Автор Тема: Купувам  (Прочетена 3658 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Купувам
« Отговор #15 -: Септември 19, 2009, 04:39:50 pm »
Ако не ми трябваха  ... но съм кожар и бачкам всичко,което ми оставят съотборниците :)
А на тебе лично и месо +20 няма да ти продам ... господин 20 акаунта .. точно теб не те бърка ... ама нали трябва спам и трябва да се ИЗНУДВАТ и ЦЕДЯТ хората !!! Алчни типове !!! Влади, моля те, заключи темата,че много нерви се хабят за няма нищо !
Не са 20, повече са, дори следкато откраднаха 8 от тях. Но всъщност бях помолен/принуден от Reacro или по-точно ot Isolde, да ги регистрирам, за да мога да им смогвам на нуждите от ресурс. И от както не съм при тях ползвам от 3 до 5 акаунта, не повече :) Останалите за момента са ми напълно безполезни, но както казах, винаги могат да влязат в употреба, стига да имам диаманти или време, но точно в момента не разполагам с нито едно от двете.

От друга страна не виждам никой с по-малко от 5 акаунта в тази игра или колкото може да си позволи. Но и не виждам нищо лошо в това, следкато не е забранено, дори екипа ни поощрява! И най-вече не проумявам защо хора които до вчера ми се смееха че се мъча само с един акаунбт и ме агитираха да си направя още и с това да си реша проблемите, същите хора сега се пръскат от злоба и завист, защото видиш ли съм имал там 3 майстора, които май вече не стават за друго освен поне да обличам прилично хората в моята гилдия. И като добавим че бижутера е неизползваем, то какво остана, 2 акаунта, е няма по голям мултак  ;D Разбира се когато наричате някой така, вие смятате това за убидна дума, защото видиш ли някъде, някога, в някаква друга игра било забранено и там било лошо. Та конете с капаци 100 пъти им се каза че тук е точно обратното и по-скоро показва възможностите ти, но те пак едно си знаят, едно си баят. Ама нищо че и те са регнали по 10-20 акаунта, но няма да е за първи, няма и да е за последен път крадеца да вика дръжте крадеца, само дето тук това не е забранено, такаче не виждам защо все това дъвчете, а като не ви стига един акаунт, регистрирайте си нов и пращайте SMS-и и за неговия премиум :) Именно това е идеята!

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Купувам
« Отговор #16 -: Септември 19, 2009, 07:30:21 pm »
Айде минете си налично или отвори тема в която да пишеш подробно за мултиакаунтинга ...


Лично аз разбирам защо цената е толкова висока но темата не е за това така че ще спра да пиша ...