Автор Тема: До Господа админите!!!  (Прочетена 8414 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #15 -: Май 15, 2009, 11:08:59 pm »
Добре, ще перефразирам. Всъщност на скороста на играта нищо и няма, обаче тези точки за действие я развалят. Ти просто няма какво да правиш... Това е меко казано безмислено... Какъв е смисъла от една игра ако не можеш да я играеш... Какъв е смисъла от игра в която няма смисъл да влизаш по често от 1 път на 3 дни, освен ако не си милионер, но тогава пак няма смисъл да влизаш повече от 1 път на 1-2 дни...
Чудя се защо всички сравнявате играта с иначе неинтересната за мен ИО?! Даже са от друго естество игрите,а вие, без да искам да обидя някой - "Едно си баба знае, едно си баба бае." Всички ходови игри са така. Интересно какво ще стане ако в някой от световете на ИО въведат точки за действие по същия начин? Дали ще има някой, който да играе в променения свят, или на всички ще ви е твърде различно и бавно... Никой не искам да обидя или засегна. Обаче айде стига вече, спрете да ги сравнявате...
Империята,че е по-забавна съмнение няма.Друг е въпроса,че в последно време не знам дали е политика на администраторите или не,но се прави всичко възможно да се откажат все повече и повече хора.В империята ако се въведат ходове то трябва да са по бая повече,защото една 4 месечна ера трябва да продължата 8 месеца.Затова тази идея не е подходяща.Но това си е друг въпрос.Тук няма смисъл да се пише за Империята,тя си има форум :) .
А за сравнението - доколкото разбрах империалния герой е поданик на империята.Тоест нещо като империята,но не в толкова големи мащаби и не ръководиш 500 000 или 1 000 000 армия,а един човек.
Двете игри са си уникални сами по себе си.И двете си имат предимства и недостатъци,които смятам,че всички знаете и няма смисъл тук да изтъквам.
Точките за действие са достатъчни както вече казах.В противен случай героят ще се развие много бързо и след около месец - два ще трябва да се рестартира ерата,респективно и света на Империалния герой.
« Последна редакция: Май 15, 2009, 11:25:07 pm от naftata »

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #16 -: Май 15, 2009, 11:26:22 pm »
Предлагам да не спорим кое е по-забавно, специално с теб вече сме спорили ;D Всеки за себе си. А иначе не знам дали героите тук са поданици евентуално в ИО, защото никой не ги събира на армия и никой не прави атаки с тях. Мисля, че всички, които играем от поне достатъчно време, че да разберем играта, знаем, че ходовете са добре и развитието също ;) Пък и някой от екипа беше казал, че няма да ги направят повече, защото е невъзможно. Това е, няма смисъл повече да се въртим на тая тема. Просто от тук нататък всичко става безполезен спам според мен.
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #17 -: Май 15, 2009, 11:32:23 pm »
Предлагам да не спорим кое е по-забавно, специално с теб вече сме спорили ;D Всеки за себе си. А иначе не знам дали героите тук са поданици евентуално в ИО, защото никой не ги събира на армия и никой не прави атаки с тях. Мисля, че всички, които играем от поне достатъчно време, че да разберем играта, знаем, че ходовете са добре и развитието също ;) Пък и някой от екипа беше казал, че няма да ги направят повече, защото е невъзможно. Това е, няма смисъл повече да се въртим на тая тема. Просто от тук нататък всичко става безполезен спам според мен.
Аз съм го казал,че нямам намерение тук да правя сравнение между двете игри.Доколкото прочетох някъде,незнам къде беше обяснено,че играта се развива именно в една огромна империя,където всеки си има герой...вече мисля,че може да се заключва темата.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #18 -: Май 15, 2009, 11:38:05 pm »
много ясно че не струва 5ст в сравнение с ИО, и Закси, друже, точки се купуват да не скучаеш батка  :D

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #19 -: Май 16, 2009, 12:00:28 am »
Аз съм точно на обратното мнение, хич не ми харесва ИО, но както казах - всеки с препочитанията си, не искам да споря из форума.
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #20 -: Май 16, 2009, 01:51:13 am »
много ясно че не струва 5ст в сравнение с ИО, и Закси, друже, точки се купуват да не скучаеш батка  :D
Батка,и тука ли се регна...  ;D ;D
Аре Закс кажи на някой да ти зареди диаманти ;) ...

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #21 -: Май 16, 2009, 06:04:32 am »
Аз съм точно на обратното мнение, хич не ми харесва ИО, но както казах - всеки с препочитанията си, не искам да споря из форума.
мнението ти не покрива 1/2%, но както казваш всеки си има вкуsSs  ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #22 -: Май 16, 2009, 06:27:16 am »
Всъщност ти бета играл ли си :)

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #23 -: Май 16, 2009, 01:17:11 pm »
ти да не си Господ та да знаеш какви са мненията на 100% от играчите ... ???
играй си играта ... и за такива приказки си има раздел - Общи приказки ... така че заминавай там да флуудиш ...

мнението ти не покрива 1/2%, но както казваш всеки си има вкуsSs  ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #24 -: Май 16, 2009, 02:38:40 pm »
Я да видим сега разбрал ли съм :) Значи играта не може да се променя, ама бъговете могат да се оправят :) Добре :) Но точно пък точките за действие не могат да се увеличат, обаче могат да се увеличават с SMS-и, о да аз съм правен в ... и им вярвам...

Колкото до по бързото развитие :) То сега колко години ще е? Освен това аз може да играя от 1 ден, но гледам някой от месец още не са осъзнали естеството на играта, не казвам че аз съм, но такъв тип игри са сравнително безкрайни! Да ти ще си развиеш героя, но това е само началото! А докато го облечеш, а битките после в арената, можете да си мерите пишките вечно, такава е идеята на този тип игри и не мисля че увеличаването на ходовете и съответно по бързото развитие ще попречи на това... Доста е относително дали ще е по бързо, защото си има и доста други забавящи фактори и т.н. Просто ще е нормално!

Играта е перфектна, кефи ме много. Разбира се както и аз казах няма база за сравнение, освен това което нафтата изтъкна, просто са различен тип игри. Но пак ще повторя че има само едно не добре направено нещо в тази игра и то е страшно лесно поправимо! Просто ходовете за действие са прекалено малко или дори най добре да се махнат :) Друг вариант е, ако предположим че наистина не могат да се пипат, което е абсурдно, защото те си се пипат... Но да предположим... И да се направи един блитц свят в който въобще да ги няма! Какво ще кажете?

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #25 -: Май 16, 2009, 03:08:38 pm »
само едно нещо ще те питам - ходиш ли на работа ... и ако ходиш - заплата получаваш ли ... ??? не разбирам защо искаш от тази игра, в която е вложен доста човешки и друг ресурс да няма вариянт за заплащане на опции, които ти позволяват да играеш повече и по-бързо ... като не искаш да плащаш - играеш си бавно и спокойно - така както позволява играта ... имам предложение към теб - ако декларираш че ще ходиш да работиш без да получаваш заплата за това - аз сам ще ти пусна СМС за да станеш премиум ...  ;D

Я да видим сега разбрал ли съм :) Значи играта не може да се променя, ама бъговете могат да се оправят :) Добре :) Но точно пък точките за действие не могат да се увеличат, обаче могат да се увеличават с SMS-и, о да аз съм правен в ... и им вярвам...

Колкото до по бързото развитие :) То сега колко години ще е? Освен това аз може да играя от 1 ден, но гледам някой от месец още не са осъзнали естеството на играта, не казвам че аз съм, но такъв тип игри са сравнително безкрайни! Да ти ще си развиеш героя, но това е само началото! А докато го облечеш, а битките после в арената, можете да си мерите пишките вечно, такава е идеята на този тип игри и не мисля че увеличаването на ходовете и съответно по бързото развитие ще попречи на това... Доста е относително дали ще е по бързо, защото си има и доста други забавящи фактори и т.н. Просто ще е нормално!

Играта е перфектна, кефи ме много. Разбира се както и аз казах няма база за сравнение, освен това което нафтата изтъкна, просто са различен тип игри. Но пак ще повторя че има само едно не добре направено нещо в тази игра и то е страшно лесно поправимо! Просто ходовете за действие са прекалено малко или дори най добре да се махнат :) Друг вариант е, ако предположим че наистина не могат да се пипат, което е абсурдно, защото те си се пипат... Но да предположим... И да се направи един блитц свят в който въобще да ги няма! Какво ще кажете?

Неактивен satarius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-5
  • Всеки има право на борба-никой няма право да съди
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #26 -: Май 16, 2009, 03:16:15 pm »
Играта е направена перфектно, повечето хора я цъкат, защото е неангажираща и разпускаща,не изисква постоянно да си онлайн. Отиваш на работа, излизаш с приятели, спиш когато ти е кеф ;D и влизаш когато имаш време и желание :P
За всяко крайно решение причината е страхът.

Неактивен agent_n

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 73
  • Karma: +3/-12
  • В www.imperiaonline.org съм
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #27 -: Май 16, 2009, 03:19:36 pm »
Играта е направена перфектно, повечето хора я цъкат, защото е неангажираща и разпускаща,не изисква постоянно да си онлайн. Отиваш на работа, излизаш с приятели, спиш когато ти е кеф ;D и влизаш когато имаш време и желание :P
и оставаш в класацията на 20-30 страница

Неактивен satarius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-5
  • Всеки има право на борба-никой няма право да съди
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #28 -: Май 16, 2009, 03:22:12 pm »
и оставаш в класацията на 20-30 страница
Това ли е най-важното?Ако държиш да си на първото място на първата страница, си пускаш смс-и и си получаваш предимството.
Играта ми харесва в моментната си форма :P
« Последна редакция: Май 16, 2009, 03:27:28 pm от satarius »
За всяко крайно решение причината е страхът.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #29 -: Май 16, 2009, 04:49:29 pm »
ти да не си Господ та да знаеш какви са мненията на 100% от играчите ... ???
играй си играта ... и за такива приказки си има раздел - Общи приказки ... така че заминавай там да флуудиш ...

що не ги питаш  :D