Автор Тема: До Господа админите!!!  (Прочетена 9285 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #30 -: Май 16, 2009, 05:17:47 pm »
няколко стотин човека играем от месец и никой от тях не е казал още че играта не струва ... а вие тука от един ден сте в играта и станахте много компетентни ... същото както в Империята и в Глобалните войни - регва се някой и веднага почва да пише фермани как да се промени играта ... айде да поиграете поне месец и тогава да давате "ценни" идеи и съвети ...  ;D

що не ги питаш  :D

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #31 -: Май 16, 2009, 05:27:03 pm »
няколко стотин човека играем от месец и никой от тях не е казал още че играта не струва ... а вие тука от един ден сте в играта и станахте много компетентни ... същото както в Империята и в Глобалните войни - регва се някой и веднага почва да пише фермани как да се промени играта ... айде да поиграете поне месец и тогава да давате "ценни" идеи и съвети ...  ;D

Играя от месец вече.И?Ти като играеш от месец много ли си компетентен?
Подкрепям напълно Диването,който бих казал,че има сериозен опит и знае за какво става дума!

Неактивен satarius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-5
  • Всеки има право на борба-никой няма право да съди
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #32 -: Май 16, 2009, 05:35:42 pm »
Искаш да кажеш, че играта не струва? не разбрах добре :)
За всяко крайно решение причината е страхът.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #33 -: Май 16, 2009, 05:39:56 pm »
нали влезе в играта чак като пуснаха покани за още хора ... някои вече бяха минали 15 ниво ...  ;D
а относно компетентността - мога да кажа че повече от теб и Диването ... ама едва ли ще се съгласиш ...  ;D

Играя от месец вече.И?Ти като играеш от месец много ли си компетентен?
Подкрепям напълно Диването,който бих казал,че има сериозен опит и знае за какво става дума!

Неактивен naftata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 32
  • Karma: +9/-4
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #34 -: Май 16, 2009, 05:45:51 pm »
нали влезе в играта чак като пуснаха покани за още хора ... някои вече бяха минали 15 ниво ...  ;D
а относно компетентността - мога да кажа че повече от теб и Диването ... ама едва ли ще се съгласиш ...  ;D

Да тогава влязох.По-компетентен си къде?Тук или в ИО,че за второто не съм сигурен.А тук играта е в доста начален стадий и компетентни са само администраторите.
Искаш да кажеш, че играта не струва? не разбрах добре :)
Играта струва,напротив,иначе нямаше да я играя.Просто казвам,че мисля като Диването:
мнението ти не покрива 1/2%, но както казваш всеки си има вкуsSs  ;D
МОЛЯ ТЕМАТА ДА БЪДЕ ЗАКЛЮЧЕНА!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #35 -: Май 16, 2009, 06:12:29 pm »
Администраторите със сигурност не са по компетентни от тези които играят от месец :) Компетентни са само създателите и за сега :) Затова спора ви ми се струва супер безмислен...

Никой никъде не е казал че играта не струва, напротив! Тъйкато аз съм един от тези които бяха набедени затова, ето за справка първия ми пост във форума: http://www.imperialhero.org/forums/bg/index.php?topic=503.0

Има само едно нещо което не харесвам, едно единствено и това е опорочаването и с прекалена печалбарщина. С което не искам по никакъв начин да кажа че не трябва да печелят от нея. Разбира се че трябва да получат възнаграждение за труда си, тук спор няма! Но за първи път има толкова груба намеса в играта и наистина става дума за това че ако не платиш не можеш да играеш. Не просто ще си по слаб и т.н., а направо не можеш да играеш защото нямаш точки за действие. Това вече е грзозно, а по грозното е че дори да си платиш, те пак не стигат, което вече е недопустимо... Поне да го направят така че като си премиум и нямаш ограничения, иначе за какво плащаш?!

Всичко това не значи че не харесвам играта! Не ми изопачавайте думите, като ги вкарвате в общото "всички нови казват така"... И продължавам да твърдя че играта е страхотна! Просто тези точки за действие ми бъркат в ....

И сега както ми казахте след 24-тия час не се натрупват... Е добре де, поне да си се натрупват, че като си имам работа и ме няма седмица, после да мога да играя цял ден, да се изкефя, а то какво... с 24 точки колко 1-2 часа ще играеш, не е ли тъпо това?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #36 -: Май 17, 2009, 06:57:46 am »
аре бе, как разбра че са, да не са играли, я ги питай бре ум дебелия главун  ;D
Иваник ще развалим мира в ИО ако говориш за ИО  :)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #37 -: Май 17, 2009, 07:01:02 am »
няколко стотин човека играем от месец и никой от тях не е казал още че играта не струва ... а вие тука от един ден сте в играта и станахте много компетентни ... същото както в Империята и в Глобалните войни - регва се някой и веднага почва да пише фермани как да се промени играта ... айде да поиграете поне месец и тогава да давате "ценни" идеи и съвети ...  ;D

струва, или не не е моя работа на който му харесва, му харесва, но да я сравнява с ИО може само болен мозък  ;D

Неактивен mac69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +27/-21
    • Профил
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #38 -: Декември 12, 2009, 03:56:43 am »
Внимание: в тази тема никой не е писал от 120 дни.
Може би е по-добре да започнете нова тема. Преценете сам/a/.


Не мога да се въздрържа :)

Накратко... Играта е много добре замислена. Бих казал, уникално. Особено професиите. И точно тук става дискусионно. Ако не си премиум - 12 точки на ден... Ако си просто бияч - ОК. А ако решиш сериозно да вдигаш професия? Отговор - мултиакаунти - поне 2. Да не говорим че и тях трябва да вдигаш, защото професиите в началото са лесни, но после... гринд до откат! Ако играеш само да убиеш време - супер, но подозирам, че хората като мене (да се разбира маняци) са доста. Когато се регнах за сефте, прочетох условията на играта и - О, БОЖЕ! - нямаш право на повече от един акаунт. По-късно разбрах, че това е пропуск - всеки може да си направи колкото са му на сърце. Е? Това ли е начина?
Сега предложението ми. Две степени на платените акаунти - премиум и платиниум, съответно 25 диаманта и 50 или 100 диаманта, като разликата между двата е единствено в точките за дайствие - платиниума получава 1.5 точки на час ако е 50 диаманта или 2 при цена 100 диаманта. Така копаенето, сеченето и обработката на ресурсите няма да убива бавно и болезнено. Надали много хора биха си позволили повече от един платиниум акаунт (най-много два). Само точки - нищо друго! Както е казал поета - И точици две за зимния ден!

Благодаря предварително, че ще помислите върху предложението ми!  ;)

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #39 -: Декември 12, 2009, 09:56:50 am »
Абе тая тема е дърта кат библията.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #40 -: Декември 12, 2009, 09:58:54 am »
Най-обичам темите стартирали от преди моята регистрация във форума  :D ...

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:До Господа админите!!!
« Отговор #41 -: Декември 12, 2009, 10:00:09 am »
по-добре я заключете

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.