Автор Тема: Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий  (Прочетена 2521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
отоне а защо не направиш подраздел нецензурни думи във общи приказки и там да псуват всички на воля ? е и естествено някакви мин. години ;D
ЗА!!!

ЛЕЛЕ на колко хора искам да им го кажа в очите, без да отнеса БАН. Искаме такъв раздел, нека сложим край на лицемерието и милите думи към неприятните хора!

Искам и раздел "Боен клуб", където всеки да може свободно да предизвика някой на ринга! Аз се заемам с поддържането и на двата раздела, освен това имам разрешително за организиране на такива мероприятия и мога да уредя и боевете  ;D

Само със залозите, не мога да помогна, боевете ще са за чест и слава, поне доколкото зависи от мен ;) Но ще намерим и букмейкър ако е крайно необходимо ;)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #1 -: Септември 18, 2009, 01:30:53 pm »
Аз предлагам да направя секция за ПРАВОПИС и да я посещаваш по-често. Урок номер едно как да образуваме множествено число когато думата завършва на "и" ... или толкова ли е употребявана буквата "й"

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #2 -: Септември 18, 2009, 01:43:41 pm »
Аз предлагам да направя секция за ПРАВОПИС и да я посещаваш по-често. Урок номер едно как да образуваме множествено число когато думата завършва на "и" ... или толкова ли е употребявана буквата "й"
За съжаление не виждам подобна грешка в горния си пост, затова моля посочи я, в противен случай урокът ти няма никаква стойност :)

Иначе аз нямам претенции, че съм от най-грамотните, но все пак лично при теб също съм забелязвл правописни грешки, както и при по-голямата част от форума и то на всички нива, което е голям проблем на образователната ни система, а не на някой персонално!

Разбира се винаги можем да решим спора и на ринга  ;D

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотии
« Отговор #3 -: Септември 18, 2009, 01:44:38 pm »
Грешката е в самото заглавие ;)
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #4 -: Септември 18, 2009, 02:21:35 pm »
За съжаление не виждам подобна грешка в горния си пост, затова моля посочи я, в противен случай урокът ти няма никаква стойност :)

Иначе аз нямам претенции, че съм от най-грамотните, но все пак лично при теб също съм забелязвл правописни грешки, както и при по-голямата част от форума и то на всички нива, което е голям проблем на образователната ни система, а не на някой персонално!

Разбира се винаги можем да решим спора и на ринга  ;D


Има правописни грешки по невнимание, има груби правописни има и такива хора, които допускат системни. Прав си, че грешките се допускат на всички нива :), което си е трагедия вече. Аз предлагам всички да пишем без главна буква, без запетаи, без точки, множествено число с Й, частицата НЕ слято с глаголи и така нататък. :)

Къкво щи кажити ъ?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #5 -: Септември 18, 2009, 02:22:54 pm »
Е ас ши чекъм  ;D

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #6 -: Септември 18, 2009, 02:25:39 pm »
Ни съжълявъй имъ и други с пудобни рабути пу тях пускай са в нетя и мое дъ намериш другъ

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #7 -: Септември 18, 2009, 02:29:53 pm »
И аз не разбирам на някои хора, но се справям някак си.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #8 -: Септември 18, 2009, 02:45:34 pm »
Всичките им игри са хубави, тук спор няма :) Дали са най-хубавите не мога да кажа, защото не съм играл много други уеб-базирани игри, но са сред най-хубавите по мое мнение. Но това е така защото програмистите им са добри. Но не чак толкова добри че да оправдаят чак такава алчност! Все пак не са направили нищо ново, а просто са взели от тук от там, от вече съществуващи и отвърдени игри, но в крайна сметка се е получило добре и какво? Отон казва че това бил капитализма, но всъщност не е точно така :)

Според капитализма нещо струва толкова колкото някой е готов да даде за него, а в анкетата ясно се видя че никой не е готов да даде толкова и единственото което им остава е да си поправят грешката, нали? Но вместо това той си намира повод да заключи темата и какво се променя с това, нищо! Грешката си е грешка, знам че няма да си я признаят, не се и надявам, но се надявам поне да я поправят!

Иначе темата не беше затова и моля не флудете с излишни глупости. Темата поставя ясни въпроси и все още няма никакъв отговор.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #9 -: Септември 18, 2009, 02:51:51 pm »
Предложенията се отхвърлят.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #10 -: Септември 18, 2009, 02:59:46 pm »
Предложенията се отхвърлят.
Жалко, бяха добри, особено за бойния клуб :) Всякакъв спам щеше да изчезне от форума или поне щеше да се види кой е силен само като се скрие зад монитора...

А иначе за занаята, като видите че губите повече отколкото печелите и ще стане като при аукциона ;) Ако ли пък не, няма да останат тестъри за бетата, усещам :) Ако не вярваш отключи анкетата, не мисля че си говоря сам там :)

Темата се изчерпа. Заключвам.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Защото съм твърде стар за да се занимавам с дивотий
« Отговор #11 -: Септември 18, 2009, 03:08:27 pm »
Жалко, бяха добри, особено за бойния клуб :) Всякакъв спам щеше да изчезне от форума или поне щеше да се види кой е силен само като се скрие зад монитора...

А иначе за занаята, като видите че губите повече отколкото печелите и ще стане като при аукциона ;) Ако ли пък не, няма да останат тестъри за бетата, усещам :) Ако не вярваш отключи анкетата, не мисля че си говоря сам там :)

Темата се изчерпа. Заключвам.
Единственият съдник ние свободния пазар.
Ако загубим, ще загубим.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts