Автор Тема: за употребяваните итеми пффф  (Прочетена 5237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
за употребяваните итеми пффф
« -: Септември 18, 2009, 01:44:26 pm »
поне ги направете употребяваните итеми да могат да се ползват от хората в гилда като ги сложиш в хранилището !супер тъпо е да дигнеш лвл и да ги продадеш на безценица

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #1 -: Септември 18, 2009, 03:22:10 pm »
А да дава работата в таверната диаманти искаш ли? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #2 -: Септември 18, 2009, 03:23:51 pm »
това ще откаже занаятчийте

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #3 -: Септември 18, 2009, 03:23:57 pm »
ми представи си сега 3 мои приятели почнаха да играят как да ги облека всички за 2 категория?

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #4 -: Септември 18, 2009, 03:27:03 pm »
А да дава работата в таверната диаманти искаш ли? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
аз за ко ти говоря ти каде фракна нито искам диаманти нито нещо друго за ко требва да се набутваш и после да нмаш никва фаида от тез итеми

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #5 -: Септември 18, 2009, 06:35:57 pm »
ми представи си сега 3 мои приятели почнаха да играят как да ги облека всички за 2 категория?

еми екипираш бе аз съм го правил с 3 ама и за 1 и за 2 категория!!!!!!!!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #6 -: Септември 19, 2009, 12:21:52 pm »
Покрай всички промени най-вероятно цената на ресурса ще скочи в аукциона. В играта професия, която да прави предмети от въздуха още няма. За момента сделки, при които майсторът да си избие разходите по ресурса вложен в изработката на предмета, не са често явление. А така поне всеки продаден предмет ще се ползва от един акаунт, а не от пет-шест (ако ти се струва нечестно- пробвай да навиеш приятелката си да носи твоите гащи, че да не купувате нови).

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #7 -: Септември 22, 2009, 12:56:49 am »
Покрай всички промени най-вероятно цената на ресурса ще скочи в аукциона. В играта професия, която да прави предмети от въздуха още няма. За момента сделки, при които майсторът да си избие разходите по ресурса вложен в изработката на предмета, не са често явление. А така поне всеки продаден предмет ще се ползва от един акаунт, а не от пет-шест (ако ти се струва нечестно- пробвай да навиеш приятелката си да носи твоите гащи, че да не купувате нови).
Аз пък съм най-големият занаятчия в бетата, поне за сега, но това не ми пречи да съм съгласен да няма принадлежност или поне да има някаква възможност за рециклиране. А колкото до гащите, едва ли някой ще се навие да носи чужди гащи, но не виждам причина да не нося чуждо яке например, особено ако знам на кой е било преди това. Дори най-хубавото ми кожено яке ми е от един приятел и по нищо не си личеше че въобще е носено, когато ми го даде. Такаче предпочитам запазена качествена дреха за 50 лева, вместо да дам 500 за същото нещо или да дам 50-100 за чисто ново менте, което ще е пълен боклук...

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #8 -: Септември 22, 2009, 09:27:04 pm »
Аз пък съм най-големият занаятчия в бетата, поне за сега, но това не ми пречи да съм съгласен да няма принадлежност или поне да има някаква възможност за рециклиране. А колкото до гащите, едва ли някой ще се навие да носи чужди гащи, но не виждам причина да не нося чуждо яке например, особено ако знам на кой е било преди това. Дори най-хубавото ми кожено яке ми е от един приятел и по нищо не си личеше че въобще е носено, когато ми го даде. Такаче предпочитам запазена качествена дреха за 50 лева, вместо да дам 500 за същото нещо или да дам 50-100 за чисто ново менте, което ще е пълен боклук...

Абсолютно съм съгласен с теб . Аз не съм кой знае какъв занаятчия но на мен също няма да ми пречи .. даже напротив  предметите могат и да вдигнат цена  => след като когато вече не ти е нужно можеш да си го продадеш отново та дори и 2-ра употреба  , може да речем да запазва името на първият му собственик.

tyty_man85

  • Гост
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #9 -: Септември 22, 2009, 09:50:47 pm »
Аз пък не съм много съгласен,Представи си сега тази картинка.Всеки който мине в по-горна категория дава екипировката си на сътоборник или приятел,какъв пазар ще има тогава.Аз  ги сменям постоянно и щях да облеча цялата гилдия ако можеха да се носят от друг,доста епични и легендарни неща съм захвърлил ей така.Какъв е смисъла тогава да майсториш когато нещата които си направил може да се носят от всеки от  категорията на предмета.Ще има препродаване на тези предмети  и пазара ще се залее от едни и същи неща,няма да има разнообразие от екипировка.Мисля че програмистите за го измислили както трябва и мене ме устройва.Всеки трябва сам да извърви пътя до 50-то ниво и да пробва от всичко, иначе какъв е смисъла всичко да ти е на готова,къде е тръпката от играта.

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #10 -: Септември 30, 2009, 12:38:16 pm »
на ви сега пазар със орязването

tyty_man85

  • Гост
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #11 -: Септември 30, 2009, 05:14:15 pm »
Няма никакво орязване просто не можете да схванете схемата на пазара.

tyty_man85

  • Гост
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #12 -: Октомври 01, 2009, 06:19:14 am »
Е на много хора не им инася да гледат оферти за по 500-1000 диаманта,сега като прадавате за злато после ще си купувате диаманти какво толкова има да се жалвате.Хората с многото диаманти ви пълниха,сега пак ще го правят като продават диаманти за злато на ниски цени за да си купят някой хубав предмет за злато,най после диамантите имат стойност.

Неактивен damnation

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-10
    • Профил
    • Ел. поща
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #13 -: Октомври 01, 2009, 11:47:24 am »
хахаха ко ша продават бре има 3 хляба и 2 буци сирене на акциона набутаха са с таа промяна немои само да лапаш требва и да даваш

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:за употребяваните итеми пффф
« Отговор #14 -: Октомври 01, 2009, 11:52:49 am »
Е на много хора не им инася да гледат оферти за по 500-1000 диаманта,сега като прадавате за злато после ще си купувате диаманти какво толкова има да се жалвате.Хората с многото диаманти ви пълниха,сега пак ще го правят като продават диаманти за злато на ниски цени за да си купят някой хубав предмет за злато,най после диамантите имат стойност.

За тебе е хубаво, защото ти събираш тия 3к злато за няколко битки нали и се пълниш с диаманти кеф ти премиум кеф ти пакет е незнам какво още...