Автор Тема: Относно провинциите  (Прочетена 4290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Относно провинциите
« -: Септември 18, 2009, 10:29:47 pm »
Някой ще може ли да побликува кой провинции се отварят за съответната категория. Аз съм 4 категория и ми показва отволени но немога да вляза в тях.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #1 -: Септември 18, 2009, 10:54:43 pm »
Можеш само в провинция "Сиимлиа".Намира се в дясно от Фаролин.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #2 -: Септември 18, 2009, 11:00:49 pm »
До следващата категория ще се отварят ли и дручи и ако да къде? Става въпрос да не се разкарвам само да видя че немога да вляза. Разбирам че играта и в процес на изграждане и това че светват заключени профки е нормално но някой ако иса списк с това коя кога се отваря за сега ще е от полза за много хора.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #3 -: Септември 18, 2009, 11:02:28 pm »
Засега това са активните,вероятно ще има още 2 или 3 провинции Категория 4..
Ако ти си Категория 4 в момента,няма провинция която да е готова и да неможеж да отидеш до там.Поне все още.. :D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Относно провинциите
« Отговор #4 -: Септември 18, 2009, 11:07:51 pm »


цялата карта  :)

една е май ничия ;)

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #5 -: Септември 18, 2009, 11:12:02 pm »
Спаред мен за сега докато все още не са готиви всички профки ще е добре както пусна картата над всяка профка да се обозначи с чифра за коя категория е и дали е готова или не за да е ясно и за тези коите тепърва стигат категиорията и да не се лутат напразно.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #6 -: Септември 18, 2009, 11:15:02 pm »
Леле,мойте не светят,явно защото съм  4 Категория  :'(.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Относно провинциите
« Отговор #7 -: Септември 18, 2009, 11:26:17 pm »


с белите точки са активни ако утре имам време ще ги пусна и по ктегории

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #8 -: Септември 19, 2009, 08:45:02 am »
една е май ничия ;)

Искам да попитам какво точно се разбира под "ничия земя". Аз си го представям така - много опасна провинция в която могат да ходят герои от всички категории и в която един герой може да бъде нападнат от друг и при победа да му вземе екипировката като плячка.

Rayh

  • Гост
Re:Относно провинциите
« Отговор #9 -: Септември 19, 2009, 08:50:51 am »
Искам да попитам какво точно се разбира под "ничия земя". Аз си го представям така - много опасна провинция в която могат да ходят герои от всички категории и в която един герой може да бъде нападнат от друг и при победа да му вземе екипировката като плячка.

от всички категории няма как да стане  :)

термина май ние си го измислихме  :) не е ясно поне на мен ще ги имали как ще са конструирани ще почакаме някой друг месец  :)

а реших че една е такава щото няма град в нея
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 08:52:37 am от Rayh »

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #10 -: Септември 19, 2009, 08:56:34 am »
от всички категории няма как да стане  :)

термина май ние си го измислихме  :) не е ясно поне на мен ще ги имали как ще са конструирани ще почакаме някой друг месец  :)

а реших че една е такава щото няма град в нея

Благодаря за отговора. Остава ни само да чакаме и да се надяваме, че ще бъдем приятно изненадани, когато ги пуснат.

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #11 -: Септември 19, 2009, 02:22:57 pm »


с белите точки са активни ако утре имам време ще ги пусна и по ктегории


Не става въпрос само за категория 4. Ще е добре да се напишат на коя категория кои са отворени за да са в полза на всичи играчи. И ако има все още неготови профки да се отбележи че в скоро време ще се отворят и те и да се актоализира при промени. Поне докато се изчистят нещата. Мисля че няма да е проблем това а ще е отполза за много хора и безмисленото им разкарване по картата.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #12 -: Септември 19, 2009, 03:31:17 pm »
Не става въпрос само за категория 4. Ще е добре да се напишат на коя категория кои са отворени за да са в полза на всичи играчи. И ако има все още неготови профки да се отбележи че в скоро време ще се отворят и те и да се актоализира при промени. Поне докато се изчистят нещата. Мисля че няма да е проблем това а ще е отполза за много хора и безмисленото им разкарване по картата.

Мисля, че има други доста по-важи неща за оправяне, доправяне и пускане на нови неща от маркирането на проходимите пътища и категориите на провинциите. С една обиколка всеки сам може да провери кои сановете провинции които са му се отворили след като е станал по-висока категория. Освен това обикалянето за храна и колби за дух са предостатъчно, така че няма опасност да не научим картата наизуст.

Неактивен poci

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +2/-1
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #13 -: Септември 20, 2009, 12:55:55 am »
Не че е най-необходимото нещо което трябва да се направи но все пак ако някой е запознат с тези неща би му отнело 10 мин. да го направи. Ще отнеме същото време за да отговори че няма нужда от това. Ако е толко трудоемко и невъзможно да заключим темата и да приключим с въпроса. :-\

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Относно провинциите
« Отговор #14 -: Септември 26, 2009, 09:55:09 am »
Не че е най-необходимото нещо което трябва да се направи но все пак ако някой е запознат с тези неща би му отнело 10 мин. да го направи. Ще отнеме същото време за да отговори че няма нужда от това. Ако е толко трудоемко и невъзможно да заключим темата и да приключим с въпроса. :-\
Ако ви кажем абсолютно всичко предварително, къде ще остане тръпката да откривате нещата сами?
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts