Автор Тема: Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?  (Прочетена 3296 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Задавам въпроса защото такива рецепти няма в магазините и до сега не съм чула на някого да му е паднала в битка.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #1 -: Септември 17, 2009, 08:01:56 pm »
Задавам въпроса защото такива рецепти няма в магазините и до сега не съм чула на някого да му е паднала в битка.
И аз го забелязах и това е във всяка категория, бижутера винаги е много яко ощетен. Защо?!

Сега вярно че аз съм си карък и от 5-6 рецепти дето са ми паднали, ни една 38, но нито една от тях да не е за бижутер, това вече е доста странно, още повече че уж са пуснати рецепти с перли и пак да няма поне обикновенни за бижутер, защо?!

Rayh

  • Гост
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #2 -: Септември 17, 2009, 08:05:52 pm »
И аз го забелязах и това е във всяка категория, бижутера винаги е много яко ощетен. Защо?!

Сега вярно че аз съм си карък и от 5-6 рецепти дето са ми паднали, ни една 38, но нито една от тях да не е за бижутер, това вече е доста странно, още повече че уж са пуснати рецепти с перли и пак да няма поне обикновенни за бижутер, защо?!

щото шанса е нисък аз имам само една паднала 38 3 36

при моя шанс това е лудост съжалявам но ще е тегаво :'( :'( :'(

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #3 -: Септември 17, 2009, 08:22:51 pm »
щото шанса е нисък аз имам само една паднала 38 3 36

при моя шанс това е лудост съжалявам но ще е тегаво :'( :'( :'(
Да ама аз бях с шанс близо +40% когато се биех с хуманоиди, всичките ми бижута бяха главно с това. Може ли от 6 рецепти всичките 36... То бива бива да съм карък :) Но айде да сотавим това. Въпроса е защо за бижутер не падат, като там са най-много и точно това прави шанса най-голям, не помниш ли колко бяха досадни в долните категорий тези рецепти, все за бижутер падат, а тук просто ги няма, дори обикновенните ги няма в магазина...

Rayh

  • Гост
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #4 -: Септември 17, 2009, 08:36:21 pm »
а моя шанс смятал ли си го  ;) и бия само 38-39

стига коментари моля

Неактивен Violenta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +2/-0
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #5 -: Септември 18, 2009, 03:54:45 pm »
В тази връзка, аз бия само хуманоиди 29то ниво (вдигнах така вече 2 нива и ми паднаха поне 10-15 рецепти, вкл. 28 ниво), но къде са обявените рецепти за бижутер с рубин? Или са пуснати само пръстени и амулети с рубин, които падат като плячка и всеки може да продава? По мои наблюдения, неизгодната позиция на бижутерите е факт по няколко направления:
  1. Бижутата не дават нито броня, нито блок, а са с кажи-речи същите показатели като брони със скъпоценни камъни => стоят си легендарни пръстени на смешни цени в аукциона...
  2. Няма рецепти с перли и рубини (или поне никой не е видял)
  3. Няма дори най-обикновени рецепти 4та категория, поне да си вдигат занаята хората.
Та моят допълващ въпрос е: ако още не са готови рецептите за бижутер, защо изобщо са пуснати рецептите за другите 2 професии?

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #6 -: Септември 18, 2009, 04:31:49 pm »
В тази връзка, аз бия само хуманоиди 29то ниво (вдигнах така вече 2 нива и ми паднаха поне 10-15 рецепти, вкл. 28 ниво), но къде са обявените рецепти за бижутер с рубин? Или са пуснати само пръстени и амулети с рубин, които падат като плячка и всеки може да продава? По мои наблюдения, неизгодната позиция на бижутерите е факт по няколко направления:
  1. Бижутата не дават нито броня, нито блок, а са с кажи-речи същите показатели като брони със скъпоценни камъни => стоят си легендарни пръстени на смешни цени в аукциона...
  2. Няма рецепти с перли и рубини (или поне никой не е видял)
  3. Няма дори най-обикновени рецепти 4та категория, поне да си вдигат занаята хората.
Та моят допълващ въпрос е: ако още не са готови рецептите за бижутер, защо изобщо са пуснати рецептите за другите 2 професии?

Рецептите за бижутер са си съвсем наред.
Рецептите за бижутер си дават бонуси към атрибутите съвсем наред.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Violenta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +2/-0
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #7 -: Септември 18, 2009, 04:45:43 pm »
В такъв случай бихте ли ни казали откъде да си купим рецепти за 4та категория поне, ако приемем, че сме супер големи каръци, та на никой не му пада рецепта (с рубин, перла или обикновена 4та категория)? И още нещо, което ми направи впечатление - сапфирените бижута не се открояват по никакъв начин, за разлика от сапфирените брони например. Ако отговорът е, че са прекалено малки картинките, бихте могли да оцветите поне някое квадратче в синьо, колкото да се маркира някак.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #8 -: Септември 18, 2009, 11:43:38 pm »
Много се съмнявам в цялата бета да няма 1 играч на който да е пуснало една рецепта за бижутер 4 категория.
По-скоро самите рецепти липсват.Или шанса да падне е под 0,1.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #9 -: Септември 18, 2009, 11:48:53 pm »
Много се съмнявам в цялата бета да няма 1 играч на който да е пуснало една рецепта за бижутер 4 категория.
По-скоро самите рецепти липсват.Или шанса да падне е под 0,1.

аз бия 38-39 с шанс пуснати предмети 75  % не само бюжута няма но и рецепти с камъни  :'( нито за оръжейник нито за майстор брони  :'(

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #10 -: Септември 18, 2009, 11:56:01 pm »
За тях просто съм без коментар.
Има нещо гнило и според мен след почивните дни трябва да се провери.
Рецептите с камъни,особенно с перли,както и тези за Бижутер.
В момента няма активен бижутер 4 категория,които да прави дори обикновенни пръстени.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #11 -: Септември 19, 2009, 12:11:57 am »
Рецептите за бижутер са си съвсем наред.
Рецептите за бижутер си дават бонуси към атрибутите съвсем наред.

Не можеш да кажеш това ако не си играл и не ти е паднала поне една :) При условие че на никой друг не е падала, както вече беше споменато, нито рецепта с рубини за бижутер трета категория, нито каквато и да било рецепта за 4-та с перли, нито каквато и да било рецепта за бижутер от 4-та и искам и аз да подчертая че съжалявам че си поднових премиума на бижутера, тъйкато няма дори от къде да си взема обикновенна рецепта да му вдигам основния занаят, а вече и сапътстващия е табу...

Отделно за бонусите - да те са си съвем наред, няма проблеми, само дето до преди няколко дена изящните в трета имаха база по 10 атрибутни точки, а сега тя е 12 и аз съм на огромна загуба от което! Отделно изначално идеята на бижутата е много лоша, поради простичката причина че дават куп безкрайно непотребни бонуси, които другите предмети не могат да имат и напрактика е почти невъзможно да направиш толкова хубави бижута, колкото са предметите от другите занаяти, а именно само с атрибути! При това говорим за занаята с най-трудните ресурси!

Моля при първа възможност да се проверят рецептите, не дали, а направо защо не падат, освен това да се преправят някак си готовите вече предмети с по-ниски показатели!

Rayh

  • Гост
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #12 -: Септември 19, 2009, 10:55:13 am »
3 ти път една и съща рецепта

стоманен смесен меч 36 ниво друго нямали  ???

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #13 -: Септември 19, 2009, 11:07:12 am »
3 ти път една и съща рецепта

стоманен смесен меч 36 ниво друго нямали  ???

За майстор на брони ми падна една рецепта 38-мо ниво и две различни рецепти 36-то ниво. За оръжейник не ми е падала нито една. А пък за бижутер и в магазините даже няма  :'(

Неактивен Violenta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +2/-0
    • Профил
Re:Кога ще има рецепти за бижутери, 4-та категория?
« Отговор #14 -: Септември 22, 2009, 10:14:17 pm »
Позволявам си да изведа темата на първа страница преди началото на работната седмица. Видях, че има нова тема със същите въпроси, но тук те са обхванати и систематизирани значително по-добре. Наистина се надявам да има конкретни отговори този път и предполагам, че това живо интересува всеки друг бижутер в играта.