Автор Тема: ееее  (Прочетена 1151 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
ееее
« -: Септември 18, 2009, 09:45:32 pm »
е как днес си активирах ордена на занаячийте и имам 10% шанс от него и 11% шанс за рядък после пускам множителя на 8x и давам моментална изработка имам занаячийски чук 6 % и от 9-10 пробвания (може и повече да са) ни един рядък а пък други без орден на занаячийте праят редки и легендарни без проблем Dead_King нали съм от неговата гилдия и той прави много яки неща и е без орден на занаячийте днес го питах ама прави легендарни и редки а аз и със 10 опита нищо е какъв е тоя късмет бе!!!!! сега сички ще пишат еми Въпрос на късмет имам 10 повече шанс от него а той прави повече от мен е как??

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:ееее
« Отговор #1 -: Септември 18, 2009, 09:52:58 pm »
нямаш 10 повече шанс  ;) имаш +10% от настоящия ти шанс
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:ееее
« Отговор #2 -: Септември 18, 2009, 10:02:52 pm »
ок обърках се ее само 25 диаманта на празно нищо е ама пак не прая мн опити направих ни един син жалко скапан късмет! :-\ :-\

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:ееее
« Отговор #3 -: Септември 18, 2009, 10:16:47 pm »
Е то и аз не вадя много сини от 10 опита ако изкарам един син пак добре.. В началото само ми бяха излезли 3 за 10 опита сега нещо късмета е отишъл при друг..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:ееее
« Отговор #4 -: Септември 19, 2009, 12:22:22 am »
Е то и аз не вадя много сини от 10 опита ако изкарам един син пак добре.. В началото само ми бяха излезли 3 за 10 опита сега нещо късмета е отишъл при друг..
Няма да ти обяснявам теория на вероятностите, нито ще коментирам суеверия от сорта на "късмета е отишъл при друг" :) Всъщност аз нямам късмет, ама никакъв, но вече съм на легендарни в 4-та :) А дори ми се е случвало от 50 поредни опита ни един рядък в трета и сигурно и тук ще се случи по някое време, не че сега съм много доволен... Други хора пък са ми казвали че са правили 5 поредни редки :) Но ще се опитам да ти го обясня по-достъпно. Да кажем че щанса няма "памет"! Какво значи това - това значи че при шанс 10%, не ти е гарантирано че на всеки 10(10х10%<>100%) опита ще имаш нито повече, нито по малко от 1 специална изработка. И в този ред на мисли, ако приемеш че се хвърля зар с числата от 1 до 100 и на теория ти можеш да имаш само 1% шанс, но всеки път да хвърлиш 1, а друг да има 99%, но всеки път да хвърля 100 и така 1% става повече от 99% и така излиза че само 100% е 100%, а останалото е просто въпрос на късмет.