Анкета

Съгласни ли сте стази промяна?

НЕ
19 (90.5%)
ДА
2 (9.5%)

Общ брой гласове: 18

Автор Тема: Промяна при занаятчийството.  (Прочетена 2153 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Промяна при занаятчийството.
« -: Септември 17, 2009, 04:34:14 pm »
За справка http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=4764.0

Това е абсурдно, моля ви се! Търпеливи сме много, но напоследък съвсем зачестиха издевателствата...

Примерно, аз нямам диаманти дори да си подновя премиума и искам да изкарам малко диаманти от кожите които съм събрал от битки, преди да ми изтече... Та понеже съм кожар и за друго не ставам, решавам да използвам професията си, за да си набавя някакви диаманти и да си подновя премиума... Да речем че са се натрупали 48 точки и съответно съм одрал 480 кожи и решавам да ги пусна, та да станат 240 кожи. Как да стане това, когато времето за обработка е 213 часа и 40 минути, а за моментална обработка трябва да дам 48 диаманта, нормално ли е това според вас?! Чиста загуба, че аз по-добре необработени да ги продам, но вече няма да има кой да ми ги купи, при тези обстоятелства и какво правим? Да станат най-много 250 и кой от вас господа е склонен да ми даде 1000 диаманта за тях? Ми ако искам аз да си ги ползвам, да чакам 2 седмици за ресурс който се харчи за 1 ден?! А точките за действие които губя през тези 2 седмици?

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Промяна при занаятчийството.
« Отговор #1 -: Септември 17, 2009, 04:44:52 pm »
Абсолютно съгласен съм ... ние кожарите сме най-прецакани в цялата игра ... Никой не ни търси стоката и тя е мнооого ефтина. Еее да печели се ресурса от битка ама и това не е добре не е сигурно дали ще си набавим 1 средна кожа камо ли повече ... а при миньора ... колко е шанса да добиеш ресурс !?  ::)

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Промяна при занаятчийството.
« Отговор #2 -: Септември 17, 2009, 04:46:19 pm »
Аз след тази промяна веднага си закупих 300 тежки кожи за около 40 диаманта защото като си направих сметка колко диаманти ще ми трябват за мигновена изработка и се изплаших.  :o
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Промяна при занаятчийството.
« Отговор #3 -: Септември 17, 2009, 04:46:54 pm »
Най-много да ти кажат, да ги обработваш малко по малко и през останалото време да си хабиш точките за действие.
И на мен никак не ми харесва тази промяна, а и другата с копаенето и 1 диамант на всеки 5 ресурс за моментално.
Просто по този начин ресурсите ще скочат, не че и сега са евтини, справка 3-та категория руда 50 бройки желязо/, което се копае с шанс най-вероятно и 2-4 без занаятчийски точки в категорията./ на аукциона в момента се продава 40-50 диаманта от алчните, а след това сигурно ще скочи най-малко двойно.. И какво остава освен занаятчиите или сами да си копаят и произвеждат съвсем малко или изобщо да зарежат какъвто и да било занаят.. Чудят се хората как да направят и изкарването на предмети по-трудно, освен дигането на нива.. Планува се и орязване на зони за вдигане, ами помислили ли са изобщо за по-слабите герой, които нямат жизненост за да се бият срещу 3 противника в 2-ра категория.. едва ли..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Промяна при занаятчийството.
« Отговор #4 -: Септември 17, 2009, 04:55:39 pm »
Имам герой който стана 5-та категория, когато пуснаха 4-та, какво да правя с този герой :) Пак да се бия в 4-та, както когато беше 4-та се биех в трета? А може би да копае ресурси и да си ги трупам, да чакам 5-та, само дето те няма да ми трябват за 5-та, а и без това вече не мога да ги обработвам... Е имам и майстори, но и те вече няма смисъл да работят. Всъщност има ли смисъл тази игра въобще, след последните промени. То и сега нямаше къде да се бием и магазините не стигаха, че вместо да ги увеличат, ги режат, за да може като не можем да се облечем със занаят, да не можем и от магазина, ми как да стане тогава, как да се играе въобще, какъв е смисъла?

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Промяна при занаятчийството.
« Отговор #5 -: Септември 17, 2009, 05:07:50 pm »
ООООООооооо боже ... айде пак. Ами не ревете толкова и му намерете добрата страна (още не съм намерил но тей като цените на средните кожи ще скочи доста съм се запасил с нещо от сорта на 300-400 които по-късно ще продам зааааааааааааа .... 30 диамантчета ако не съм алчен  ;D

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Промяна при занаятчийството.
« Отговор #6 -: Септември 17, 2009, 06:15:42 pm »
ООООООооооо боже ... айде пак. Ами не ревете толкова и му намерете добрата страна (още не съм намерил но тей като цените на средните кожи ще скочи доста съм се запасил с нещо от сорта на 300-400 които по-късно ще продам зааааааааааааа .... 30 диамантчета ако не съм алчен  ;D
И аз имам има няма няколко хиляди средни, ама не са обработени  ;D Защото имам само един кожар и той работи, когато каквото ми трябва. Ей сега ще си регистрирам 50 кожара и ще се бият докато извадят по 200 леки, да вдигнат първа, после за втора имат и за трета ще им намерим и 5х50 пак ще си пускам по 250 кожи за нула време  ;D И така ще направя и с другите ресурси, но разликата е че досега давах поне по десетина диаманта на ден само за обработки, а от тук нататък няма да дам нито един, ей така на инат, защото са алчни, няма да получат нищо повече от мен!

едит: А от това че няма да дам нито един диамант за обработка на ресурси, означава че няма да дам десетки и стотици за изработка на предмети... И никой друг няма да го направи, освен може би тези с безплатните диаманти, но и те не са неограничено количество, а и от тях не се печели :) От което следва че който иска да се облече също няма да зареди диаманти за да си купи и честито на печелишвите. ЗАМИСЛЕТЕ СЕ !!!
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 06:20:39 pm от Juggernaut »

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Промяна при занаятчийството.
« Отговор #7 -: Септември 18, 2009, 09:33:32 am »
И аз имам има няма няколко хиляди средни, ама не са обработени  ;D Защото имам само един кожар и той работи, когато каквото ми трябва. Ей сега ще си регистрирам 50 кожара и ще се бият докато извадят по 200 леки, да вдигнат първа, после за втора имат и за трета ще им намерим и 5х50 пак ще си пускам по 250 кожи за нула време  ;D И така ще направя и с другите ресурси, но разликата е че досега давах поне по десетина диаманта на ден само за обработки, а от тук нататък няма да дам нито един, ей така на инат, защото са алчни, няма да получат нищо повече от мен!

едит: А от това че няма да дам нито един диамант за обработка на ресурси, означава че няма да дам десетки и стотици за изработка на предмети... И никой друг няма да го направи, освен може би тези с безплатните диаманти, но и те не са неограничено количество, а и от тях не се печели :) От което следва че който иска да се облече също няма да зареди диаманти за да си купи и честито на печелишвите. ЗАМИСЛЕТЕ СЕ !!!
Така е.
Алчни сме.
Вика му се капитализъм.

Темата се заключва, защото Закс си говори сам със себе си.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts