:29 pm »
И на мен ми прави някой път такива номера заради лага ,като вляза обаче в същия магазин храната си е там.Просто е зареждало прекалено бавно и храната не се е прехвърлила.

tyty_man85

  • Гост
Re:изчезнали предмети
« Отговор #11 -: Октомври 03, 2009, 09:16:49 pm »
Обаче от дома ми изчезна една рецепта 36-то ниво днеска,още я търся ама явно си е тръгнала. *hihi*

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:изчезнали предмети
« Отговор #12 -: Октомври 05, 2009, 07:37:31 am »
Не изчезват от магазина, а от раницата (за дома да не говорим - там вече нищо не слагам) и не се появяват отново!
Като гледам само си пишем вече ама...

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнали предмети
« Отговор #13 -: Октомври 05, 2009, 11:40:59 am »
Гледайте дали ви взима Злато и дали е извършена покупката всъщност. Влезте в магазина, купете си храната. След това превключете между торбите си или презаредете страницата и вижте дали храната е в раницата Ви, дали е в магазина и дали ви е взето злато. Много е възможно да имате забавяне или ако случайно има от страна на сървъра и флаш средата да ви показва премета преместен а да не е записано в базата. Аз и колегите играем постоянно поне с по 1 акаунт и подобен проблем не съм виждал да изчезват от само себе си