Автор Тема: за употребяваните итеми пффф  (Прочетена 5242 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #15 -: Октомври 01, 2009, 02:14:17 pm »
Е на много хора не им инася да гледат оферти за по 500-1000 диаманта,сега като прадавате за злато после ще си купувате диаманти какво толкова има да се жалвате.Хората с многото диаманти ви пълниха,сега пак ще го правят като продават диаманти за злато на ниски цени за да си купят някой хубав предмет за злато,най после диамантите имат стойност.

Напълно съм съгласен с теб. Някой хора гледат само на тях какво да им е изгодно. Аз продължавам да одобрявам промените които се правят. Просто човек трябва да се замисли малко и да не завижда на хората които си пращат  смс за диаманти за да им е по-лесно. Според мен може човек да се развива бързо и без диаманти стига да има стратегия!
« Последна редакция: Октомври 01, 2009, 02:16:01 pm от nikoi »

tyty_man85

  • Гост
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #16 -: Октомври 01, 2009, 04:12:45 pm »
За тези диаманти си плащам,никой не ми ги дава на готово, като занаятчиите ,най лесно беше някой да ти дава ресурс и после да си делите диамантите от продажбата.Стига толкова не се ли напълнихте с диаманти еми и още искате.А злато винаги съм имал още от началната фаза на играта,като нямате никаква стратегия така ще е ,само за диаманти ламтяхте ето ви сега диаманти.Който беше алчен за диамантите сега няма грам злато,ама това си зависеше от вас,тогава ви беше добре никой не се оплакваше.
За тебе е хубаво, защото ти събираш тия 3к злато за няколко битки нали и се пълниш с диаманти кеф ти премиум кеф ти пакет е незнам какво още...

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #17 -: Декември 04, 2009, 09:25:40 pm »
А да дава работата в таверната диаманти искаш ли? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
За работата - не, но за задачи и приключения: е, на - пуска и диаманти, бре! :) :) :) :)
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!